Rubriky
Úspěchy

MTBO sezóna se blíží polovině

Příští víkend, 23. a 24. června proběhne 9. a 10. kolo MTBO poháru, takže bude půlka za námi.  Jak to zatím vypadá?

Sklízíme úspěchy v různých kategoriích, letošní elitní nováčci sbírají zkušenosti, navrátilci bojují s nástrahy lesa i sami se sebou.

Ale přesněji; po doposud sečtených výsledcích je Martin Smrt na krásném 24. místě v elitě (to je přeci jasné udržení, ne?),  Nikolas 37. – to musí ještě zabrat.

Bert i Honza Císař zatím na udržení v áčkách nedosahují, ale oba kvůli nedostatku závodů.  Zato Kuba Klemsa se započtenými pouze dvěma závody bezpečně udržovací příčky drží a pokud udrží nastavenou laťku, bude v další části sezóny bojovat o postup do elity.

Milan je v béčkách v těžké pohodě:-)

Helča i Ploutev se taky drží, Martina by ještě pár dobrých výsledků potřebovala, aby měla jistotu. Ploutev ale áčka VYHRÁLA, takže ta to má 100% a pokud ještě něco objede, postup do elity by jí neměl minout.

V béčkách Maruška v tuhle chvíli drží 3. místo, tak snad to tak zůstane i nadále, Lucka jela až tenhle víkend, takže ještě v žebříčku není no a já, Katka, naštěstí z béček nemůžu nikam spadnout. I tak zkusím v druhé části zabrat:-)

Stejně tak ve výsledcích zatím není Marcela, ale to se za chvíli změní, protože Gigantí akci si ujít nenechala.

Milan Bochenek přijel na jeden závod a hned byl druhý, gratulujeme!

Jsou za námi i štafety, ale tam těžko odhadovat, jak to vlastně dopadlo. Ale dobrý je, že ani jedna naše štafeta nebyla disk, což se nedá říct ani o favoritech, ani o konkurenčním Sporticusu. A protože organizátoři měli „trochu“ problém s vyčítáním, čas Marušky je ve výsledcích téměř totožný s časem Martiny Tichovské:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *