Protokol o nedělním závodě

Při nedělním závodě bylo diskvalifikováno 6 závodníků za jízdu na kole lesem na postupu ke kontrole 80 v úseku před potokem. Protože jeden z nich podal protest, o kterém rozhodovala jury, je povinností pořadatelů vydat protokol o závodě. Vedle oficiálního znění protokolu zde najdete i video z projíždění tohoto úseku, které bylo pořízeno při testování konceptu tratí měsíc před závody. K tomu máme i fotogalerii od fotografa a zároveň rozhodčího, který na dané místo dohlížel.

Continue reading

Příjezd a plánek centra

Pozor na omezení na D10, ve směru od Prahy se mohou v sobotu dopoledne tvořit kolony.

Prosíme vás, abyste pro příjezd do centra závodu využívali pouze určenou trasu, která bude také v obci vyznačena.

Po příjezdu do Jabkenic po silnici II/275 pokračujte skrz obec směrem na Semčice. Minete dřevěnou zvonici a za obchodem Coop odbočte doprava.

Mapa příjezduPlánek centra

Občerstvení v Jabkenicích

Přímo v centru závodů bude k dispozici stánek s cateringem, který znáte už z Říčan. Ve stánku na vás budou čekat burgery, tortilly, zeleninový salát a těstoviny. Za výkon se zde můžete odměnit i palačinkou.

Bude samozřejmě otevřen i místní fotbalový bufet, který nabízí klasické fotbalové menu – párek, klobása, utopenec, zavináč, pivo, točená kofola, rozlévané nápoje a další pochutiny. Teplé nápoje jsou také k mání.

Continue reading