Kategorie M12L
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 40 m, 7 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
8468 Bogar Vojtěch BOR 0604 C 0 =
2058490 Folprecht Lukáš ZUP 0800 C 0 =
2017670 Háp Matěj PHK 0501 C 0 =
446429 Kužel Jan FSP 0400 C 0 =
331259 Linhart Adam GIG 0801 C 0 =
52688 Linhart Jakub GIG 0800 C 0 =
416121 Městka Václav VSP 0600 C 0 =
2067237 Pačes Marek FSP 04 C 0 =
232356 Svoboda Antonín VPM 0601 C 0 =
? Toloch Eduard GIG 0600 C 0 =
? Toloch Otakar GIG 0900 C 0 =
2085566 Tuma Lukáš SJC 0800 C 0 =
253129 Vanka Matouš OKP 0701 C 0 =
232639 Wohanka Antonín VRL 1201 C 0 =
2090860 Štěpánek Jan TBM 0607 C 0 =
Kategorie M14
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 9.90 km, převýšení 95 m, 11 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 3 = 10:03:00
347913 Kovář Ondřej VPM 0200 C 6 = 10:06:00
4377 Staňa Ondřej BOR 0301 C 9 = 10:09:00
......................... VAK C 12 = 10:12:00
2099511 Kabát Martin EKP 0412 C 15 = 10:15:00
2056295 Tuma Matěj SJC 0202 C 18 = 10:18:00
2049567 Tokár Radim NEJ 0300 C 21 = 10:21:00
2017678 Štregl Matyáš VRL 0301 C 24 = 10:24:00
? Štáfek Ondřej SKL 0401 C 27 = 10:27:00
2800602 Socha Ondřej BOR 0302 C 30 = 10:30:00
......................... VAK C 33 = 10:33:00
Kategorie M17
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 18.20 km, převýšení 125 m, 18 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 1 = 10:01:00
1409341 Bartosz Niebielski 94P 0100 C 4 = 10:04:00
53377 Kroc Kryštof GIG 0100 C 7 = 10:07:00
887604 Hašek Adam VPM 0101 C 10 = 10:10:00
1409359 Igor Kielak 94P 9901 C 13 = 10:13:00
7204492 Hruška Tomáš ABR 0001 A 16 = 10:16:00
1409341 Nowak Bartosz 94P 9900 C 19 = 10:19:00
2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 B 22 = 10:22:00
......................... VAK C 25 = 10:25:00
1218410 Humlíček Tomáš SBK 0101 C 28 = 10:28:00
......................... VAK C 31 = 10:31:00
2069090 Kašpar Petr TSU 9900 C 34 = 10:34:00
428278 Zemko Zdeněk SLA 9900 B 37 = 10:37:00
Kategorie M20
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 22.80 km, převýšení 180 m, 19 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7201762 Mišoň Matěj SMR 9801 B 1 = 10:01:00
1394741 Artur Zebrowski 94P 9801 C 4 = 10:04:00
7204494 Ludvík Matyáš STB 9801 E 7 = 10:07:00
681881 Vacek Jan SLA 0004 B 10 = 10:10:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL 9701 B 13 = 10:13:00
7899987 Jakub Jaroszek 94P 9800 C 16 = 10:16:00
......................... VAK C 19 = 10:19:00
7207341 Pelikán Lukáš SKL 9800 B 22 = 10:22:00
......................... VAK C 25 = 10:25:00
2078473 Vávra Martin HOR 9700 B 28 = 10:28:00
876001 Muller Matej VBA 9601 A 31 = 10:31:00
7260008 Wohanka Richard SLA 0100 A 34 = 10:34:00
......................... VAK C 37 = 10:37:00
1409320 Hubert Kielak 94P 9600 C 40 = 10:40:00
2060400 Hašek Jan VPM 0001 C 43 = 10:43:00
7404404 Horák Jan LDC 9800 A 46 = 10:46:00
2034193 Lukasz Czerniak 94P 9601 C 49 = 10:49:00
Kategorie M21A
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 23.30 km, převýšení 220 m, 16 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8629814 Bitter Aleš KNC 8803 A 3 = 10:03:00
886278 Pucherna Petr ZUP 8002 A 6 = 10:06:00
1398688 Jedlička Marek XHK 7502 A 9 = 10:09:00
7202579 Kratochvíl Karel ABR 7001 A 12 = 10:12:00
609906 Humlíček Aleš SBK 7539 A 15 = 10:15:00
446347 Hegner Lukáš LPM 8104 A 18 = 10:18:00
7200317 Les Martin VPM 7906 A 21 = 10:21:00
7851220 Jiráček Josef SBK 8501 A 24 = 10:24:00
......................... VAK C 27 = 10:27:00
2096236 Wohanka Pavel VRL 7501 A 30 = 10:30:00
? Karkoš Petr XCR 7300 A 33 = 10:33:00
7202860 Bergl Tomáš ZUP 7800 A 36 = 10:36:00
1403430 Nedopílek David SVR 7600 A 39 = 10:39:00
7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 A 42 = 10:42:00
920687 Kolář Rudolf ABR 6301 A 45 = 10:45:00
49385 Kopecký Pavel VSP 7800 A 48 = 10:48:00
2019217 Boček Milan TBM 9228 A 51 = 10:51:00
9760324 Šebesta Petr ZUP 7604 A 54 = 10:54:00
......................... VAK C 57 = 10:57:00
......................... VAK C 60 = 11:00:00
7800087 Musil Pavel SJC 7705 A 63 = 11:03:00
7203328 Hons Miši SMR 7700 A 66 = 11:06:00
9200522 Maňásek Josef SVR 7700 A 69 = 11:09:00
780722 Kříž Libor XHK 7804 A 72 = 11:12:00
......................... VAK C 75 = 11:15:00
7204495 Lukavec Petr SMR 7800 A 78 = 11:18:00
416111 Haničák Tomáš DMS 7700 A 81 = 11:21:00
301412 Tošner Michal VPM 7803 A 84 = 11:24:00
1007527 Husák Václav XHK 7702 A 87 = 11:27:00
52334 Kafka Tomáš SJI 8504 A 90 = 11:30:00
2081364 Štochel Miroslav MFP 9300 A 93 = 11:33:00
1700079 Schwab David TBM 7401 A 96 = 11:36:00
7201199 Hruška Miloš ABR 7501 A 99 = 11:39:00
682119 Putík Jiří VLI 7505 A 102 = 11:42:00
920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 105 = 11:45:00
9893 Šmíd Ivo SJC 7700 A 108 = 11:48:00
2045151 Šenk Petr VBA 8001 A 111 = 11:51:00
7431985 Drobník Lukáš SJC 8500 A 114 = 11:54:00
7207358 Honner Jaroslav VPM 7802 A 117 = 11:57:00
828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 A 120 = 12:00:00
416018 Schwab Martin TBM 8101 A 123 = 12:03:00
......................... VAK C 126 = 12:06:00
9267 Faltejsek Lukáš XPU 7725 A 129 = 12:09:00
Kategorie M21B
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 19.40 km, převýšení 175 m, 15 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51628 Hýbl Lukáš VIP 7504 B 35 = 10:35:00
8000013 Šafek Jiří SBK 7621 B 38 = 10:38:00
1621975 Hlaváč David JIL 7501 C 41 = 10:41:00
8629812 Sedlák Radek LIP 7500 B 44 = 10:44:00
9283 Žemlička Jan XPU 8303 B 47 = 10:47:00
7205956 Zít Jan LDC 8200 B 50 = 10:50:00
2025358 Karlík Michal GIG 8000 A 53 = 10:53:00
301278 Suchý Jiří SJI 9201 B 56 = 10:56:00
......................... VAK C 59 = 10:59:00
9896 Jirásek Radek XPU 7802 B 62 = 11:02:00
416164 Paulíček Jiří SJI 7727 B 65 = 11:05:00
2019222 Ištok Martin BLI 8001 B 68 = 11:08:00
887933 Bartoš Marián VSP 8201 B 71 = 11:11:00
515098 Kužel Tomáš FSP 7610 B 74 = 11:14:00
1700078 Šafář Jan XHK 7700 B 77 = 11:17:00
8709 Izdný Pavel SJI 7613 B 80 = 11:20:00
2069047 Vaněček Jan ZUP 8003 B 83 = 11:23:00
52414 Reif Jan TSU 8604 B 86 = 11:26:00
7003010 Meier Milan VLI 7301 B 89 = 11:29:00
53882 Hodoň Miroslav GIG 8100 B 92 = 11:32:00
981850 Horák Pavel VSP 7200 B 95 = 11:35:00
......................... VAK C 98 = 11:38:00
1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 101 = 11:41:00
2019239 Ohera Karel BLI 7803 B 104 = 11:44:00
2075630 Havlík Ctibor SJC 8105 B 107 = 11:47:00
2051945 Opršal Juraj VBA 8301 B 110 = 11:50:00
1398686 Jedlička Lukáš XHK 8100 B 113 = 11:53:00
997601 Jirásek Aleš XPU 7601 B 116 = 11:56:00
8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 119 = 11:59:00
......................... VAK C 122 = 12:02:00
9767 Komín David LME 7401 B 125 = 12:05:00
7205029 Geisler Michal SKL 7500 B 128 = 12:08:00
......................... VAK C 131 = 12:11:00
Kategorie M21C
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 16.50 km, převýšení 125 m, 13 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 2 = 10:02:00
9395 Háp Pavel XHK 7101 C 5 = 10:05:00
2035142 Hubík Martin TBM 8503 C 8 = 10:08:00
51811 Kubíček Zdeněk 5BC 7200 C 11 = 10:11:00
7800109 Hons Lukáš XPU 8005 C 14 = 10:14:00
7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 17 = 10:17:00
7200132 Šimon Václav LBE 9100 C 20 = 10:20:00
7205039 Pačes Martin FSP 7902 C 23 = 10:23:00
246846 Hečko Michal TZL 7749 C 26 = 10:26:00
8522 Šrůta Milan BOR 7703 C 29 = 10:29:00
426376 Pilný Jiří VRL 7002 C 32 = 10:32:00
49962 Vojtěch Richard BLI 7605 C 35 = 10:35:00
7200581 Vítek Jan VSP 8100 C 38 = 10:38:00
? Jireček Lukáš BLI 8006 C 41 = 10:41:00
53399 Pastuszek Jakub VSP 7500 B 44 = 10:44:00
2019214 Vozka Radim BLI 7402 C 47 = 10:47:00
......................... VAK C 50 = 10:50:00
51557 Podivínský Tomáš SCP 7201 C 53 = 10:53:00
2073671 Ševčík Matěj XHK 7908 C 56 = 10:56:00
7203340 Bohuslav Václav LPM 7206 C 59 = 10:59:00
8627111 Kolaja Jan VLI 8100 C 62 = 11:02:00
236982 Popule Tomáš LPM 8803 C 65 = 11:05:00
439300 Klíma David VBA 7901 C 68 = 11:08:00
......................... VAK C 71 = 11:11:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 74 = 11:14:00
51889 Láner Roman ABR 8100 C 77 = 11:17:00
7203469 Justa Pavel XHK 8701 C 80 = 11:20:00
301146 Linhart Tomáš TSU 8540 C 83 = 11:23:00
......................... VAK C 86 = 11:26:00
888646 Netuka Martin XHK 7302 C 89 = 11:29:00
416844 Kurka Vojtěch SMR 8400 C 92 = 11:32:00
8322 Kvapil Petr TUR 7410 C 95 = 11:35:00
9189 Šabatka Zdeněk XHK 8900 C 98 = 11:38:00
Kategorie M21E
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 32.00 km, převýšení 230 m, 22 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 20 = 10:20:00
980373 Jalový Milan RBK 8347 E 23 = 10:23:00
887623 Anděl Robert VPM 8001 E 26 = 10:26:00
897347 Moravec Štěpán SJI 8101 E 29 = 10:29:00
7204504 Šňupárek Václav TZL 9548 E 32 = 10:32:00
2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 E 35 = 10:35:00
9978 Ticháček Radek SJC 7801 E 38 = 10:38:00
920698 Tománek Otakar VLI 8300 E 41 = 10:41:00
886300 Bogar Kryštof BOR 9402 E 44 = 10:44:00
7201827 Stránský Vojtěch KPY 9000 E 47 = 10:47:00
515439 Fajtl Jaroslav VPM 9001 E 50 = 10:50:00
......................... VAK C 53 = 10:53:00
571278 Gritsan Ruslan 12R 7800 C 56 = 10:56:00
515495 Kouřimský Jan SLA 7200 E 59 = 10:59:00
......................... VAK C 62 = 11:02:00
438621 Urban Miroslav DMS 7900 E 65 = 11:05:00
......................... VAK C 68 = 11:08:00
7410123 Pucherna Eduard SMR 7401 E 71 = 11:11:00
899162 Uhmann Petr TBM 8307 E 74 = 11:14:00
995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 77 = 11:17:00
897369 Bogar František BOR 8904 E 80 = 11:20:00
886813 Lauerman Jan SJI 7419 E 83 = 11:23:00
7151177 Pucherna Jan ZUP 7702 E 86 = 11:26:00
515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 89 = 11:29:00
9005228 Vala Radek ABR 8401 E 92 = 11:32:00
888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 95 = 11:35:00
1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 98 = 11:38:00
7201822 Tišnovský Martin TBM 9120 E 101 = 11:41:00
7003030 Laciga Radek VSP 8200 E 104 = 11:44:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI 8509 E 107 = 11:47:00
897324 Huster Mark 54D 7700 C 110 = 11:50:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI 8101 E 113 = 11:53:00
8627115 Buchtík Aleš XBM 8201 E 116 = 11:56:00
7202900 Goder Josef ZUP 8201 E 119 = 11:59:00
607807 Radosław Jaroszek 94P 9400 C 122 = 12:02:00
......................... VAK C 125 = 12:05:00
8636760 Rygl Miroslav TBM 7205 E 128 = 12:08:00
236502 Štáfek Pavel SKL 7401 E 131 = 12:11:00
1392133 Dallavalle Luca 26I 8700 C 134 = 12:14:00
7003031 Pospíšek Marek TBM 8907 E 137 = 12:17:00
7204972 Buriánek Vojta SMR 7801 E 140 = 12:20:00
9200152 Turra Piero 26I 8400 C 143 = 12:23:00
7207352 Vanka Petr OKP 6801 E 146 = 12:26:00
Kategorie M40
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 24.50 km, převýšení 215 m, 18 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
682358 Linhart Aleš GIG 7200 C 30 = 10:30:00
682335 Vacek Petr SLA 6800 C 33 = 10:33:00
7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 36 = 10:36:00
886815 Svoboda Ivan SMR 6200 C 39 = 10:39:00
682084 Novák Libor OKP 6504 C 42 = 10:42:00
436946 Klech Richard VRB 7201 C 45 = 10:45:00
2035731 Vaněk Petr XHK 7600 E 48 = 10:48:00
7205036 Pařízek Petr SMR 7001 C 51 = 10:51:00
2051543 Toloch Alexandr GIG 7000 C 54 = 10:54:00
888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 B 57 = 10:57:00
7200328 Král Jan XBM 6903 C 60 = 11:00:00
7003003 Žák Pavel ABR 7600 B 63 = 11:03:00
8621762 Bureš Pavel XBM 7549 C 66 = 11:06:00
......................... VAK C 69 = 11:09:00
51395 Švarcbach Michal KNC 7001 C 72 = 11:12:00
2051949 Klučár Daniel RCP 7141 C 75 = 11:15:00
995835 Hašek Ondřej VPM 6902 C 78 = 11:18:00
995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 81 = 11:21:00
53355 Kroc Dalibor GIG 7400 C 84 = 11:24:00
......................... VAK C 87 = 11:27:00
7003007 Jašek Petr ABR 7601 E 90 = 11:30:00
7207363 Svoboda Petr SLA 6803 C 93 = 11:33:00
8974 Štregl Tomáš VRL 7406 C 96 = 11:36:00
7205008 Šňupárek Martin XBM 7107 C 99 = 11:39:00
7200583 Kovář Vladimír VPM 7200 C 102 = 11:42:00
2019218 Vraný Jiří VLI 7504 C 105 = 11:45:00
2069100 Kašpar Jaroslav TSU 7000 C 108 = 11:48:00
7000004 Horák Martin LDC 7100 C 111 = 11:51:00
8631586 Mach Radovan OKP 6605 C 114 = 11:54:00
895138 Sturm Michael 72D 6800 C 117 = 11:57:00
8518 Rejholec Michal BOR 7412 C 120 = 12:00:00
2081389 Ambrož Pavel TBM 7339 B 123 = 12:03:00
9056 Folprecht Eduard ZUP 7300 C 126 = 12:06:00
......................... VAK C 129 = 12:09:00
2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 132 = 12:12:00
......................... VAK C 135 = 12:15:00
Kategorie M50
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 18.20 km, převýšení 125 m, 18 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
887606 Stránský Jiří KPY 6300 C 14 = 10:14:00
650519 Veselý Jan ZUP 6500 C 17 = 10:17:00
888636 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 20 = 10:20:00
2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 23 = 10:23:00
899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 26 = 10:26:00
2051944 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 29 = 10:29:00
888637 Janda Luboš CHT 6001 C 32 = 10:32:00
887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 35 = 10:35:00
1403434 Šimek Tomáš FSP 6304 C 38 = 10:38:00
......................... VAK C 41 = 10:41:00
981830 Náhlovský David TBM 6512 C 44 = 10:44:00
......................... VAK C 47 = 10:47:00
? Němec Lubomír ABR 6201 C 50 = 10:50:00
......................... VAK C 53 = 10:53:00
682361 Ludvík Petr STB 5701 C 56 = 10:56:00
7203459 Král Jiří TSU 5941 C 59 = 10:59:00
876002 Mlynárik Peter VBA 6501 C 62 = 11:02:00
2045204 Novotný Petr TZL 6601 C 65 = 11:05:00
515014 Bogar Leoš BOR 6603 C 68 = 11:08:00
2051525 Sejkora Miroslav KOR 5900 C 71 = 11:11:00
51914 Vrábel Jaromír ABR 6102 C 74 = 11:14:00
2102082 Kuchař Pavel SJC 6000 C 77 = 11:17:00
1111255 Maennel Harald BOR 5501 C 80 = 11:20:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 83 = 11:23:00
Kategorie M60
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 18.20 km, převýšení 125 m, 18 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
207806 Kadlec Luděk VEY 5600 C 125 = 12:05:00
7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 128 = 12:08:00
352328 Vojtášek Jan ABR 5301 C 131 = 12:11:00
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 134 = 12:14:00
361995 Müller Petr JEP 4800 C 137 = 12:17:00
416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 140 = 12:20:00
2060202 Lukavec Míla SMR 4900 C 143 = 12:23:00
53379 Vintr Ivan TZL 4501 C 146 = 12:26:00
......................... VAK C 149 = 12:29:00
Kategorie OPEN LONG
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 18.30 km, převýšení 115 m, 17 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
? Hejdrych Martin NNN 85 C 0 =
? Janata Pavel NNN 83 C 0 =
301186 Kruliš Petr 8KC 6900 C 0 =
? Michalica Martin NNN 74 C 0 =
Kategorie OPEN SHORT
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 11.50 km, převýšení 105 m, 11 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
2058475 Brzáková Kristýna VLI 8650 C 0 =
336739 Háp Ondřej PHK 9702 C 0 =
410730 Jakoubová Ivka SMR 7450 C 0 =
8952 Knoblochová Kamila SJC 8356 C 0 =
446404 Králová Dana XBM 7650 C 0 =
2058479 Mokrý Pavel VLI 7501 C 0 =
9944 Tichá Pavlína NNN 00 C 0 =
4257 Tumová Adéla SJC 0154 C 0 =
8010108 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 0 =
? Vodička Jan SJC 8201 C 0 =
8514 Votýpková Zuzana BOR 7958 C 0 =
Kategorie W12L
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 40 m, 7 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
51532 Folprechtová Julie ZUP 0650 C 0 =
1403420 Králová Denisa TBM 0559 C 0 =
? Pačesová Markéta FSP 05 C 0 =
2067682 Rejholcová Tereza BOR 0751 C 0 =
2800166 Sochová Anna BOR 0550 C 0 =
Kategorie W14
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 9.90 km, převýšení 95 m, 11 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232032 Králová Jolana TBM 0360 C 45 = 10:45:00
......................... VAK C 48 = 10:48:00
416112 Burešová Veronika XBM 0550 C 51 = 10:51:00
4372 Tymešová Anna BOR 0253 C 54 = 10:54:00
......................... VAK C 57 = 10:57:00
887947 Vanková Anna OKP 0550 C 60 = 11:00:00
2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 C 63 = 11:03:00
436970 Zemková Pavlína SLA 0551 C 66 = 11:06:00
425599 Randáková Adéla VRL 0452 C 69 = 11:09:00
2056290 Kuchařová Rozálie SJC 0251 C 72 = 11:12:00
416271 Randáková Alžběta VRL 0252 C 75 = 11:15:00
997929 Horáková Kateřina LDC 0351 C 78 = 11:18:00
......................... VAK C 81 = 11:21:00
2096240 Pilná Natálie VRL 0351 C 84 = 11:24:00
Kategorie W17
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 14.00 km, převýšení 130 m, 12 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
246899 Lacigová Marie VSP 0050 C 2 = 10:02:00
1394733 Weronika Sulikowska 94P 0050 C 5 = 10:05:00
2042515 Svobodová Alexandra VPM 0051 C 8 = 10:08:00
......................... VAK C 11 = 10:11:00
428223 Pelikánová Máša SKL 0050 C 14 = 10:14:00
2096238 Pilná Bára VRL 0052 C 17 = 10:17:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
232895 Čiháková Barbora KNC 9950 C 23 = 10:23:00
1392586 Aleksandra Oleszek 94P 9950 C 26 = 10:26:00
......................... VAK C 29 = 10:29:00
Kategorie W20
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 17.40 km, převýšení 170 m, 14 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9988889 Grycová Veronika TBM 9859 C 3 = 10:03:00
2042547 Králová Vilma TZL 9952 A 6 = 10:06:00
2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 B 9 = 10:09:00
......................... VAK C 12 = 10:12:00
Kategorie W21A
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 17.40 km, převýšení 170 m, 14 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
835307 Odvodyová Šárka XPU 8352 B 24 = 10:24:00
52690 Linhartová Martina GIG 7750 A 27 = 10:27:00
433090 Karlíková Zuzana GIG 8050 A 30 = 10:30:00
886269 Chudíková Barbora SJI 7850 A 33 = 10:33:00
7518567 Puchernová Zuzana ZUP 8451 A 36 = 10:36:00
2086560 Faltejsková Jana XPU 7652 A 39 = 10:39:00
7203329 Honsová Lenka SMR 7750 A 42 = 10:42:00
9101702 Lánerová Leona ABR 7752 A 45 = 10:45:00
7205014 Pařízková Věrka SMR 7151 A 48 = 10:48:00
9940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 A 51 = 10:51:00
428294 Hanajová Káťa SMR 8451 A 54 = 10:54:00
......................... VAK C 57 = 10:57:00
8636187 Krejčíková Barbora TZL 8551 A 60 = 11:00:00
301317 Haničáková Denisa DMS 8350 A 63 = 11:03:00
2011851 Seifertová Magda TBM 9150 A 66 = 11:06:00
515411 Vaněčková Petra ZUP 7950 A 69 = 11:09:00
2011824 Pařízková Anežka SMR 9350 A 72 = 11:12:00
51642 Kopecká Anežka VSP 8150 A 75 = 11:15:00
51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 A 78 = 11:18:00
887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 81 = 11:21:00
7260021 Kubínová Romana SKV 9452 A 84 = 11:24:00
515185 Randáková Helena VRL 7452 C 87 = 11:27:00
886266 Lesová Markéta VPM 8494 A 90 = 11:30:00
888619 Lamichová Martina XHK 9150 A 93 = 11:33:00
7203339 Rychterová Dana SMR 6950 A 96 = 11:36:00
416221 Folprechtová Kateřina ZUP 7452 A 99 = 11:39:00
428212 Rolná Janka SMR 8150 A 102 = 11:42:00
7226 Štěpánová Dita DOB 7956 A 105 = 11:45:00
887616 Fajtlová Jana VPM 8850 A 108 = 11:48:00
......................... VAK C 111 = 11:51:00
7142530 Musilová Vendula SJC 8355 A 114 = 11:54:00
981824 Kalošová TerKa SMR 8950 A 117 = 11:57:00
7201773 Veličková Monika ABR 8951 A 120 = 12:00:00
......................... VAK C 123 = 12:03:00
9254 Drahorádová Lenka XPU 8660 A 126 = 12:06:00
886276 Puchernová Radka ZUP 8759 A 129 = 12:09:00
......................... VAK C 132 = 12:12:00
Kategorie W21B
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 12.70 km, převýšení 120 m, 12 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7707 Kvapilová Lenka TUR 8151 B 1 = 10:01:00
......................... VAK C 4 = 10:04:00
232503 Žuchová Nikola SMR 9351 B 7 = 10:07:00
998454 Petrová Daniela XPU 8454 B 10 = 10:10:00
211539 Kuželová Michaela FSP 7851 B 13 = 10:13:00
8204 Kvapilová Věra TUR 7650 C 16 = 10:16:00
9398 Salingerová Anna ZUP 7750 B 19 = 10:19:00
9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 22 = 10:22:00
1398538 Kolaja Ehlerová Jana VLI 8055 C 25 = 10:25:00
416041 Hečková Petra TZL 8153 C 28 = 10:28:00
7710 Mokrá Julie VLI 8051 C 31 = 10:31:00
7205019 Kratochvílová Lucie VPM 9251 B 34 = 10:34:00
7205021 Večeřová Marcela ABR 8888 A 37 = 10:37:00
......................... VAK C 40 = 10:40:00
886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 43 = 10:43:00
2075634 Hejnová Aneta KNC 9350 B 46 = 10:46:00
7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 C 49 = 10:49:00
......................... VAK C 52 = 10:52:00
51843 Puchernová Veronika DMS 7450 C 55 = 10:55:00
......................... VAK C 58 = 10:58:00
2069042 Prylová Pavla ZUP 7552 C 61 = 11:01:00
207803 Kadlecová Štěpánka VEY 9050 C 64 = 11:04:00
51746 Městková Kateřina VSP 7650 C 67 = 11:07:00
347881 Zítová Pavla LDC 8151 B 70 = 11:10:00
2035800 Hlaváčová Bára JIL 8551 B 73 = 11:13:00
2053563 Skobová Tereza VIP 7855 B 76 = 11:16:00
7204511 Nehasilová Petra BOR 8253 C 79 = 11:19:00
1398687 Jedličková Adéla XHK 8253 C 82 = 11:22:00
7207339 Sedláková Hana LIP 7850 C 85 = 11:25:00
426331 Honsová Petra XPU 8252 B 88 = 11:28:00
Kategorie W21E
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 24.30 km, převýšení 220 m, 20 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 58 = 10:58:00
1400406 Skácelová Naděžda TSU 8889 E 61 = 11:01:00
2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 E 64 = 11:04:00
2011938 Michnovic Viktorija 15L 9750 C 67 = 11:07:00
887935 Nováková Kateřina OKP 9450 E 70 = 11:10:00
307370 Šenková Natalia VBA 8554 E 73 = 11:13:00
1985821 Drobníková Markéta ZUP 8452 E 76 = 11:16:00
7260022 Paulíčková Renata SJI 8057 E 79 = 11:19:00
7260003 Fólová Martina SMR 8850 E 82 = 11:22:00
897376 Hrdinová Marie VSP 7852 E 85 = 11:25:00
920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 E 88 = 11:28:00
7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 E 91 = 11:31:00
887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 94 = 11:34:00
888629 Březinová Marie TSU 9191 E 97 = 11:37:00
920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 100 = 11:40:00
......................... VAK C 103 = 11:43:00
7200376 Hančíková Barbora TZL 8853 E 106 = 11:46:00
999002 Arlauskiene Ramune 31L 7350 C 109 = 11:49:00
8629929 Zaliauskaite Algirda 15L 9450 C 112 = 11:52:00
......................... VAK C 115 = 11:55:00
7003205 Babrauskaite Patricija Jo 15L 9650 C 118 = 11:58:00
1302127 Shipilova-Vinogradova Olg 44R 90 C 121 = 12:01:00
7207344 Vanková Jana OKP 7750 E 124 = 12:04:00
9005232 Scaravonati Laura 26I 7850 C 127 = 12:07:00
756220 Veselá Iva ZUP 7551 E 130 = 12:10:00
1436949 Haltof Ewa ABR 9499 E 133 = 12:13:00
Kategorie W40
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 15.40 km, převýšení 150 m, 15 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
425546 Zemková Helena SLA 7450 C 2 = 10:02:00
253114 Švarcbachová Jaroslava KNC 6754 C 5 = 10:05:00
2011792 Michálková Alice GIG 7650 B 8 = 10:08:00
51387 Čiháková Lenka KNC 6750 C 11 = 10:11:00
1011011 Humlíčková Kateřina SBK 7664 A 14 = 10:14:00
51217 Zápotocká Anna VLI 7250 C 17 = 10:17:00
7204507 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 20 = 10:20:00
331089 Kubínová Jana SKV 6751 C 23 = 10:23:00
8205 Ježková Hana TUR 6950 C 26 = 10:26:00
......................... VAK C 29 = 10:29:00
4125 Sochová Petra BOR 7363 C 32 = 10:32:00
682366 Abelová Ivana STB 6798 C 35 = 10:35:00
2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 38 = 10:38:00
......................... VAK C 41 = 10:41:00
690606 Thomas Sylvia 48D 6950 C 44 = 10:44:00
2067329 Kovářová Jitka VPM 7350 C 47 = 10:47:00
8636196 Vavrysová Lenka TZL 7400 C 50 = 10:50:00
9396 Hápová Šárka XHK 7157 C 53 = 10:53:00
438036 Pilná Libuše VRL 7153 C 56 = 10:56:00
222651 Straussová Petra LDC 6951 C 59 = 10:59:00
......................... VAK C 62 = 11:02:00
Kategorie W50
26.06.2016 Český pohár MTBO – 8. kolo
– startovní listina
délka trati 15.40 km, převýšení 150 m, 15 kontrol tištěno 23.06.2016 16:08
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7207029 Hančíková Michaela TZL 6559 C 74 = 11:14:00
7208095 Králová Dana TSU 5896 C 77 = 11:17:00
53452 Řezníčková Hana CHT 6051 C 80 = 11:20:00
7003023 Lacigová Ivana VSP 5950 C 83 = 11:23:00
......................... VAK C 86 = 11:26:00
1965216 Kroeber Andrea BOR 6551 C 89 = 11:29:00
887151 Maliňáková Eva TSU 6550 C 92 = 11:32:00
53260 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 95 = 11:35:00
52699 Perůtková Ivana TSU 5850 C 98 = 11:38:00
9201322 Havlíčková Jindra KNC 6150 C 101 = 11:41:00
8906 Skácelová Naděžda TSU 6183 C 104 = 11:44:00