Kategorie D10

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    30 m,  7 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 12:00:00 2035733 Nádeníčková Iva NEJ 0350 C 2 = 12:02:00 2035748 Titzová Adéla VSP 0250 C 4 = 12:04:00 361932 Hankovcová Helena KAM 0350 C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00 232611 Fišarová Eliška KRL 0351 C 10 = 12:10:00 52608 Suková Hana PZR 0252 C 12 = 12:12:00 2043603 Martanová Elin VLI 0252 C 14 = 12:14:00 ......................... VAK C 16 = 12:16:00 337646 Holečková Michaela ABM 0259 C 18 = 12:18:00 ? Kateřina Černá MLA 0251 C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00

Kategorie D10L

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    30 m,  5 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
981810 Nedvědová Karolína DVP 0351 C 11 = 12:11:00 ......................... VAK C 13 = 12:13:00 2021830 Štraitová Jolana VSP 0456 C 15 = 12:15:00 ......................... VAK C 17 = 12:17:00 434596 Arnoštová Veronika VSP 0450 C 19 = 12:19:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00

Kategorie D12

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    55 m,  9 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2035737 Tokárová Regina NEJ 0151 C abs ......................... VAK C 30 = 12:30:00 9471 Kosová Tereza SRK 0151 B 32 = 12:32:00 4776 Novotná Šárka JHB 0152 C 34 = 12:34:00 2017667 Šlechtová Tereza KRL 0152 C 36 = 12:36:00 410400 Ash Kristina OCB 0051 C 38 = 12:38:00 436444 Pelcová Kateřina CST 0050 C 40 = 12:40:00 ......................... VAK C 42 = 12:42:00 232737 Rusá Vendula DCE 0150 B 44 = 12:44:00 2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 C 46 = 12:46:00 2019236 Vyhnálková Marie MFP 0151 B 48 = 12:48:00 232230 Nádeníčková Pavla NEJ 0150 C 50 = 12:50:00 425600 Šklíbová Veronika SRK 0153 C 52 = 12:52:00 ......................... VAK C 54 = 12:54:00

Kategorie D14

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    50 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9888 Illnerová Kateřina DKP 9950 B abs 51211 Krausová Hana LLI 9853 C abs ......................... VAK C 39 = 12:39:00 232960 Biersaková Dagmar KRL 0051 B 41 = 12:41:00 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 C 43 = 12:43:00 2023953 Pohořalá Anna ROU 9954 C 45 = 12:45:00 436439 Štefanyuková Eliška CST 9851 B 47 = 12:47:00 2023812 Vyhnálková Barbora MFP 9850 B 49 = 12:49:00 997892 Westin Emilie POR 98 C 51 = 12:51:00 ......................... VAK C 53 = 12:53:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 55 = 12:55:00 420439 Zábranská Kristýna SLA 9852 B 57 = 12:57:00 222994 Kovács Borbála BBB 98 C 59 = 12:59:00 2032153 Švidrnochová Lenka MOV 9951 B 61 = 13:01:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 63 = 13:03:00 ......................... VAK C 65 = 13:05:00 886274 Zimmerová Kateřina ZVO 9852 B 67 = 13:07:00 ? Platovská Kristýna LBE 9850 C 69 = 13:09:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 71 = 13:11:00 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 B 73 = 13:13:00 232613 Hanáková Lenka KRL 9951 B 75 = 13:15:00 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 77 = 13:17:00 434804 Kyselová Nela ROU 9951 C 79 = 13:19:00 ......................... VAK C 81 = 13:21:00

Kategorie D16

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    70 m, 10 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 11 = 12:11:00 361960 Šiková Karolína LPM 9651 A 13 = 12:13:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 15 = 12:15:00 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 17 = 12:17:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 19 = 12:19:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00 682088 Kovářová Lenka LTP 9750 A 23 = 12:23:00 361920 Šiková Barbora LPM 9650 A 25 = 12:25:00 436423 Pavlíčková Kristýna MOV 9752 B 27 = 12:27:00 301107 Zemánková Tereza SRK 9752 B 29 = 12:29:00 ......................... VAK C 31 = 12:31:00 416318 Hanáková Magda KRL 9651 A 33 = 12:33:00 ? Hamplová Tereza LBE 9752 C 35 = 12:35:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 B 37 = 12:37:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 B 39 = 12:39:00 ......................... VAK C 41 = 12:41:00

Kategorie D18

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    80 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 11 = 12:11:00 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 A 13 = 12:13:00 236985 Kuberková Lucie LPM 9451 A 15 = 12:15:00 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 A 17 = 12:17:00 7883 Sklenářová Magda MLA 9559 C 19 = 12:19:00 51968 Procházková Marie KAM 9554 A 21 = 12:21:00 443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 23 = 12:23:00 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 25 = 12:25:00 ......................... VAK C 27 = 12:27:00 52979 Křivancová Zdenka LBE 9450 B 29 = 12:29:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 31 = 12:31:00 888613 Borovičková Jana FSP 9455 B 33 = 12:33:00 301253 Fukalová Martina AOV 9550 B 35 = 12:35:00 236994 Chvalová Věra LPM 9452 A 37 = 12:37:00 232418 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 39 = 12:39:00 ......................... VAK C 41 = 12:41:00

Kategorie D20

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 80 = 13:20:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 B 82 = 13:22:00 997856 Westin Kjersti POR 92 C 84 = 13:24:00 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 86 = 13:26:00 51161 Zayats Inna LPM 9353 B 88 = 13:28:00 ......................... VAK C 90 = 13:30:00 49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 B 92 = 13:32:00 886267 Janů Hana KSU 9393 B 94 = 13:34:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 A 96 = 13:36:00 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 A 98 = 13:38:00 ......................... VAK C 100 = 13:40:00 218856 Stormer Julie KAM 9352 C 102 = 13:42:00

Kategorie D21A

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    95 m, 18 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9236 Matrasová Kateřina CHT 8353 C abs 51676 Tichovská Hana PGP 6652 C abs ......................... VAK C 5 = 12:05:00 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 R 7 = 12:07:00 53252 Vodrážková Kateřina VPM 7995 C 9 = 12:09:00 553442 Panchártková Jana PHK 8569 C 11 = 12:11:00 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 13 = 12:13:00 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C 15 = 12:15:00 51754 Hofmanová Michaela LPM 7751 C 17 = 12:17:00 ......................... VAK C 19 = 12:19:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 21 = 12:21:00 9785 Janatová Lucie DKP 8154 C 23 = 12:23:00 53556 Smolková Kateřina PGP 8852 C 25 = 12:25:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 27 = 12:27:00 52330 Palátová Petra ZBM 8658 C 29 = 12:29:00 995815 Rychlá Pavlína OOP 8559 C 31 = 12:31:00 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 33 = 12:33:00 ......................... VAK C 35 = 12:35:00 9784 Baldrianová Barbora VSP 7850 R 37 = 12:37:00 515140 Petrželová Tereza SHK 8952 C 39 = 12:39:00 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 C 41 = 12:41:00 888854 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 43 = 12:43:00 886283 Neradová Alena LIT 8551 C 45 = 12:45:00 ......................... VAK C 47 = 12:47:00 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 49 = 12:49:00 51707 Bozděchová Lenka PGP 8254 C 51 = 12:51:00 53159 Cigošová Petra SCP 8656 C 53 = 12:53:00 9088 Kynčlová Martina JIL 8651 C 55 = 12:55:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 57 = 12:57:00 9482 Hrobařová Lenka ASU 7751 C 59 = 12:59:00 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 61 = 13:01:00 ......................... VAK C 63 = 13:03:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 65 = 13:05:00 52217 Honnerová Blanka VPM 8051 C 67 = 13:07:00 51594 Janečková Dagmar EKP 6550 C 69 = 13:09:00 434894 Burdová Adéla LDC 9152 C 71 = 13:11:00 9448 Vítková Lucie PHK 8055 C 73 = 13:13:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 R 75 = 13:15:00 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 77 = 13:17:00 981843 Darmovzalová Lenka PGP 7951 C 79 = 13:19:00 ......................... VAK C 81 = 13:21:00 52474 Stene Dana XX1 79 C 83 = 13:23:00

Kategorie D21B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 6 = 12:06:00 2032177 Šilhánová Anna VLI 8151 C 8 = 12:08:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 10 = 12:10:00 4129 Slavíková Jana CHA 8251 C 12 = 12:12:00 347881 Zítová Pavla LDC 8151 C 14 = 12:14:00 434803 Škáchová Petra SLP 7051 C 16 = 12:16:00 8897 Krtičková Michaela KON 7975 C 18 = 12:18:00 416316 Jarošová Klára DCE 7950 C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00 52917 Kovářová Josefa LTP 8653 C 24 = 12:24:00 49546 Městková Lucie TEP 7850 C 26 = 12:26:00 51986 Kettnerová Dana SHK 8950 C 28 = 12:28:00 420413 Juřeníková Hana MOV 8052 C 30 = 12:30:00 52370 Zakouřilová Kamila TUV 8557 C 32 = 12:32:00 51230 Loosová Lenka VLI 8152 C 34 = 12:34:00 ......................... VAK C 36 = 12:36:00 515029 Cabrnochová Eva DKL 8450 C 38 = 12:38:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 40 = 12:40:00 9697 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 42 = 12:42:00 8115 Neradová Eva LIT 8951 C 44 = 12:44:00 434834 Vildmonová Pavla LBE 7451 C 46 = 12:46:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 48 = 12:48:00 49983 Kučerková Romana STB 8196 C 50 = 12:50:00 ......................... VAK C 52 = 12:52:00 232062 Uhrová Zuzana VSP 8050 C 54 = 12:54:00 8350 Stibalová Alena LDC 8652 C 56 = 12:56:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 58 = 12:58:00 9148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 60 = 13:00:00 4211 Horáčková Kateřina VLI 8150 C 62 = 13:02:00 52166 Koppová Ingrid SLP 7960 C 64 = 13:04:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 66 = 13:06:00 ......................... VAK C 68 = 13:08:00

Kategorie D21C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    70 m, 10 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 61 = 13:01:00 52637 Bohunská Monika KRN 9151 C 63 = 13:03:00 ? Kantnerová Marie VPM 8251 C 65 = 13:05:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 67 = 13:07:00 301336 Škvorová Barbora KAM 9150 C 69 = 13:09:00 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 C 71 = 13:11:00 ......................... VAK C 73 = 13:13:00 2023818 Zábranská Petra SLA 9250 C 75 = 13:15:00 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 C 77 = 13:17:00 515465 Müllerová Petra VAM 9051 R 79 = 13:19:00 52986 Kočí Jana AOP 8850 C 81 = 13:21:00 49977 Pološčuková Lucie SMB 9051 C 83 = 13:23:00 237528 Kotásková Jana JES 7451 C 85 = 13:25:00 ......................... VAK C 87 = 13:27:00

Kategorie D35B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    85 m, 12 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 10 = 12:10:00 2021823 Trnková Dana VSP 7351 C 12 = 12:12:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7455 C 14 = 12:14:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 16 = 12:16:00 416110 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 18 = 12:18:00 232198 Pavlů Veronika PGP 6950 C 20 = 12:20:00 9176 Kroniková Jana SHK 7350 C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 24 = 12:24:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 26 = 12:26:00 7749 Pelcová Pavla CST 7454 C 28 = 12:28:00 347914 Kovářová Jitka MAS 7350 C 30 = 12:30:00 442858 Asterová Jana SLA 7451 C 32 = 12:32:00 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 34 = 12:34:00 52621 Hudosová Gabriela KSU 7299 C 36 = 12:36:00 51746 Městková Kateřina VSP 7650 C 38 = 12:38:00 ......................... VAK C 40 = 12:40:00

Kategorie D35C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
331203 Černá Monika MLA 7451 C 76 = 13:16:00 ......................... VAK C 78 = 13:18:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 80 = 13:20:00 ......................... VAK C 82 = 13:22:00 53160 Průšová Markéta VSP 7256 C 84 = 13:24:00 51672 Štraitová Jitka OKP 7252 C 86 = 13:26:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 88 = 13:28:00 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 90 = 13:30:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 92 = 13:32:00 52715 Richterová Nataša ADA 7451 C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 96 = 13:36:00

Kategorie D40B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 51 = 12:51:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 53 = 12:53:00 416171 Jelínková Radka MLA 6951 C 55 = 12:55:00 997811 Westin Lenka POR 71 C 57 = 12:57:00 981805 Müllerová Zorka SHK 6751 C 59 = 12:59:00 219333 Kašparová Marie ZAK 7250 C 61 = 13:01:00 219278 Kulhavá Jarmila SRK 6751 C 63 = 13:03:00 425571 Bendáková Jitka LTU 6951 C 65 = 13:05:00 ......................... VAK C 67 = 13:07:00 406955 Hankovcová Lenka KAM 7053 C 69 = 13:09:00 301705 Šoupová Jana LPM 6850 C 71 = 13:11:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 73 = 13:13:00 301670 Jandová Lenka KAD 7250 C 75 = 13:15:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 77 = 13:17:00 52265 Komersová Jana KNC 6550 C 79 = 13:19:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 81 = 13:21:00 ......................... VAK C 83 = 13:23:00

Kategorie D40C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416262 Krunková Bohuslava SNA 7053 C 7 = 12:07:00 ......................... VAK C 9 = 12:09:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 11 = 12:11:00 232398 Hlubučková Šárka KAM 6851 C 13 = 12:13:00 2043619 Kyselová Jana ROU 7050 C 15 = 12:15:00 ......................... VAK C 17 = 12:17:00 515041 Javůrková Gabriela JAV 72 C 19 = 12:19:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00

Kategorie D45B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2192 Cruse Katrin DRE 66 C abs 231939 Illnerová Daniela DKP 6651 C abs 336735 Veljačíková Markéta SCP 6451 C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 22 = 12:22:00 352310 Žaloudíková Marie KRN 6451 C 24 = 12:24:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 26 = 12:26:00 7722 Pološčuková Monika SMB 6551 C 28 = 12:28:00 53525 Červinková Jitka OKP 6451 C 30 = 12:30:00 45296 Jakubecz Andrea BBB 67 C 32 = 12:32:00 232646 Malačková Jana DVP 6151 C 34 = 12:34:00 ......................... VAK C 36 = 12:36:00 53567 Smolková Alena PGP 6450 C 38 = 12:38:00 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 40 = 12:40:00 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 42 = 12:42:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 44 = 12:44:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 46 = 12:46:00 438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 48 = 12:48:00 405972 Petrželová Alena LTU 6351 C 50 = 12:50:00 ......................... VAK C 52 = 12:52:00 232210 Kamarytová Martina MLA 6651 C 54 = 12:54:00 8175 Čechlovská Jana CHA 6250 C 56 = 12:56:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 58 = 12:58:00 446418 Kavková Dana SCP 6150 C 60 = 13:00:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 62 = 13:02:00 ......................... VAK C 64 = 13:04:00 2011846 Vejvodová Mirka LPM 5750 C 66 = 13:06:00

Kategorie D45C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9608 Vondráčková Zdeňka SNA 6251 C 34 = 12:34:00 ......................... VAK C 36 = 12:36:00 2043618 Svobodová Lenka ROU 6650 C 38 = 12:38:00 428220 Zimmerová Lenka ZVO 6451 C 40 = 12:40:00 301314 Rusá Lenka DCE 6452 C 42 = 12:42:00 331549 Záveská Anna CET 6451 C 44 = 12:44:00 2023954 Vlková Radka JHB 6554 C 46 = 12:46:00 51183 Roudná Eva LPU 6554 C 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 50 = 12:50:00

Kategorie D50B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 41 = 12:41:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 43 = 12:43:00 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 45 = 12:45:00 416187 Šmejkalová Karla MLA 6256 C 47 = 12:47:00 232257 Patáková Mária KSH 5751 C 49 = 12:49:00 232914 Kovářová Alena LTP 6151 C 51 = 12:51:00 ......................... VAK C 53 = 12:53:00 303948 Jeřábková Jana PGP 6151 C 55 = 12:55:00 52184 Pokorná Eva TCB 5751 C 57 = 12:57:00 8344 Stibalová Věra LDC 6051 C 59 = 12:59:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 61 = 13:01:00 416175 Sklenářová Jana MLA 6258 C 63 = 13:03:00 502090 Šámalová Hana PGP 6150 C 65 = 13:05:00 ......................... VAK C 67 = 13:07:00

Kategorie D50C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 50 = 12:50:00 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 52 = 12:52:00 ......................... VAK C 54 = 12:54:00

Kategorie D55B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9612 Langrová Eva SNA 5351 C 60 = 13:00:00 ......................... VAK C 62 = 13:02:00 51136 Savičová Irena SKV 5352 C 64 = 13:04:00 8259 Lukavcová Lenka TJN 5452 C 66 = 13:06:00 52760 Jahnová Helena SCP 5550 C 68 = 13:08:00 52051 Robotková Lenka PBM 5451 C 70 = 13:10:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 72 = 13:12:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 74 = 13:14:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00 7870 Štrossová Jiřinka DCE 5650 C 78 = 13:18:00 7884 Opavová Stanislava MLA 5451 C 80 = 13:20:00 49685 Kolaříková Věra SBK 5251 C 82 = 13:22:00 51135 Nováková Svatava SKV 5351 C 84 = 13:24:00 232515 Böhmová Eva TJN 5450 C 86 = 13:26:00 ......................... VAK C 88 = 13:28:00

Kategorie D55C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     55 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9202 Klimplová Alena LPU 5551 C 70 = 13:10:00 ......................... VAK C 72 = 13:12:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 74 = 13:14:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00

Kategorie D60

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     55 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 10 = 12:10:00 51647 Městková Eva TEP 4851 C 12 = 12:12:00 9620 Rufferová Iva SNA 5052 C 14 = 12:14:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 16 = 12:16:00 8110 Neradová Alena LIT 5051 C 18 = 12:18:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 20 = 12:20:00 232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 24 = 12:24:00

Kategorie D65

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    40 m, 10 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51214 Krausová Marie LLI 4451 C abs 9539 Ehlová Iva SRK 3951 C 80 = 13:20:00 ......................... VAK C 82 = 13:22:00 51432 Boučková Ludmila OCB 4351 C 84 = 13:24:00 51384 Nejezchlebová Věra KAS 4551 C 86 = 13:26:00 51612 Zmeková Míla SLP 4451 C 88 = 13:28:00 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 90 = 13:30:00 232232 Brabcová Jindra LCV 4750 C 92 = 13:32:00 405955 Kutáčková Stanislava LTU 4751 C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 96 = 13:36:00

Kategorie H10

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    30 m,  7 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
? Tokár Radim NEJ 0300 C abs ......................... VAK C 30 = 12:30:00 436446 Hankovec Hugo KAM 0201 C 32 = 12:32:00 8277 Baldrian Tomáš VSP 0405 C 34 = 12:34:00 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 36 = 12:36:00 2042515 Hasman Marek VPM 0201 C 38 = 12:38:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 C 40 = 12:40:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 42 = 12:42:00 2027224 Dejnožka Vojtěch TJN 0300 C 44 = 12:44:00 ......................... VAK C 46 = 12:46:00 9877 Kožina Štěpán PGP 0300 C 48 = 12:48:00 446345 Malačka Milan DVP 0201 C 50 = 12:50:00 436432 Pelc Matyáš CST 0401 C 52 = 12:52:00 9496 Zemánek Mikuláš SRK 0201 C 54 = 12:54:00 515088 Pulec Matěj VBM 0001 C 56 = 12:56:00 425596 Škvor Adam KAM 0202 C 58 = 12:58:00 2021842 Trnka Martin VSP 0300 C 60 = 13:00:00 420442 Hecl František KSU 0201 C 62 = 13:02:00 ......................... VAK C 64 = 13:04:00

Kategorie H10L

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    30 m,  5 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 31 = 12:31:00 49814 Novotný Marek JHB 0301 C 33 = 12:33:00 301438 Milota Břetislav MLA 0301 C 35 = 12:35:00 2032182 Javůrek Tomáš JAV 02 C 37 = 12:37:00 2042516 Hasman Jakub VPM 0501 C 39 = 12:39:00 2021843 Trnka Marek VSP 0402 C 41 = 12:41:00 ......................... VAK C 43 = 12:43:00 ? Hájek Martin LPM 0200 C 45 = 12:45:00 416204 Buryan Jan MOV 0400 C 47 = 12:47:00 53588 Otruba František KON 0505 C 49 = 12:49:00 416121 Městka Václav VSP 0600 C 51 = 12:51:00 8685 Kettner Matyáš BSO 0302 C 53 = 12:53:00 ......................... VAK C 55 = 12:55:00 51738 Štěrba Marek SKV 0401 C 57 = 12:57:00 ? Hudos Václav MFP 0503 C 59 = 12:59:00 2032183 Titz Adam VSP 0401 C 61 = 13:01:00 301443 Jonáš Černý MLA 0501 C 63 = 13:03:00 2032107 Průša Dominik VSP 0406 C 65 = 13:05:00 ......................... VAK C 67 = 13:07:00

Kategorie H12

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 50 = 12:50:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 52 = 12:52:00 416200 Buryan Patrik MOV 0005 C 54 = 12:54:00 2020707 Průša Kryštof VSP 0102 C 56 = 12:56:00 237524 Rosenbaum Ondřej JES 0001 C 58 = 12:58:00 52575 Matoušek Matěj KSU 0005 B 60 = 13:00:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 62 = 13:02:00 2023957 Pohořalý Hugo ROU 0103 C 64 = 13:04:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 C 66 = 13:06:00 218798 Stormer Emil KAM 0000 C 68 = 13:08:00 897354 Zimmer Jan ZVO 0001 C 70 = 13:10:00 888609 Bartoš Václav MLA 0101 C 72 = 13:12:00 436425 Pavlíček Patrik MOV 0002 C 74 = 13:14:00 425543 Roudný Martin LPU 0002 B 76 = 13:16:00 ......................... VAK C 78 = 13:18:00

Kategorie H14

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    60 m, 12 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416179 Macura Vít MLA 9800 C abs ......................... VAK C 2 = 12:02:00 443076 Ondráček Radek KSU 9933 C 4 = 12:04:00 53199 Švec Martin CHT 9902 B 6 = 12:06:00 51393 Komers František KNC 9801 B 8 = 12:08:00 425561 Bendák Jan LTU 9801 B 10 = 12:10:00 980343 Višňa Matěj DKP 9904 B 12 = 12:12:00 ......................... VAK C 14 = 12:14:00 53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 16 = 12:16:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 18 = 12:18:00 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 20 = 12:20:00 888614 Borovička Tomáš FSP 9801 B 22 = 12:22:00 51495 Bartoš Vojtěch MLA 9802 C 24 = 12:24:00 53175 Švec Petr CHT 9901 B 26 = 12:26:00 446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B 28 = 12:28:00 ......................... VAK C 30 = 12:30:00

Kategorie H16

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    85 m, 13 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 20 = 12:20:00 ? Goj Tomáš LBE 9700 A 22 = 12:22:00 51409 Ash Adam OCB 9701 B 24 = 12:24:00 442871 Aster Tomáš SLA 9602 B 26 = 12:26:00 211436 Stormer Oskar KAM 9600 C 28 = 12:28:00 ......................... VAK C 30 = 12:30:00 435212 Burda Matěj LDC 9602 B 32 = 12:32:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 34 = 12:34:00 232250 Bořil Jan OSN 9700 A 36 = 12:36:00 ? Kalista Michael LBE 9701 B 38 = 12:38:00 ......................... VAK C 40 = 12:40:00

Kategorie H18

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení     85 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 40 = 12:40:00 995812 Veselý Jakub LBE 9500 B 42 = 12:42:00 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 44 = 12:44:00 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 46 = 12:46:00 416348 Bouček Jakub OCB 9501 B 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 50 = 12:50:00 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 52 = 12:52:00 51394 Komers Jan KNC 9501 C 54 = 12:54:00 1625050 Rohel Marek AOV 9401 C 56 = 12:56:00 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 B 58 = 12:58:00 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 60 = 13:00:00 ......................... VAK C 62 = 13:02:00

Kategorie H20

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   175 m, 17 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301471 Macura Jan MLA 9306 B abs ......................... VAK C 90 = 13:30:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00

Kategorie H21A

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   180 m, 21 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
500850 Dlabaja Tomáš TUR 8303 E abs 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C abs 1393031 Sokolář Zdeněk SNA 7201 C abs 218970 Stormer Leif KAM 6701 C abs 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C abs 52267 Škvor Martin KAM 6700 C abs 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 2 = 12:02:00 1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C 4 = 12:04:00 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 6 = 12:06:00 9325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 8 = 12:08:00 301101 Rusý Tomáš KAM 9301 A 10 = 12:10:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 12 = 12:12:00 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 14 = 12:14:00 888969 Sokalski Dariusz POF 84 C 16 = 12:16:00 ......................... VAK C 18 = 12:18:00 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 20 = 12:20:00 515475 Makovský Jakub TAP 8511 R 22 = 12:22:00 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 24 = 12:24:00 500267 Palas Jan ZBM 8507 E 26 = 12:26:00 9705 Prášil Ondřej SJC 8401 C 28 = 12:28:00 2027924 Pelc Václav CST 6702 C 30 = 12:30:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 32 = 12:32:00 416331 Šimon Václav LBE 9100 C 34 = 12:34:00 899165 Drahokoupil Aleš CHT 8501 R 36 = 12:36:00 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 38 = 12:38:00 ......................... VAK C 40 = 12:40:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 42 = 12:42:00 9504 Dusílek Adam SRK 8902 C 44 = 12:44:00 7761 Kořínek Tomáš BOR 9007 C 46 = 12:46:00 981811 Hanč Petr VRL 8001 C 48 = 12:48:00 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 50 = 12:50:00 51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C 52 = 12:52:00 504029 Bartnik Konrad POF 82 C 54 = 12:54:00 ......................... VAK C 56 = 12:56:00 51590 Kolín Jan JIL 7701 C 58 = 12:58:00 886272 Fiala Petr LPU 8701 C 60 = 13:00:00 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 R 62 = 13:02:00 ......................... VAK C 64 = 13:04:00 995848 Suchý Petr LPM 7820 C 66 = 13:06:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 68 = 13:08:00 51287 Fišer Jiří SLP 8503 C 70 = 13:10:00 1969696 Kobr Tomáš TJN 8901 C 72 = 13:12:00 887637 Černý Martin TAP 8902 C 74 = 13:14:00 9510 Klícha Martin VAM 8811 C 76 = 13:16:00 51864 Vondra Jiří FSP 7600 C 78 = 13:18:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 80 = 13:20:00 ? Stene Per Oyvind XX1 74 C 82 = 13:22:00 8129 Martan Jiří VLI 7300 C 84 = 13:24:00 ......................... VAK C 86 = 13:26:00 7871 Pilař Karel BSO 7801 C 88 = 13:28:00 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 90 = 13:30:00 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 C 92 = 13:32:00 886824 Rychlý Pavel OOP 8505 C 94 = 13:34:00 51803 Žaloudek Petr SJC 8309 C 96 = 13:36:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 98 = 13:38:00 9278 Lenner Miroslav LPU 8605 C 100 = 13:40:00 ......................... VAK C 102 = 13:42:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 104 = 13:44:00 8878 Skripnik Štěpán SCP 7901 C 106 = 13:46:00 51726 Zakouřil Tomáš TUV 7500 C 108 = 13:48:00 416025 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 110 = 13:50:00 434586 Stehlík Petr LPM 7903 C 112 = 13:52:00 888608 Janata Martin DKP 8306 E 114 = 13:54:00 515433 Hodek Michal TAP 8808 C 116 = 13:56:00 9967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 118 = 13:58:00 9086 Tihon Michal PHK 7905 C 120 = 14:00:00 ......................... VAK C 122 = 14:02:00

Kategorie H21B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   175 m, 17 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8877 Honner Jaroslav VPM 7801 C 10 = 12:10:00 8108 Nerad Jaroslav LIT 9001 C 12 = 12:12:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 14 = 12:14:00 336795 Kalous Antonín KON 7708 C 16 = 12:16:00 ......................... VAK C 18 = 12:18:00 307753 Kovács Sebestyén BBB 93 C 20 = 12:20:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 C 22 = 12:22:00 52566 Matoušek Milan KSU 6701 C 24 = 12:24:00 2025345 Juřeník Jiří MOV 7901 C 26 = 12:26:00 ......................... VAK C 28 = 12:28:00 51234 Vančura Martin TJN 8002 C 30 = 12:30:00 236982 Popule Tomáš LPM 8803 C 32 = 12:32:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 34 = 12:34:00 8200 Čechlovský Jan CHA 9300 B 36 = 12:36:00 682113 Bensch Jan XX3 79 C 38 = 12:38:00 ......................... VAK C 40 = 12:40:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 42 = 12:42:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 44 = 12:44:00 303940 Červinka Jan OKP 8901 C 46 = 12:46:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 48 = 12:48:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 50 = 12:50:00 8118 Kučerka Jan LIT 8002 C 52 = 12:52:00 237541 Novák Petr SKV 8201 C 54 = 12:54:00 ......................... VAK C 56 = 12:56:00 515076 Kučera Petr MFP 7602 C 58 = 12:58:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 60 = 13:00:00 416301 Janošík Radek VCB 7402 C 62 = 13:02:00 889316 Kořán Pavel VBM 7401 C 64 = 13:04:00 45295 Kovács Boldizsár BBB 91 C 66 = 13:06:00 222651 Zít Jan LDC 8200 C 68 = 13:08:00 222665 Pavlásek Jiří LDC 7501 C 70 = 13:10:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 72 = 13:12:00 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 74 = 13:14:00 ......................... VAK C 76 = 13:16:00

Kategorie H21C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 4 = 12:04:00 49858 Pešta Jiří MIL 7201 C 6 = 12:06:00 442878 Kutálek Jan TAP 8301 C 8 = 12:08:00 410399 Kašpar Ludvík ZAK 7200 C 10 = 12:10:00 ? Bubla Jiří UOL 77 C 12 = 12:12:00 8676 Paták Pavel KSH 8501 C 14 = 12:14:00 52923 Kolman Jan LTP 8501 C 16 = 12:16:00 ......................... VAK C 18 = 12:18:00 361978 Vonášek Adam LPM 9101 C 20 = 12:20:00 301695 Svoboda Jakub ROU 9301 C 22 = 12:22:00 53210 Verner Tomáš VBM 8204 C 24 = 12:24:00 8695 Mareš Ladislav MIL 7202 C 26 = 12:26:00 442867 Jirous Jiří TAP 7201 C 28 = 12:28:00 ......................... VAK C 30 = 12:30:00

Kategorie H35B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   150 m, 16 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 11 = 12:11:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 13 = 12:13:00 361954 Uhlík Jan PVP 7206 C 15 = 12:15:00 51500 Slovák Miroslav SHK 7704 C 17 = 12:17:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 19 = 12:19:00 ......................... VAK C 21 = 12:21:00 553437 Průša Michal VSP 7310 C 23 = 12:23:00 49971 Žitný Tomáš SMB 6401 C 25 = 12:25:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 27 = 12:27:00 ......................... VAK C 29 = 12:29:00

Kategorie H35C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 114 = 13:54:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 116 = 13:56:00 434581 Kos Michal SRK 6802 C 118 = 13:58:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 120 = 14:00:00 410393 Štrait Martin OKP 7602 C 122 = 14:02:00 ......................... VAK C 124 = 14:04:00 9811 Šklíba Jan SRK 7501 C 126 = 14:06:00 443095 Ondráček Martin KSU 7222 C 128 = 14:08:00 ......................... VAK C 130 = 14:10:00

Kategorie H40B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    95 m, 18 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2460 Baldrian Petr PGP 7203 C abs ......................... VAK C 99 = 13:39:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 101 = 13:41:00 995898 Hankovec Petr KAM 7101 C 103 = 13:43:00 232228 Nádeníček Josef NEJ 7000 C 105 = 13:45:00 515060 Bartoš Luděk MLA 6701 C 107 = 13:47:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 109 = 13:49:00 232336 Funda Jiří API 6401 C 111 = 13:51:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 113 = 13:53:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 115 = 13:55:00 ......................... VAK C 117 = 13:57:00 553456 Müller Robert SHK 6901 C 119 = 13:59:00 2045247 Holec Honza MOV 6701 C 121 = 14:01:00 347913 Kovář Vladimír MAS 7200 C 123 = 14:03:00 301479 Hasman Jan VPM 6901 C 125 = 14:05:00 51279 Bílý Petr LTP 6805 C 127 = 14:07:00 52775 Pavlíček Daniel MOV 7100 C 129 = 14:09:00 ......................... VAK C 131 = 14:11:00

Kategorie H40C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    85 m, 13 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 60 = 13:00:00 53151 Švec Jiří CHT 7201 C 62 = 13:02:00 301709 Šoupa Karel LPM 6900 C 64 = 13:04:00 515099 Javůrek Jaromír JAV 71 C 66 = 13:06:00 553432 Komers František KNC 0000 C 68 = 13:08:00 301466 Libor Černý MLA 6901 C 70 = 13:10:00 ......................... VAK C 72 = 13:12:00

Kategorie H45B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení    95 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2190 Cruse Kay DRE 66 C abs ......................... VAK C 72 = 13:12:00 8852 Hofman Petr LPM 6500 C 74 = 13:14:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 76 = 13:16:00 336705 Kamaryt Miloš MLA 6404 C 78 = 13:18:00 45292 Kovács Gábor BBB 67 C 80 = 13:20:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 82 = 13:22:00 980379 Višňa Petr DKP 6602 C 84 = 13:24:00 9123 Teplý Jiří SHK 6401 C 86 = 13:26:00 ......................... VAK C 88 = 13:28:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 90 = 13:30:00 301432 Kettner Vladek BSO 6401 C 92 = 13:32:00 442871 Aster Vladimír SLA 6500 C 94 = 13:34:00 995873 Šimek Tomáš FSP 6304 C 96 = 13:36:00 51153 Šilhavý Miroslav LPM 5800 C 98 = 13:38:00 416285 Bendák Petr LTU 6500 C 100 = 13:40:00 ......................... VAK C 102 = 13:42:00

Kategorie H45C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    75 m, 13 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 93 = 13:33:00 428232 Zimmer Jiří ZVO 6601 C 95 = 13:35:00 232428 Hlubuček Tomáš KAM 6603 C 97 = 13:37:00 232860 Záveský Richard CET 6301 C 99 = 13:39:00 410394 Suk Marek PZR 6701 C 101 = 13:41:00 ......................... VAK C 103 = 13:43:00

Kategorie H50B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    90 m, 15 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 51 = 12:51:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 53 = 12:53:00 52103 Grivalský Michal PGP 5900 C 55 = 12:55:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 57 = 12:57:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 59 = 12:59:00 9277 Roudný Václav LPU 6102 C 61 = 13:01:00 53558 Červinka Jaroslav OKP 5803 C 63 = 13:03:00 ......................... VAK C 65 = 13:05:00 6607 Bořil Petr OSN 6207 C 67 = 13:07:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 69 = 13:09:00 301147 Kavka Jiří SCP 5900 C 71 = 13:11:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 73 = 13:13:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 75 = 13:15:00 682080 Kovář Karel LTP 6102 C 77 = 13:17:00 8172 Čechlovský Josef CHA 5900 C 79 = 13:19:00 ......................... VAK C 81 = 13:21:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 83 = 13:23:00 8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 85 = 13:25:00 336720 Veljačik Pavel SCP 6200 C 87 = 13:27:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 89 = 13:29:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 91 = 13:31:00 52115 Hošek Ladislav SCP 6001 C 93 = 13:33:00 51673 Hrabánek David PGP 6003 C 95 = 13:35:00 ......................... VAK C 97 = 13:37:00

Kategorie H50C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301486 Macura Jaroslav MLA 5903 C abs 232384 Ash Chris OCB 5801 C 2 = 12:02:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 6 = 12:06:00 ......................... VAK C 8 = 12:08:00

Kategorie H55B

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    85 m, 12 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
49606 Wald František FSP 5300 C abs ......................... VAK C 60 = 13:00:00 9633 Langr Stanislav SNA 5403 C 62 = 13:02:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 64 = 13:04:00 232953 Zákravský Zdeněk SNA 5702 C 66 = 13:06:00 52473 Bednář Jan UOL 5402 C 68 = 13:08:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 70 = 13:10:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 72 = 13:12:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 74 = 13:14:00 49683 Kolařík Zdeněk SBK 5406 C 76 = 13:16:00 51741 Uher Petr VSP 5001 C 78 = 13:18:00 436401 Šámal Václav PGP 5601 C 80 = 13:20:00 6645 Valter Petr KBP 4500 C 82 = 13:22:00 501246 Gurka Jiří TUV 4601 C 84 = 13:24:00 ......................... VAK C 86 = 13:26:00 8337 Stibal Ivan LDC 5701 C 88 = 13:28:00 52759 Jahn Pavel SCP 5500 C 90 = 13:30:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 92 = 13:32:00 416833 Böhm Karel TJN 5101 C 94 = 13:34:00 997861 Westin Kjell POR 56 C 96 = 13:36:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 98 = 13:38:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 100 = 13:40:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 102 = 13:42:00 ......................... VAK C 104 = 13:44:00

Kategorie H55C

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 75 = 13:15:00 9533 Pohl Zdeněk SRK 5301 C 77 = 13:17:00 416300 Kulhavý Josef SRK 5701 C 79 = 13:19:00 9201 Klimpl Petr LPU 5401 C 81 = 13:21:00 8262 Horák Petr TJN 5602 C 83 = 13:23:00 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 85 = 13:25:00 ......................... VAK C 87 = 13:27:00

Kategorie H60

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    80 m, 13 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9818 Stárek Jiří SRK 5002 C 85 = 13:25:00 ......................... VAK C 87 = 13:27:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 89 = 13:29:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 91 = 13:31:00 8674 Fiala Miloš KSH 4801 C 93 = 13:33:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 95 = 13:35:00 ......................... VAK C 97 = 13:37:00 51863 Zelený Vladimír PGP 4800 C 99 = 13:39:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 101 = 13:41:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 103 = 13:43:00 8258 Lukavec Miloslav TJN 4901 C 105 = 13:45:00 ......................... VAK C 107 = 13:47:00

Kategorie H65

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    75 m, 14 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51213 Kraus Jan LLI 4501 C abs ......................... VAK C 100 = 13:40:00 49813 Valášek Josef SCP 4501 C 102 = 13:42:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 104 = 13:44:00 301187 Pokorný Karel TCB 4701 C 106 = 13:46:00 9610 Sokolář Zdeněk SNA 4501 C 108 = 13:48:00 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 110 = 13:50:00 51621 Novotný Jiří SLP 4601 C 112 = 13:52:00 ......................... VAK C 114 = 13:54:00 9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C 116 = 13:56:00 301667 Janda Josef KAD 4701 C 118 = 13:58:00 8235 Nejezchleba Jiří KAS 4600 C 120 = 14:00:00 52299 Novák Miloš SCP 4600 C 122 = 14:02:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 124 = 14:04:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 126 = 14:06:00 8323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 128 = 14:08:00 443066 Rakovec Miloš SCP 4500 C 130 = 14:10:00 9474 Seidl Karel SRK 4301 C 132 = 14:12:00 ......................... VAK C 134 = 14:14:00

Kategorie H70

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 90 = 13:30:00 410733 Rejpal Petr SCP 4100 C 92 = 13:32:00 49619 Frey Jaromír NEJ 4100 C 94 = 13:34:00 51410 Bouček Václav OCB 4101 C 96 = 13:36:00 53507 Hlavatý Karel SJP 4200 C 98 = 13:38:00 420425 Zábranský Emil SLA 4200 C 100 = 13:40:00 ......................... VAK C 102 = 13:42:00

Kategorie H75

05.07.2012 Bečov 2012 (4E) - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 04.07.2012    2:07

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 30 = 12:30:00 51865 Vondra Jaroslav FSP 3300 C 32 = 12:32:00