Vyhlášení a večerní párty

Vyhlášení výsledků všech tří závodů proběhne v centru závodu v areálu ZŠ u Říčanského lesa. Závodníci se mohou těšit na hezké ceny od našich sponzorů, diplomy, „placky“ a v případě MČR i medaile.

Sobotní dopolední SPRINT vyhlásíme ihned po skončení závodu, tj. cca ve 12 hodin. Odpolední MIDDLE vyhlásíme taktéž v centru závodů místo původně zamýšlené restaurace Oliva (tam se do jednoho sálu vejde maximálně 100 lidí, což je málo.) Závod tedy vyhlásíme u školy v cca 19 hodin na nasvětlených stupních vítězů.. Následovat bude ještě vyhlášení celkového pořadí Českého poháru MTBO pro rok 2014. Ale nebojte se, pivo, limo, jídlo i něco tvrdšího bude k dispozici i u vyhlášení v centru. K posezení vám poslouží party stan.

Poté se v cca 20 hodin přesuneme do restaurace Oliva (Verdunská 18), vzdálené asi 450m, na závěrečnou párty sezony. V hospodě točí Gambrinus 10 a Kozel 11. Dále pro nás bude nachystána tato nabídka teplých jídel:

  • Polévky česnečka a cibulačka
  • Kuřecí/vepřový řízek + hranolky
  • Babiččina směs + rýže
  • Smažený sýr + brambory
  • Grilovaná klobása + hořčice/křen
  • Řecký salát

O hudbu se postará DJ Mára Codl výběrem z playlistu DJ Máry Vobra. Zpestřením programu bude štafeta „tatranka, rum, pivo“. Zavírací doba není určena, záleží na vás, jak to rozjedete.

Vyhlášení nedělního MČR družstev (Memoriál Tomáše Sikory) proběhne co nejdříve skončení závodu, tedy v cca 14 hodin opět v centru u školy. Ceny budou předávat Mirek Sikora (otec Tomáše Sikory) a zástupce města Říčan.

2 komentáře u „Vyhlášení a večerní párty

  1. Protože notebook, na kterém byly výsledky, byl odvezen právě na tu večerní party. Jinak by tam bylo ticho 🙂

Komentáře nejsou povoleny.