Výsledky

Sobota

Konečné výsledky kategorie                                                  8.5.2005 16:51:49
                             2. Continental Cup, 1.ŽA, 1ŽB-Čechy
===ČSOB-EKP=========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D12C        3.0km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná  Markéta         OK 99 Hradec Králové PHK9451 B      26.51  +      0.00
  2.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C      31.54  +      5.03
  3.Švábková Anna            SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9351        34.53  +      8.02
  4.Klinkerová Tereza        Orientační klub TOM  ROZ9350 C      36.31  +      9.40
  5.Richtersová Nasťa        MLOK Mariánské Lázně MLA9250        40.16  +     13.25
  6.Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C      41.34  +     14.43
  7.Veronika Machová         KOS Jesenice         JES9551 C      41.42  +     14.51
  8.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 C      41.47  +     14.56
  9.Pavlů Kateřina           TJ Sokol Dobřichovic DCE9551 C      42.56  +     16.05
 10.Tišerová Karolína        Kometa Kralovice     KRL9354 C      43.15  +     16.24
 11.Daridová Petra           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9652 C      47.22  +     20.31
 12.Procházková Marie        TJ Sokol Dobřichovic DCE9550 C      49.57  +     23.06
 13.Brodská Adéla            Orientační klub TOM  ROZ9450 C      52.46  +     25.55
 14.Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353        53.44  +     26.53
 15.Kučerová Barbora         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9650 C      56.25  +     29.34
 16.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651        59.28  +     32.37
 17.Kubínová Romana          KUBÍNOVI             KUB9499        60.47  +     33.56
 18.Přibíková Johana         SK Praga Praha       PGP9551 C      63.11  +     36.20
 19.Hrabánková Klára         SK Praga Praha       PGP9654 C      67.55  +     41.04
 20.Šímová Martina           TJ Sparta Doly Kladn DKL9350 D      86.41  +     59.50
 21.Procházková Jana         TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C      88.57  +     62.06
 22.Kristýna Švajcrová       KOS Jesenice         JES9451 C     106.37  +     79.46
 23.Hejnalová  Eva           OK 99 Hradec Králové PHK9452 C     107.53  +     81.02
 24.Procházková Kateřina     TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C     113.13  +     86.22
 MS Kubínová Veronika        KUBÍNOVI             KUB9799   MS   75.44  +     48.53
   .Rafajová Anna            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9550 B  DISK              
   .Jeřábková Bára           SK Praga Praha       PGP9351 C  DISK              
   .Semíková Tereza          USK Praha            VSP        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14B        4.0km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Chmelařová Michaela      TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A      27.11  +      0.00
  2.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 B      31.23  +      4.12
  3.Novotná  Tereza          OK 99 Hradec Králové PHK9255 B      31.36  +      4.25
  4.Straková Andrea          SK Kamenice          KAM9152        31.38  +      4.27
  5.Kubátová Zuzka           OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A      31.46  +      4.35
  6.Meineltová Miroslava     OK Potůčky           PTK9151 B      32.06  +      4.55
  7.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B      32.21  +      5.10
  7.Svobodná Madla           SK Kotlářka Praha    DKP9154 B      32.21  +      5.10
  9.Petráčková Klára         OK Jihlava           SJI9251 A      32.55  +      5.44
 10.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A      33.41  +      6.30
 11.Veselá Anna              OK Potůčky           PTK9252 B      33.55  +      6.44
 12.Vytinová Monika          OOB TJ Turnov        TUR9150 B      34.21  +      7.10
 13.Jelínková Šárka          SK Praga Praha       PGP9153 B      35.23  +      8.12
 14.Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 B      35.39  +      8.28
 15.Lamichová  Martina       OK 99 Hradec Králové PHK9152 B      36.33  +      9.22
 16.Panochová Anna           SK Kamenice          KAM9153 B      36.53  +      9.42
 17.Rusá Šárka               TJ Sokol Dobřichovic DCE9150 B      37.05  +      9.54
 18.Němcová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP9153 B      37.06  +      9.55
 19.Műcková Tereza           KOB TRETRA Praha     TAP9159 B      37.12  +     10.01
 20.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 B      37.29  +     10.18
 21.Seifertová Magda         SK Kotlářka Praha    DKP9155 B      38.26  +     11.15
 22.Beranová Bára            KOB Baník Sokolov    BSO9152 B      38.39  +     11.28
 23.Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 B      38.59  +     11.48
 24.Kociánová Iveta          TJ Slavia Hradec Krá SHK9252 B      39.12  +     12.01
 25.Skálová Eliška           OK Lokomotiva Pardub LPU9159 B      40.13  +     13.02
 26.Jozová Magdaléna         KOB TRETRA Praha     TAP9252 B      41.05  +     13.54
 27.Svobodná Tereza          SK Kotlářka Praha    DKP9350 B      41.11  +     14.00
 28.Kožinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 B      41.39  +     14.28
 28.Mervartová Kristýna      TJ Slavia Hradec Krá SHK9155 B      41.39  +     14.28
 30.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 B      42.20  +     15.09
 31.Macková Lucia            SK Kamenice          KAM9151        43.46  +     16.35
 32.Bártová  Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9161 B      44.10  +     16.59
 33.Rusá Pavla               TJ Sokol Dobřichovic DCE9450 B      44.30  +     17.19
 33.Straková Zuzana          SK Kamenice          KAM9250        44.30  +     17.19
 35.Slavíková Lucie          SK Praga Praha       PGP9150 B      45.02  +     17.51
 36.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 C      45.13  +     18.02
 37.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 B      45.49  +     18.38
 38.Myslivečková Zuzana      SK Praga Praha       PGP9253 C      45.52  +     18.41
 39.Oulehlová Barbora        SKP Žďár nad Sázavou PZR9253 B      46.15  +     19.04
 40.Šrůtová Pavla            SK Praga Praha       PGP9151 C      46.31  +     19.20
 41.Procházková Zuzana       TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 B      46.50  +     19.39
 42.Wurzelová Pavlína        SK Orientační sporty OSN9273 B      48.35  +     21.24
 43.Hájková Monika           OK Potůčky           PTK9150 B      48.41  +     21.30
 44.Volná Jitka              VSK Slavia TU Libere VLI9252 B      49.02  +     21.51
 45.Benáková Denisa          OK Potůčky           PTK9152 B      51.06  +     23.55
 46.Klusáčková Zuzana        OOB Třebíč           TTR9151 B      51.21  +     24.10
 47.Zužová Michaela          OK Potůčky           PTK9251 B      52.10  +     24.59
 48.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA9251 B      53.34  +     26.23
 49.Dlouhá Hana              SK Kotlářka Praha    DKP9450 B      53.52  +     26.41
 50.Grundmannová Hana        Lokomotiva Trutnov   LTU9251 C      56.27  +     29.16
 51.Šámalová Ludmila         SK Praga Praha       PGP9252 B      58.55  +     31.44
 52.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE9350 B      59.50  +     32.39
 53.Voborníková Kateřina     SK Chotěboř          CTB9252 B      60.50  +     33.39
 54.Dlouhá Tereza            OOB TJ Turnov        TUR9151 C      70.27  +     43.16
 55.Zachová Lucie            SK Praga Praha       PGP9352 C      72.43  +     45.32
 56.Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 B      81.46  +     54.35
 57.Rusá Zuzana              TJ Sokol Dobřichovic DCE9351 B     104.25  +     77.14
 
Konečné výsledky kategorie: D14C        3.2km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Radka         OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 C      31.27  +      0.00
  2.Tereza Francková         TJ Skalka Cheb       SCH9251 C      33.50  +      2.23
  3.Škvorová Barbora         SK Kamenice          KAM9150        41.10  +      9.43
  4.Edita Kocichová          TJ Skalka Cheb       SCH9151 C      46.28  +     15.01
  5.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251        61.05  +     29.38
   .Kučerová Lucie           TJ Sparta Doly Kladn DKL9151 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16A        4.9km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlavová Jindra           KOB Konice           KON8989 A      32.28  +      0.00
  2.Procházková Michaela     OK Lokomotiva Pardub LPU8960 A      32.42  +      0.14
  3.Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952        33.39  +      1.11
  4.Poklopová Lenka          SK Univerzity Palack UOL8951 A      33.55  +      1.27
  5.Mádlová Věra             TJ Slavia Hradec Krá SHK8951 A      34.25  +      1.57
  6.Petrželová Tereza        OK Jilemnice         JIL8953 A      34.41  +      2.13
  7.Jakobová Adéla           SK Univerzity Palack UOL9052 A      34.55  +      2.27
  8.Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A      35.00  +      2.32
  9.Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A      35.38  +      3.10
 10.Mechlová Lenka           OK Jilemnice         JIL9051 A      35.47  +      3.19
 11.Jirčáková Martina        SOOB Spartak Rychnov SRK8951 A      36.02  +      3.34
 12.Freyová Andrea           OK Potůčky           PTK8952 A      36.03  +      3.35
 13.Weissová Luice           Baník - FIZA Ostrava AOV8952 A      36.46  +      4.18
 14.Hubáčková Pavla          TJ Slovan Luhačovice LCE9052 A      37.55  +      5.27
 15.Kuncová Eliška           MLOK Mariánské Lázně MLA8951 A      38.31  +      6.03
 16.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 A      38.43  +      6.15
 17.Bolechová Anežka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 A      39.43  +      7.15
 18.Marešová Michaela        OK Lokomotiva Pardub LPU8959 A      40.20  +      7.52
 19.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A      40.31  +      8.03
 20.Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 A      40.57  +      8.29
 21.Pilcová Barbora          SK Univerzity Palack UOL8977 A      41.05  +      8.37
 22.Müllerová Věra           SOOB Spartak Rychnov SRK9053 A      41.17  +      8.49
 23.Valachová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU9054 A      41.50  +      9.22
 24.Augustinová Bohdana      OK Jilemnice         JIL8952 A      43.00  +     10.32
 25.Staňková Štěpánka        SK Severka Šumperk   SSU8992 A      44.09  +     11.41
 26.Hadačová Tereza          NORD Slavia Minerva  AOP9051 A      44.24  +     11.56
 27.Cahlová Blanka           TJ Slovan Luhačovice LCE9051 A      45.26  +     12.58
 28.Krätschmerová Ivona      SK při gymnáziu OOB  VRB9050 A      45.59  +     13.31
 29.Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051 A      46.51  +     14.23
 
Konečné výsledky kategorie: D16B        4.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vágnerová Denisa         SK lyžování a OB Nov NPA8953 B      35.28  +      0.00
  2.Boudová Zuzana           OK Jihlava           SJI9055 B      35.30  +      0.02
  3.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 B      35.46  +      0.18
  4.Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 B      36.14  +      0.46
  5.Přecechtělová Tereza     SK Kotlářka Praha    DKP8951 B      36.30  +      1.02
  6.Rousková Tereza          OK Lokomotiva Pardub LPU8957 B      36.50  +      1.22
  7.Kiacová Zuzana           OK Lokomotiva Pardub LPU8954 B      36.54  +      1.26
  8.Nádvorníková Tereza      OK Lokomotiva Pardub LPU8953 B      37.07  +      1.39
  9.Polzerová Lenka          Lokomotiva Trutnov   LTU9051 B      37.18  +      1.50
 10.Doležalová Zuzana        OK Lokomotiva Plzeň  LPM9052 B      37.22  +      1.54
 11.Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951        38.06  +      2.38
 12.Zákravská Šárka          TJ Start Náchod      SNA8951 B      38.18  +      2.50
 13.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B      39.38  +      4.10
 14.Kafková Tereza           OK Jihlava           SJI8956 B      39.53  +      4.25
 15.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 B      40.02  +      4.34
 16.Weisbauerová Dagmar      OK Lokomotiva Pardub LPU8951 B      40.10  +      4.42
 17.Bednářová Michala        OOB Vamberk          VAM8951 B      41.23  +      5.55
 18.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B      42.23  +      6.55
 19.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 B      42.52  +      7.24
 20.Řezníčková Tereza        OK Jihlava           SJI9056 B      42.56  +      7.28
 21.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 B      44.23  +      8.55
 22.Janková Helena           TJ AERO Odolena Voda ODV8950 B      44.38  +      9.10
 23.Lichovníková Alena       SKP Žďár nad Sázavou PZR9052 B      45.28  +     10.00
 24.Polmová Klára            OK Jiskra Nový Bor   BOR9052 B      46.02  +     10.34
 25.Bíšková Šárka            Sportcentrum Jičín   SJC9054 C      47.53  +     12.25
 26.Horáková Aneta           OOB TJ Turnov        TUR9051 C      50.06  +     14.38
 27.Kučerová Lucie           SKP Žďár nad Sázavou PZR9051 B      51.21  +     15.53
 28.Flašarová Kristýna       KOB Český Krumlov    KCK9054 B      52.12  +     16.44
 29.Kavková Radana           AC Sparta Praha      SCP8950 C      56.07  +     20.39
 30.Papežová Anna            OOB TJ Turnov        TUR8951 B      58.48  +     23.20
 31.Cincibusová Jana         VŠTJ Stavební fakult FSP9050 C      58.59  +     23.31
 32.Tereza Samková           TJ Skalka Cheb       SCH8951 C      59.21  +     23.53
 
Konečné výsledky kategorie: D18A        6.2km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doležalová Monika        SK Kotlářka Praha    DKP8857 A      45.05  +      0.00
  2.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 A      45.22  +      0.17
  3.Doležalová  Vendula      OK 99 Hradec Králové PHK8752 A      45.55  +      0.50
  4.Machútová  Lucie         OK 99 Hradec Králové PHK8851 A      45.58  +      0.53
  5.Svobodná Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8850 A      46.03  +      0.58
  6.Prchalová Ivana          OK Jilemnice         JIL8754 A      46.53  +      1.48
  7.Filipová Zuzana          SKOB Zlín            TZL8855 A      47.23  +      2.18
  7.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 A      47.23  +      2.18
  9.Hlavová Hana             KOB Konice           KON8888 A      48.10  +      3.05
 10.Vaculíková  Jana         OK 99 Hradec Králové PHK8853 A      48.34  +      3.29
 11.Klečková Lucie           SKOB Baník Havířov   HAV8852 A      49.07  +      4.02
 12.Žabková Marie            SKOB BETA Třinec     TRC8753 A      49.23  +      4.18
 13.Doležalová Veronika      TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 A      49.57  +      4.52
 14.Hrstková Vladěna         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8753 A      50.19  +      5.14
 15.Sedláčková Oldřiška      Kometa Kralovice     KRL8751 A      50.23  +      5.18
 16.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 A      50.36  +      5.31
 17.Azebová  Nina            OK 99 Hradec Králové PHK8855 A      51.28  +      6.23
 18.Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 A      51.47  +      6.42
 19.Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 A      52.09  +      7.04
 20.Polášková Tereza         SKOB Zlín            TZL8851 A      53.45  +      8.40
 21.Doležalová Hana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL8851 A      54.51  +      9.46
 22.Štěpánská Adéla          SK Žabovřesky Brno   ZBM8870 A      56.18  +     11.13
 23.Betková těpánka          SKOB Roudnice nad La ROU8750 A      58.17  +     13.12
 24.Balcarová  Jana          OK 99 Hradec Králové PHK8852 A      59.18  +     14.13
 25.Matušová Petra           Sportcentrum Jičín   SJC8755 A      60.16  +     15.11
 26.Dittrichová Petra        KOB Konice           KON8787 A      61.16  +     16.11
 27.Vlažná Lucie             TJ Slovan Luhačovice LCE8762 A      61.57  +     16.52
 28.Teplá Tereza             TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 A      62.48  +     17.43
 29.Vyhnálková Lucie         TJ Slezan Opava      SOP8853 A      64.12  +     19.07
 30.Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 A      65.07  +     20.02
 31.Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 A      66.19  +     21.14
 32.Borecká Kateřina         VSK MZLU Brno        VBM8852 A      67.11  +     22.06
 33.Macháčková Kateřina      SK Kotlářka Praha    DKP8855 A      73.22  +     28.17
 
Konečné výsledky kategorie: D18B        5.7km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Knoblochová Jana         OOB TJ Turnov        TUR8851 B      45.08  +      0.00
  2.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 A      46.23  +      1.15
  3.Hamáčková Kristina       TJ Lokomotiva Beroun LBE8850 B      48.52  +      3.44
  4.Šediváková Helena        OK Lokomotiva Pardub LPU8857 B      49.01  +      3.53
  5.Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 B      49.29  +      4.21
  6.Kakrdová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC8757 B      51.10  +      6.02
  7.Švábková Lenka           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8752        53.07  +      7.59
  8.Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753        53.38  +      8.30
  9.Vízková Karolína         TJ Slavia Hradec Krá SHK8754 B      54.04  +      8.56
 10.Smolková Kateřina        SK Praga Praha       PGP8852 B      56.12  +     11.04
 11.Hypiusová Tereza         TJ Slavia Hradec Krá SHK8853 B      56.52  +     11.44
 12.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853        56.58  +     11.50
 13.Mádrová Hana             OK Jihlava           SJI8763 B      57.33  +     12.25
 14.Vlosinská Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8854 C      62.36  +     17.28
 15.Pichalova Ruzena         USK Praha            VSP8850 B      63.41  +     18.33
 16.Grešlová Veronika        OK Potůčky           PTK8751 B      64.48  +     19.40
 17.Gašpariková Petra        OOS TJ Spartak Vrchl VRL8751 B      64.53  +     19.45
 18.Setínková Eva            SK Kotlářka Praha    DKP8759 B      70.06  +     24.58
 19.Vališová Šárka           SKP Žďár nad Sázavou PZR8754 B      70.37  +     25.29
 20.Mundlová Michaela        OK Potůčky           PTK8850 B      72.32  +     27.24
 21.Haberzettlová Petra      KUBÍNOVI             KUB8799       138.02  +     92.54
   .Zuzana Sládková          Sokol Tehov          TEH8751    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20A        7.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Panchártková  Jana       OK 99 Hradec Králové PHK8569 E      49.55  +      0.00
  2.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 A      51.21  +      1.26
  3.Krčálová Veronika        OK Lokomotiva Pardub LPU8557 R      52.43  +      2.48
  4.Hrušková Lenka           SK Kotlářka Praha    DKP8555 A      53.19  +      3.24
  5.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R      54.11  +      4.16
  6.Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 R      55.00  +      5.05
  7.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 A      55.32  +      5.37
  8.Mališová Barbora         SK Kotlářka Praha    DKP8654 A      55.50  +      5.55
  9.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R      57.34  +      7.39
 10.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 A      57.54  +      7.59
 11.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8653 A      58.02  +      8.07
 12.Kousalová Karolina       Sportcentrum Jičín   SJC8552 A      58.18  +      8.23
 13.Procházková Zuzana       Sportcentrum Jičín   SJC8551 A      58.36  +      8.41
 14.Zatloukalová Lenka       SK Prostějov         JPV8577 R      59.16  +      9.21
 15.Bohunská Jana            TJ Loko Krnov        KRN8651 A      59.32  +      9.37
 16.Palátová Petra           OK Jihlava           SJI8658 A      61.45  +     11.50
 17.Vávrová Veronika         SK Prostějov         JPV8551 A      62.19  +     12.24
 18.Plochová Dominika        SK Kotlářka Praha    DKP8651 A      62.22  +     12.27
 19.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 A      63.31  +     13.36
 20.Hrouzová Pavlína         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8559 A      63.39  +     13.44
 21.Fukátková Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 R      68.35  +     18.40
 22.Daňková Petra            SK Prostějov         JPV8575 A      69.19  +     19.24
 23.Mikulová Ada             Sportcentrum Jičín   SJC8668 A      71.19  +     21.24
 24.Halašková Veronika       TJ Loko Krnov        KRN8653 A      95.58  +     46.03
   .Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 A  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20B        6.2km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hradilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR8651 C      59.37  +      0.00
  2.Ondřejová Dita           Sportcentrum Jičín   SJC8559 B      62.36  +      2.59
  3.Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 B      62.46  +      3.09
  4.Skálová Gabriela         SK Kotlářka Praha    DKP8658 B      64.51  +      5.14
  5.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 B      68.10  +      8.33
  6.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 B      68.28  +      8.51
  7.Udržalová Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU8555 B      71.22  +     11.45
  8.Baklíková Anna           SKOB Zlín            TZL8562 C      75.03  +     15.26
  9.Masopustová Eliška       SK Praga Praha       PGP8656 B      77.24  +     17.47
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        8.3km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.08
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Fialova Pavla            USK Praha            VSP7750 R      64.09  +      0.00  R:    0b
  2.Kolářová Magdalena       Sportcentrum Jičín   SJC7962 R      64.56  +      0.47  R:    0b
  3.Bednářová Dana           SK Univerzity Palack UOL7951 C      65.55  +      1.46  R:    0b
  4.Heczková Kateřina        TJ Tesla Brno        TBM7654 R      67.31  +      3.22  R:    0b
  5.Ptáčková Veronika        TJ Tesla Brno        TBM7374 C      68.08  +      3.59  R:    0b
  6.Tvarůžková Petra         OK Jihlava           SJI8452 R      69.38  +      5.29  R:    0b
  7.Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 R      71.18  +      7.09  R:    0b
  8.Horčičková Eva           SK Univerzity Palack UOL7051 C      72.17  +      8.08  R:    0b
  9.Petrová Daniela          OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C      73.28  +      9.19  R:    0b
 10.Ulehalová Jana           TJ Loko Krnov        KRN8451 C      73.43  +      9.34  R:    0b
 11.Chaloupská  Pavlína      OK 99 Hradec Králové PHK7051 C      73.44  +      9.35  R:    0b
 12.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C      73.52  +      9.43  R:    0b
 13.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C      74.41  +     10.32  R:    0b
 14.Cigošová Kateřina        TJ Tesla Brno        TBM7995 C      74.50  +     10.41  R:    0b
 15.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C      75.15  +     11.06  R:    0b
 16.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C      75.32  +     11.23  R:    0b
 17.Horova Magda             USK Praha            VSP5450 R      75.37  +     11.28  R:    0b
 18.Dulovcová Marie          TJ Sokol Křemže      KRE7051 C      75.39  +     11.30  R:    0b
 19.Borankova Kristyna       USK Praha            VSP7054 C      75.43  +     11.34  R:    0b
 20.Jedličková Radka         KOB Chemopetrol Litv LIT8151 C      77.27  +     13.18  R:    0b
 21.Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 C      77.53  +     13.44  R:    0b
 22.Fučíková Hana            VSK MZLU Brno        VBM7751 C      78.15  +     14.06  R:    0b
 23.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C      78.33  +     14.24  R:    0b
 24.Šaffková Kateřina        OK Chrastava         CHA8150 C      79.16  +     15.07  R:    0b
 25.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C      79.17  +     15.08  R:    0b
 26.Kašparová Šárka          SK Jamnice           JAM7253 C      79.18  +     15.09  R:    0b
 27.Lomáková Iveta           KOB TRETRA Praha     TAP8152 C      81.10  +     17.01  R:    0b
 28.Zelená Lenka             SK Praga Praha       PGP8254 C      81.35  +     17.26  R:    0b
 29.Horová Lenka             SK Praga Praha       PGP7951 C      81.38  +     17.29  R:    0b
 30.Znamenáčkova Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C      81.43  +     17.34  R:    0b
 31.Hostomská Jitka          SK Praga Praha       PGP8056 C      82.27  +     18.18  R:    0b
 32.Zelená Magda             SK Praga Praha       PGP8255 C      83.12  +     19.03  R:    0b
 33.Čevelová Iva             SK Žabovřesky Brno   ZBM8151 C      83.55  +     19.46  R:    0b
 34.Horakova Marie           USK Praha            VSP7551 C      84.14  +     20.05  R:    0b
 35.Juračková Kateřina       OK Lokomotiva Pardub LPU8353 C      84.44  +     20.35  R:    0b
 36.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C      84.45  +     20.36  R:    0b
 37.Navrkalová Petra         SK Žabovřesky Brno   ZBM8255 C      85.27  +     21.18  R:    0b
 38.Kadavá Jana              OK Chrastava         CHA8251 C      86.19  +     22.10  R:    0b
 39.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C      86.31  +     22.22  R:    0b
 40.Kuchařová Markéta        KOB TRETRA Praha     TAP8463 C      87.08  +     22.59  R:    0b
 41.Tahalová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C      87.28  +     23.19  R:    0b
 42.Kynclová Martina         TJ Loko Liberec      LLI7353 C      87.33  +     23.24  R:    0b
 43.Klichova Jana            USK Praha            VSP8152 C      87.46  +     23.37  R:    0b
 44.Teringlová Martina       AC Sparta Praha      SCP7851 R      88.15  +     24.06  R:    0b
 45.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C      88.17  +     24.08  R:    0b
 46.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C      88.23  +     24.14  R:    0b
 47.Erbenová Zuzana          SK OK 24 Praha       OKP7454 C      88.34  +     24.25  R:    0b
 48.Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C      90.34  +     26.25  R:    0b
 49.Cigošová Eva             TJ Tesla Brno        TBM8088 C      91.32  +     27.23  R:    0b
 50.Havlíčková Vendula       SK Kotlářka Praha    DKP8350 C      92.49  +     28.40  R:    0b
 51.Osladilová Martina       SK SKI-OB Šternberk  STE7552 C      96.06  +     31.57  R:    0b
 52.Borovičková Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C      96.16  +     32.07  R:    0b
 53.Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C      98.29  +     34.20  R:    0b
 54.Forštová Jitka           SK Praga Praha       PGP7558 C      99.49  +     35.40  R:    0b
 55.Krčmářová Dáďa           TJ Loko Liberec      LLI5550 C     112.13  +     48.04  R:    0b
   .Melounková  Lucie        OK 99 Hradec Králové PHK8054 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        8.0km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.08
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matejova Katerina        USK Praha            VSP8054 C      71.13  +      0.00  R:    0b
  2.Mestkova Katerina        USK Praha            VSP7650 C      73.29  +      2.16  R:    0b
  3.Andrášková Lenka         Slavoj Severotuk Úst SUL7853 C      78.32  +      7.19  R:    0b
  4.Samková  Renáta          OK 99 Hradec Králové PHK7456 C      79.50  +      8.37  R:    0b
  5.Vaňková  Lenka           OK 99 Hradec Králové PHK7852 C      86.35  +     15.22  R:    0b
  6.Urbancová Marcela        TJ Tesla Brno        TBM7659 C      87.11  +     15.58  R:    0b
  7.Albrechtová Lenka        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C      89.19  +     18.06  R:    0b
  8.Žďárská Romana           TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C      90.00  +     18.47  R:    0b
  9.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C      90.55  +     19.42  R:    0b
 10.Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C      90.56  +     19.43  R:    0b
 11.Staňková Mariana         SK Kotlářka Praha    DKP8158 C      91.06  +     19.53  R:    0b
 12.Pavlů Veronika           TJ Sokol Dobřichovic DCE6950 C      91.53  +     20.40  R:    0b
 13.Tauchmanová Ivana        SK lyžování a OB Nov NPA7852 C      92.02  +     20.49  R:    0b
 14.Přikrylová Veronika      TJ Spartak První Brn PBM7159 C      92.27  +     21.14  R:    0b
 15.Víchová Šárka            OK Lokomotiva Pardub LPU8352 C      93.45  +     22.32  R:    0b
 16.Kunová Dagmar            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C      94.20  +     23.07  R:    0b
 17.Holasová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR8350 C      94.43  +     23.30  R:    0b
 18.Zakourilova Helena       USK Praha            VSP7453 C      95.17  +     24.04  R:    0b
 19.Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C      96.57  +     25.44  R:    0b
 19.Škodová Zuzana           VSK Slavia TU Libere VLI5650 C      96.57  +     25.44  R:    0b
 21.Vítkova Eva              AC Sparta Praha      SCP7550 C      97.11  +     25.58  R:    0b
 22.Neradová Veronika        VSK MZLU Brno        VBM8355 C     101.19  +     30.06  R:    0b
 23.Nýdrlová Pavlína         OOS TJ Spartak Vrchl VRL8351 C     105.51  +     34.38  R:    0b
 24.Kubátová Dana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6851 C     105.53  +     34.40  R:    0b
 25.Weinerová Adéla          TJ Slavia Hradec Krá SHK8253 C     106.18  +     35.05  R:    0b
 26.Rajnošková Lea           OK Lokomotiva Plzeň  LPM8451 C     107.13  +     36.00  R:    0b
 27.Fialová Lenka            OK Lokomotiva Plzeň  LPM7851 C     109.46  +     38.33  R:    0b
 28.Brumková Kristýna        TJ Sparta Doly Kladn DKL8050 C     117.24  +     46.11  R:    0b
 29.Kubová Petra             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7952 C     121.55  +     50.42  R:    0b
 30.Přibíková Monika         SK Praga Praha       PGP7256 C     125.05  +     53.52  R:    0b
 31.Chaloupková Marie        SK Slavia Praha      SLP8151 C     133.05  +     61.52  R:    0b
 32.Holasová Šarka           SK Jamnice           JAM7879 C     136.14  +     65.01  R:    0b
 33.Škovroňová Lenka         VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C     169.27  +     98.14  R:   -0b
   .Pokorná Magdalena        SK Praga Praha       PGP7562 C  DISK              
   .Urbanová Kateřina        VŠSK MFF UK Praha    MFP7752 C  DISK              
   .Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        7.1km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.08
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovaříková Erika         SK Kamenice          KAM7252 C      76.43  +      0.00  R:    0b
  2.Grégrová Jitka           SK OK 24 Praha       OKP7252 C      81.47  +      5.04  R:    0b
  3.Richtrová Lucie          SK OK 24 Praha       OKP7452 C      91.31  +     14.48  R:    0b
  4.Erlebachová Martina      OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     100.56  +     24.13  R:    0b
  5.Lušková Kateřina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8251 C     101.03  +     24.20  R:    0b
  6.Zlesáková Stáňa          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7353 C     103.33  +     26.50  R:    0b
  7.Jandová Hana             TJ Loko Chomutov     LCV7150 C     106.39  +     29.56  R:    0b
  8.Rosová Hana              Sokol Kostelec n. Č. KNC8452 C     114.41  +     37.58  R:    0b
  9.Havlíčková Markéta       Sokol Kostelec n. Č. KNC8451 C     115.06  +     38.23  R:    0b
 10.Kolářová Petra           KČT Aš               MAS7950 C     133.24  +     56.41  R:    0b
 11.Bohatá Jana              USK Praha            VSP7455 C     168.34  +     91.51  R:   -0b
 12.Op de Weegh Gabby                             NLS74         171.14  +     94.31  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21E        8.9km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.08
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brožková Dana            Sportcentrum Jičín   SJC8156 E      63.47  +      0.00  R:    0b
  2.Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E      66.28  +      2.41  R:    0b
  3.Stará Zdenka             TJ Tesla Brno        TBM7952 E      68.48  +      5.01  R:    0b
  4.Novotná  Petra           OK 99 Hradec Králové PHK6651 E      68.49  +      5.02  R:    0b
  5.Dočkalová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E      69.59  +      6.12  R:    0b
  6.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E      70.00  +      6.13  R:    0b
  7.Rufferová Iva            OK Jiskra Nový Bor   BOR8354 E      71.15  +      7.28  R:    0b
  8.Chudíková Barbora        OK Jihlava           SJI7850 E      71.42  +      7.55  R:    0b
  9.Běhounová  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK8251 R      72.08  +      8.21  R:    0b
 10.Baldrianova Bara         USK Praha            VSP7850 E      74.07  +     10.20  R:    0b
 11.Fejlková Martina         TJ Slavia Hradec Krá SHK8152 E      74.21  +     10.34  R:    0b
 12.Nováková  Kateřina       OK 99 Hradec Králové PHK8252 R      75.15  +     11.28  R:    0b
 13.Waldová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP8154 R      75.38  +     11.51  R:    0b
 14.Hrazdirová Iva           AC Sparta Praha      SCP8152 E      75.56  +     12.09  R:    0b
 15.Kvapilová Věra           OOB TJ Turnov        TUR7650 R      76.08  +     12.21  R:    0b
 16.Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E      79.14  +     15.27  R:    0b
 17.Smičková Eva             SK Prostějov         JPV8277 E      79.20  +     15.33  R:    0b
 18.Škodová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R      79.28  +     15.41  R:    0b
 19.Haluzová Jana            AC Sparta Praha      SCP8051 R      81.42  +     17.55  R:    0b
 20.Jirků Kamila             OK Jihlava           SJI8161 R      82.13  +     18.26  R:    0b
 21.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP8251 R      82.27  +     18.40  R:    0b
 22.Hlubučková Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C      83.17  +     19.30  R:    0b
 23.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R      83.19  +     19.32  R:    0b
 24.Topinková Monika         OK Jiskra Nový Bor   BOR8054 E      85.50  +     22.03  R:    0b
 25.Paseková Vladimíra       OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C      87.11  +     23.24  R:    0b
 26.Dobke Marika             TJ Tatran Jablonec n TJN8258 E      87.14  +     23.27  R:    0b
 27.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C      89.07  +     25.20  R:    0b
   .Šolínová  Lucie          OK 99 Hradec Králové PHK8055 R  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35B        6.6km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951        59.32  +      0.00
  2.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C      60.12  +      0.40
  3.Kamenická Lenka          SK Orientační sporty OSN6955 C      62.23  +      2.51
  4.Valentová Helena         SK Praga Praha       PGP6550 C      64.20  +      4.48
  5.Čermáková Renata         OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C      67.28  +      7.56
  6.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C      67.35  +      8.03
  7.Havelková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5950 C      72.18  +     12.46
  8.Straková Lenka           SK Kamenice          KAM6751        74.23  +     14.51
  9.Nykodýmová Monika        TJ Tesla Brno        TBM6870 C      75.31  +     15.59
 10.Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C      77.04  +     17.32
 11.Smolková Alena           SK Praga Praha       PGP6450 C      78.49  +     19.17
 12.Benešová Jaroslava       TJ Sparta Doly Kladn DKL7050 C      79.16  +     19.44
 13.Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C      80.37  +     21.05
 14.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C      81.06  +     21.34
 15.Jindra Papežová          TJ Skalka Cheb       SCH6551 C      83.34  +     24.02
 16.Kavalírová  Kateřina     OK 99 Hradec Králové PHK6756 C      85.54  +     26.22
 17.Eva Sládková             Sokol Tehov          TEH5751        86.50  +     27.18
 18.Slavíková Kateřina       SK Praga Praha       PGP6650 C      95.41  +     36.09
 19.Kamarytová Martina       OK Potůčky           PTK6650        96.01  +     36.29
 20.Procházková Pavlína      TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C      97.23  +     37.51
 21.Bínová Kateřina          MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     105.34  +     46.02
 22.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     108.08  +     48.36
 23.Tloušťová Eva            AC Sparta Praha      SCP6950 C     110.41  +     51.09
 24.Jitka Krausová           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6751       130.28  +     70.56
 25.Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     135.58  +     76.26
   .Rýdlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40B        5.9km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čejková Kateřina         TJ Sparta Doly Kladn DKL5850 C      48.53  +      0.00
  2.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C      49.23  +      0.30
  3.Juračková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C      49.51  +      0.58
  4.Poklopová Ivana          SK Univerzity Palack UOL6451 C      52.17  +      3.24
  5.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150        53.24  +      4.31
  6.Vrabcová Jindra          AC Sparta Praha      SCP6151 C      53.41  +      4.48
  7.Vejvodová Mirka          KOB Vimperk          VIK5751 C      53.57  +      5.04
  8.Lacigova Ivana           USK Praha            VSP5950 C      54.03  +      5.10
  9.Tichovská Jitka          SK Praga Praha       PGP6153 C      55.02  +      6.09
 10.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C      55.24  +      6.31
 11.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650        58.02  +      9.09
 12.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C      61.11  +     12.18
 13.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C      61.51  +     12.58
 14.Chmelařová Marie         TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C      61.53  +     13.00
 15.Švábková Šárka           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6552        62.04  +     13.11
 16.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C      63.25  +     14.32
 17.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C      65.55  +     17.02
 18.Hermanová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C      66.59  +     18.06
 19.Troupová Vladěna         TJ Sokol Křemže      KRE6351 C      67.06  +     18.13
 20.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951        68.13  +     19.20
 21.Komerská Jana            Sokol Kostelec n. Č. KNC6550 C      68.14  +     19.21
 22.Kučerová Vladimíra       SKP Žďár nad Sázavou PZR6460        69.38  +     20.45
 23.Ježková Regina           SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C      76.57  +     28.04
 24.Šrůtová Marcela          SK Praga Praha       PGP6351 C      78.07  +     29.14
 25.Hrabánková Ilona         SK Praga Praha       PGP6250 C      78.17  +     29.24
 26.Kovaříčková Darja        TJ Sokol Křemže      KRE6352 C      79.12  +     30.19
 27.Tenglerová Helena        MLOK Mariánské Lázně MLA6551 C      82.03  +     33.10
 28.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C      82.47  +     33.54
 29.Petrželová Alena         Lokomotiva Trutnov   LTU6351 C      85.14  +     36.21
 30.Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C      85.36  +     36.43
 31.Jeřábková Jana           SK Praga Praha       PGP6151 C      86.29  +     37.36
 32.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350        86.57  +     38.04
 33.Zunová Lenka             AC Sparta Praha      SCP6251 C     119.45  +     70.52
   .Hejnalová  Hana          OK 99 Hradec Králové PHK6151 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45B        4.7km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855        37.48  +      0.00
  2.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654        41.25  +      3.37
  3.Flašarová Marie          KOB Český Krumlov    KCK5756 C      44.43  +      6.55
  4.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C      45.01  +      7.13
  5.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C      46.00  +      8.12
  6.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C      46.24  +      8.36
  7.Dočkalová Jiřina         OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C      48.03  +     10.15
  8.Panchártková  Jitka      OK 99 Hradec Králové PHK5951 C      48.56  +     11.08
  9.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C      48.59  +     11.11
 10.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C      49.32  +     11.44
 11.Holasová Jaroslava       OOB TJ Turnov        TUR5750 C      50.15  +     12.27
 12.Martínková Věra          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5351 C      51.44  +     13.56
 13.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C      52.17  +     14.29
 14.Cigošová Anna            TJ Tesla Brno        TBM5253 C      53.35  +     15.47
 15.Dudová Hana              SK Kotlářka Praha    DKP5752 C      53.44  +     15.56
 16.Cabrnochová Hana         TJ Sparta Doly Kladn DKL5550 C      57.35  +     19.47
 17.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C      59.55  +     22.07
 18.Pánková Hana             OK Potůčky           PTK5750 B      61.07  +     23.19
 19.Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C      63.46  +     25.58
 20.Gazdačková Jana          TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C      66.34  +     28.46
 21.Setínková Zuzana         SK Kotlářka Praha    DKP5753 C      70.29  +     32.41
 22.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054 C      75.03  +     37.15
 23.Nováková Pavla           OK Doksy             DOK5950 C      97.58  +     60.10
   .Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50B        4.2km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5401        39.26  +      0.00
  2.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C      40.11  +      0.45
  3.Jiranová  Alena          OK 99 Hradec Králové PHK5351 C      44.03  +      4.37
  4.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C      44.58  +      5.32
  5.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C      47.39  +      8.13
  6.Hamáčková Eva            TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C      48.06  +      8.40
  7.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C      50.41  +     11.15
  8.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C      51.18  +     11.52
  9.Savičová Irena           TJ Slovan Karlovy Va SKV5402        52.31  +     13.05
 
Konečné výsledky kategorie: D55B        3.8km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalova Dana           USK Praha            VSP5050 C      37.13  +      0.00
  2.Kubíková Květa           OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C      37.34  +      0.21
  3.Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850 C      40.03  +      2.50
  4.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851        41.04  +      3.51
  5.Knoblochová Věra         OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C      47.24  +     10.11
  6.Matějů Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C      49.55  +     12.42
  7.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C      51.31  +     14.18
  8.Vítková Ivana            Tempo Praha          TEP4850        52.33  +     15.20
  9.Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C      54.14  +     17.01
   .Kubátová Milada          SK Praga Praha       PGP4750 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60B        3.6km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C      42.14  +      0.00
  2.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C      43.32  +      1.18
  3.Zmeková Míla             SK Slavia Praha      SLP4451 C      45.56  +      3.42
  4.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C      62.03  +     19.49
 
Konečné výsledky kategorie: D65B        3.2km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050        36.01  +      0.00
  2.Vondrová Radmila         VŠTJ Stavební fakult FSP3750 C      44.07  +      8.06
  3.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C      54.38  +     18.37
 
Konečné výsledky kategorie: H12C        3.4km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grundmann Jan            Lokomotiva Trutnov   LTU9401 B      30.30  +      0.00
  2.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 B      31.52  +      1.22
  3.Jakoubek Jakub           OK Jihlava           SJI9303 B      32.48  +      2.18
  4.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305        33.05  +      2.35
  5.Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 B      35.35  +      5.05
  6.Kettner  Lukáš           TJ Sokol Hostivice   HCE9400 C      35.56  +      5.26
  7.Kamenický  Ondřej        OK 99 Hradec Králové PHK9401 C      37.23  +      6.53
  8.Malec Oldřich            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9400 B      37.42  +      7.12
  9.Nykodým Ondřej           TJ Tesla Brno        TBM9307 C      38.25  +      7.55
 10.Petr Dušánek             TJ Skalka Cheb       SCH9401 C      40.40  +     10.10
 11.Smolka Ondřej            OOB TJ Sokol Troja   TJP9401 B      40.57  +     10.27
 12.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304        42.11  +     11.41
 13.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400        46.01  +     15.31
 14.Funda Jiří               OK Andante Písek     API9301 B      46.22  +     15.52
 15.Semík Ondra              SK Kamenice          KAM9401        48.01  +     17.31
 16.Hájek Lukáš              OK Potůčky           PTK9400        52.46  +     22.16
 17.Štádlík Lukáš            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9401 C      52.58  +     22.28
 18.Vojtěch Papež            TJ Skalka Cheb       SCH9301 C      54.47  +     24.17
 19.Kamenický Jeroným        SK Orientační sporty OSN9549 C      55.38  +     25.08
 20.Cernin Daniel            USK Praha            VSP9301 C      82.08  +     51.38
 21.Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 C      90.47  +     60.17
 22.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 B      93.42  +     63.12
 23.Šika Ondřej              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9301       105.46  +     75.16
   .Cernin Ondrej            USK Praha            VSP9601 C  DISK              
   .Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP9501 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14B        4.5km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petržela Jan             Lokomotiva Trutnov   LTU9201 A      26.36  +      0.00
  2.Brož Petr                OK Chrastava         CHA9106 A      27.47  +      1.11
  3.Kopal Ondřej             VSK Slavia TU Libere VLI9101 B      29.03  +      2.27
  4.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 A      29.12  +      2.36
  4.Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN9137 A      29.12  +      2.36
  6.Stulík Matěj             TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B      30.40  +      4.04
  7.Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B      31.42  +      5.06
  8.Krajíček Václav          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9101 A      31.49  +      5.13
  9.Seidl Jakub              OK Lokomotiva Pardub LPU9104 B      31.51  +      5.15
 10.Machek Vojta             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9102 B      31.59  +      5.23
 11.Kamenický  Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK9104 B      32.11  +      5.35
 12.Kobrle Aleš              OK Jilemnice         JIL9101 B      32.30  +      5.54
 13.Chmelař Lukáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 B      32.53  +      6.17
 14.Tichý Ondřej             OK Lokomotiva Pardub LPU9120 B      33.16  +      6.40
 15.Kovář Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO9101 B      33.27  +      6.51
 16.Tengler Petr             MLOK Mariánské Lázně MLA9101 B      33.34  +      6.58
 17.Mikulecký  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK9202 B      33.36  +      7.00
 18.Bělohlávek Jiří          Orientační klub TOM  ROZ9201 A      34.13  +      7.37
 19.Kamenický Tobiáš         SK Orientační sporty OSN9339 A      34.19  +      7.43
 20.Charvát Jiří             OK Jilemnice         JIL9204 B      35.33  +      8.57
 21.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 B      35.39  +      9.03
 22.Nešpor Václav            SK Kamenice          KAM9103 C      36.15  +      9.39
 23.Procházka Tomáš          OK Lokomotiva Pardub LPU9110 B      36.37  +     10.01
 24.Ptáček Adam              OK Lokomotiva Pardub LPU9203 B      36.43  +     10.07
 25.Kučera Michal            SK Studenec          STH9201 B      37.08  +     10.32
 26.Daněk Vojtěch            Orientační klub TOM  ROZ9100 C      37.12  +     10.36
 27.Frey Martin              OK Potůčky           PTK9200 B      38.11  +     11.35
 28.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 B      38.13  +     11.37
 29.Valach Ondřej            OK Lokomotiva Pardub LPU9205 B      38.35  +     11.59
 30.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101        39.00  +     12.24
 31.Bína Roman               MLOK Mariánské Lázně MLA9209 B      40.23  +     13.47
 32.Suchý Jiří               OK Jihlava           SJI9201 B      40.53  +     14.17
 33.Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 B      41.14  +     14.38
 34.Kudera Daniel            TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 B      41.37  +     15.01
 35.Šnobr Michal             OK Jihlava           SJI9102 B      41.47  +     15.11
 36.Vik Martin               OK Jilemnice         JIL9202 B      42.07  +     15.31
 37.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 B      42.25  +     15.49
 38.Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 A      42.32  +     15.56
 39.Macl Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU9102 B      44.10  +     17.34
 40.Rusý Tomáš               TJ Sokol Dobřichovic DCE9300 B      44.30  +     17.54
 41.Valenta David            SK Praga Praha       PGP9100 B      44.40  +     18.04
 41.Prášek Přemysl           SK Praga Praha       PGP9302 B      44.40  +     18.04
 43.Sitař Václav             SKP Žďár nad Sázavou PZR9202 B      44.56  +     18.20
 44.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A      45.12  +     18.36
 45.Kamaryt Michal           OK Potůčky           PTK9203 B      45.45  +     19.09
 46.Smitka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 B      49.18  +     22.42
 47.Marek Šulc               KČT Aš               MAS9300 C      49.52  +     23.16
 48.Matousek Pavel                                ASP9103        52.28  +     25.52
 49.Jeřábek Marek            SK Praga Praha       PGP9101 C      54.48  +     28.12
 50.Kohout Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR9200 B      56.59  +     30.23
 51.Egrt Martin              TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B      57.15  +     30.39
 52.Středa  Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK9103 B      57.25  +     30.49
 53.Pejřil Kryštof           Orientační klub TOM  ROZ9200 C      60.52  +     34.16
 54.Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100        61.43  +     35.07
 55.Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP9301 C      80.00  +     53.24
 56.Haberzettel Pavel        KUBÍNOVI             KUB           102.24  +     75.48
   .Čermák Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14C        4.1km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škrabánek Matěj          OK Jihlava           SJI9203 C      36.45  +      0.00
  2.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202        38.07  +      1.22
  3.Sterba Jiri              TJ Slovan Karlovy Va SKV9200       103.12  +     66.27
  4.Luděk Bubanec            TJ Skalka Cheb       SCH9202 C     111.51  +     75.06
   .Roman Borovička          TJ Skalka Cheb       SCH9201 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16A        6.7km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 A      39.17  +      0.00
  2.Klusáček Matěj           OOB Třebíč           TTR8901 A      39.43  +      0.26
  3.Hájek Daniel             SK Žabovřesky Brno   ZBM8919 A      40.46  +      1.29
  4.Műller  Martin           OK 99 Hradec Králové PHK8903 A      41.34  +      2.17
  5.Dusílek Adam             SOOB Spartak Rychnov SRK8902 A      41.55  +      2.38
  6.Kubát  Jan               OK 99 Hradec Králové PHK8902 A      42.22  +      3.05
  7.Procházka Pavel          TJ Lokomotiva Beroun LBE9000 A      42.37  +      3.20
  8.Pospíšek Marek           TJ Tesla Brno        TBM8907 A      44.12  +      4.55
  9.Pavlů Ondřej             SK Praga Praha       PGP8904 A      45.01  +      5.44
 10.Bednařík Antonín         TJ Sokol Vizovice    VIZ9001 A      45.42  +      6.25
 11.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 A      46.40  +      7.23
 12.Slezák Zdeněk            TJ Slovan Luhačovice LCE8902 A      46.50  +      7.33
 13.Henych Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI9002 A      46.57  +      7.40
 14.Malý Ondřej              TJ Sokol Vizovice    VIZ8911 A      47.42  +      8.25
 15.Henych Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9001 A      48.00  +      8.43
 16.Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A      48.07  +      8.50
 17.Kamenický Matěj          SK Orientační sporty OSN9036 A      49.39  +     10.22
 18.Zelenka  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK9001 A      50.34  +     11.17
 19.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A      50.42  +     11.25
 20.Klapal Jan               OOB Vamberk          VAM9001 A      51.33  +     12.16
 21.Slezák Jiří              TJ Slovan Luhačovice LCE9001 A      51.52  +     12.35
 22.Láznička Petr            SKOB Zlín            TZL9011 A      55.24  +     16.07
 23.Kolárik Jan              SKOB Zlín            TZL9013 A      59.38  +     20.21
 23.Hovorka Lukáš            OK Lokomotiva Pardub LPU9001 A      59.38  +     20.21
 25.Berka Milan              SK Radioklub Blansko RBK9011 A      63.57  +     24.40
 26.Nožka Radek              OK Lokomotiva Pardub LPU9005 A      66.56  +     27.39
 
Konečné výsledky kategorie: H16B        5.8km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Daněk Jáchym             OOS TJ Spartak Vrchl VRL8901 B      38.51  +      0.00
  2.Pátek Lukáš              SOOB Spartak Rychnov SRK8905 B      39.23  +      0.32
  3.Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 B      42.25  +      3.34
  4.Jirásek Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 B      42.38  +      3.47
  5.Kučera Petr              OOB TJ Turnov        TUR8902 B      45.12  +      6.21
  6.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902 B      45.59  +      7.08
  7.Tkadlec Josef            VŠTJ Stavební fakult FSP9001 B      46.40  +      7.49
  8.Mysliveček Marek         SK Praga Praha       PGP8908 C      46.43  +      7.52
  9.Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 B      48.08  +      9.17
 10.Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 B      49.15  +     10.24
 11.Havlas Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK8908 B      51.22  +     12.31
 12.Klouček Tomáš            SK Studenec          STH9002 B      51.27  +     12.36
 13.Čech Ladislav            OK Jiskra Nový Bor   BOR9000 B      52.12  +     13.21
 13.Čechura Tomáš            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8900 B      52.12  +     13.21
 15.Hruška Ondřej            SK Orientační sporty OSN8935 B      52.36  +     13.45
 16.Betlach Martin           SK Kotlářka Praha    DKP9000 B      52.59  +     14.08
 17.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 B      55.18  +     16.27
 18.Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 B      55.47  +     16.56
 19.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001        55.49  +     16.58
 20.Štemberk Adam            TJ Lokomotiva Beroun LBE8904 B      56.37  +     17.46
 21.Kult Martin              Lokomotiva Trutnov   LTU9002 B      58.18  +     19.27
 22.Beran Lukáš              TJ Tatran Jablonec n TJN9002        58.48  +     19.57
 23.Stuchlík Jaroslav        SK lyžování a OB Nov NPA8901 B      61.03  +     22.12
 24.Šabatka Jan              TJ Slavia Hradec Krá SHK9001 B      61.10  +     22.19
 25.Exner Jan                SK Studenec          STH9001 B      61.12  +     22.21
 26.Horák Jan                SK lyžování a OB Nov NPA8902 C      61.27  +     22.36
 27.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 B      61.37  +     22.46
 28.Spazierer Filip          OK Potůčky           PTK8901 B      63.15  +     24.24
 29.Tomalík Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK8904 C      63.25  +     24.34
 30.Brendl Radek             SK lyžování a OB Nov NPA9002 B      64.13  +     25.22
 31.Miroslav Vlach           TJ Skalka Cheb       SCH8901 C      64.45  +     25.54
 32.Pavel Tomáš              TJ Slavia Hradec Krá SHK9006 B      66.19  +     27.28
 33.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8901        68.21  +     29.30
 34.Hradil František         OK Chrastava         CHA8900 B      68.24  +     29.33
 35.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B      70.46  +     31.55
 36.Beran Pavel              TJ Tatran Jablonec n TJN8902        72.39  +     33.48
 37.Hájek Štěpán             SK Chotěboř          CTB8901 B      72.47  +     33.56
 38.Jan Frank                KČT Aš               MAS9001 C      78.34  +     39.43
 39.Pichal Miroslav          USK Praha            VSP9000 C      81.26  +     42.35
 40.Jiří Vlach               TJ Skalka Cheb       SCH8902 C      91.42  +     52.51
 41.Tomáš Dušánek            TJ Skalka Cheb       SCH9002 C     136.08  +     97.17
   .Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE8902 C  DISK              
   .Jakub Papež              TJ Skalka Cheb       SCH9004 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18A        8.9km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 A      52.35  +      0.00
  2.Kodeda Štěpán            SK Severka Šumperk   SSU8808 A      54.32  +      1.57
  3.Král Vojtěch             SK Severka Šumperk   SSU8841 A      55.02  +      2.27
  4.Cahel Marek              TJ Slovan Luhačovice LCE8803 A      55.10  +      2.35
  5.Chromý Adam              SK Žabovřesky Brno   ZBM8841 A      55.28  +      2.53
  6.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 A      55.46  +      3.11
  7.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 A      56.55  +      4.20
  8.Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 A      57.19  +      4.44
  9.Bořil Tomáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8833 A      57.50  +      5.15
 10.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 A      59.07  +      6.32
 11.Perůtka Jan              OK Jilemnice         JIL8808 A      59.11  +      6.36
 12.Mališ Jiří               OK Jilemnice         JIL8806 A      59.38  +      7.03
 13.Panchártek  Jan          OK 99 Hradec Králové PHK8802 A      60.00  +      7.25
 14.Poklop Martin            SK Univerzity Palack UOL8802 A      60.30  +      7.55
 15.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 A      62.07  +      9.32
 16.Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 A      62.08  +      9.33
 17.Bravený Adam             VSK MZLU Brno        VBM8801 A      62.23  +      9.48
 18.Justa  Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK8701 A      62.25  +      9.50
 19.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 A      62.38  +     10.03
 20.Ondrusz Martin           SK při gymnáziu OOB  VRB8801 A      64.19  +     11.44
 21.Vojtěch Veselý           TJ Jiskra Nejdek     NEJ8800 A      64.30  +     11.55
 22.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A      64.49  +     12.14
 23.Krajča Tomáš             SKOB Zlín            TZL8714 A      64.57  +     12.22
 24.Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 A      66.05  +     13.30
 25.Eid Michal               SKOB Zlín            TZL8707 A      66.36  +     14.01
 26.Bialožyt Michal          SKOB BETA Třinec     TRC8700 A      66.47  +     14.12
 27.Kučera Jiří              OOB TJ Turnov        TUR8701 A      67.20  +     14.45
 28.Maliňák Štěpán           SKOB Kobra Vsetín    KVS8801 A      67.40  +     15.05
 29.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 A      67.49  +     15.14
 30.Klícha Martin            SOOB Spartak Rychnov SRK8801 A      67.51  +     15.16
 31.Strachota Petr           SK Severka Šumperk   SSU8741 A      69.04  +     16.29
 32.Rajnošek Matěj           SK Orientační sporty OSN8800 A      69.09  +     16.34
 33.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 A      69.26  +     16.51
 34.Šíma Oldřich             SK Orientační sporty OSN8731 A      69.27  +     16.52
 35.Krejsa Jan               SK Chrast            CHT8701 A      70.24  +     17.49
 36.Jirčák Ondřej            SOOB Spartak Rychnov SRK8805 A      70.54  +     18.19
 37.Petras Tomáš             SOOB Spartak Rychnov SRK8804 A      73.31  +     20.56
 38.Jakob Jan                SK Univerzity Palack UOL8701 A      76.15  +     23.40
 39.Gerhard Petr             OK Jihlava           SJI8808 A      76.56  +     24.21
 40.Kopecký Ondřej           OK Lokomotiva Pardub LPU8704 A      78.14  +     25.39
 41.Navrátil Tomáš           SK Prostějov         JPV8817 A     106.24  +     53.49
   .Neumann Petr             SK Praga Praha       PGP8705 A  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18B        7.7km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Samek Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8701 B      57.03  +      0.00
  2.Fliegl Ondřej            SK Praga Praha       PGP8703 B      57.28  +      0.25
  3.Kudrnáč Aleš             TJ Tatran Jablonec n TJN8803        58.21  +      1.18
  4.Budín Václav             OK Jilemnice         JIL8705 B      59.30  +      2.27
  5.Klapal Michal            OOB Vamberk          VAM8802 B      59.57  +      2.54
  6.Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 B      60.21  +      3.18
  7.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 B      61.45  +      4.42
  8.Vrabec Tomáš             AC Sparta Praha      SCP8701 C      64.52  +      7.49
  9.Duda Radim               SK Kotlářka Praha    DKP8707 B      65.49  +      8.46
 10.Tůma Marek               OK Jilemnice         JIL8803 B      67.46  +     10.43
 11.Vlček Petr               OOB TJ Turnov        TUR8703 B      70.11  +     13.08
 12.Gabriel Vojtěch          SKOB Ostrov          ONO8702 B      70.16  +     13.13
 13.Kroupa Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8807 B      71.19  +     14.16
 14.Srb Tomáš                OK Jiskra Nový Bor   BOR8801 B      71.39  +     14.36
 15.Šíma Petr                SKP Žďár nad Sázavou PZR8702 B      73.31  +     16.28
 16.Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 B      74.18  +     17.15
 17.Purkyt Jan               KOB TRETRA Praha     TAP8705 B      75.10  +     18.07
 18.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 B      75.30  +     18.27
 19.Kriško Miroslav          TJ Sparta Doly Kladn DKL8801 C      79.39  +     22.36
 20.Kycl Josef               OK 99 Hradec Králové PHK8804 B      81.02  +     23.59
 21.Hošek Radim              TJ OB České Budějovi VCB8701 B      81.18  +     24.15
 22.Moravec Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU8811 B      83.23  +     26.20
 23.Vojta Marek              TJ Slavia Hradec Krá SHK8804 C      85.22  +     28.19
 24.Hladílek Jan             SKP Žďár nad Sázavou PZR8814 B      91.53  +     34.50
 25.Mejznar Radek            OOS TJ Spartak Vrchl VRL8802 B      95.20  +     38.17
 26.Popule Tomáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8703       110.21  +     53.18
   .Balajka David            KOB TRETRA Praha     TAP8703 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20A       10.7km    0m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rajnošek Zdeněk          SK Žabovřesky Brno   ZBM8506 R      66.42  +      0.00
  2.Palas Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8507 E      68.11  +      1.29
  3.Henych Martin            VSK Slavia TU Libere VLI8601 A      68.27  +      1.45
  4.Skyva Jan                SK Praga Praha       PGP8501 R      70.43  +      4.01
  5.Háj Jakub                SKOB Zlín            TZL8501 R      71.11  +      4.29
  6.Dlabaja Štěpán           SK při gymnáziu OOB  VRB8508 A      72.29  +      5.47
  7.Polášek Jan              SKOB Zlín            TZL8601 A      73.33  +      6.51
  8.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 R      74.30  +      7.48
  9.Hejzlar Štěpán           SK Kotlářka Praha    DKP8609 A      74.36  +      7.54
 10.Přibyl Broněk            SKOB Zlín            TZL8603 A      76.02  +      9.20
 11.Velička Jan              SK při gymnáziu OOB  VRB8504 A      76.44  +     10.02
 12.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 A      76.56  +     10.14
 13.Pracný Jakub             SK Žabovřesky Brno   ZBM8614 A      77.17  +     10.35
 14.Stehlík Ondřej           SK Žabovřesky Brno   ZBM8605 A      78.33  +     11.51
 15.Flašar Jan               USK Praha            VSP8612 A      80.08  +     13.26
 16.Kokojan David            SK Prostějov         JPV8535 A      80.48  +     14.06
 17.Balcar  Aleš             OK 99 Hradec Králové PHK8602 A      81.31  +     14.49
 18.Pešek Ondřej             KOB Choceň           CHC8502 A      85.03  +     18.21
 19.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 A      85.38  +     18.56
 20.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU8505 A      87.18  +     20.36
 21.Fišer Jiří               SK Slavia Praha      SLP8503 A      87.37  +     20.55
 22.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 A      88.46  +     22.04
 23.Kopáček Jan              SK Chrast            CHT8510 A      89.19  +     22.37
 24.Jiráček Josef            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8503 A      89.32  +     22.50
 24.Drobník Lukáš            Sportcentrum Jičín   SJC8506 A      89.32  +     22.50
 26.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 A      91.16  +     24.34
 27.Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 A      97.15  +     30.33
 28.Sedláček Tomáš           SKOB BETA Třinec     TRC8601 A      97.59  +     31.17
   .Pátek Michal             KOB Choceň           CHC8603 A  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20B        9.4km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dušátko  Jan             OK 99 Hradec Králové PHK8501 B      69.10  +      0.00
  2.Chmelař Tomáš            TJ Slavia Hradec Krá SHK8501 B      70.25  +      1.15
  3.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 B      73.11  +      4.01
  4.Kysilko Zdeněk           SK Chrast            CHT8601 B      76.13  +      7.03
  5.Machút  František        OK 99 Hradec Králové PHK8502 B      80.45  +     11.35
  6.Svoboda Martin           OK Jihlava           SJI8602 B      83.23  +     14.13
  7.Vlach Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8605 B      84.15  +     15.05
  8.Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 B      86.32  +     17.22
  9.Vinš Jaroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL8619 B      88.02  +     18.52
 10.Budaj Radoslav           OB Rozmarýn Litoměři DLT8601 B      89.11  +     20.01
 11.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 B      90.42  +     21.32
 12.Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 B      95.41  +     26.31
 13.Veselý  Ondřej           OK 99 Hradec Králové PHK8505 C      97.55  +     28.45
 14.Zmek Ondřej              KOB TRETRA Praha     TAP8609 C     106.56  +     37.46
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       13.7km    0m 23k  Ranking:0.0000 * 1.08
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R      85.20  +      0.00  R:    0b
  2.Novotný  Tomáš           OK 99 Hradec Králové PHK8101 C      85.57  +      0.37  R:    0b
  3.Liščinský Zdeněk         TJ Tesla Brno        TBM8215 R      86.50  +      1.30  R:    0b
  4.Kabáth David             SK Žabovřesky Brno   ZBM8433 C      88.04  +      2.44  R:    0b
  5.Šurgan Štefan            OOB TJ Turnov        TUR7900 C      89.19  +      3.59  R:    0b
  6.Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 C      90.22  +      5.02  R:    0b
  7.Princl Pavel             VŠTJ Stavební fakult FSP7800 R      90.38  +      5.18  R:    0b
  8.Tesař Pavel              SK Praga Praha       PGP7708 C      90.42  +      5.22  R:    0b
  9.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 R      90.45  +      5.25  R:    0b
 10.Vodrážka Ondřej          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702 R      90.54  +      5.34  R:    0b
 11.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C      91.15  +      5.55  R:    0b
 12.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 C      92.04  +      6.44  R:    0b
 13.Štěpánek Martin          TJ Tesla Brno        TBM7327 R      92.05  +      6.45  R:    0b
 14.Boranek Petr             USK Praha            VSP7000 R      92.11  +      6.51  R:    0b
 15.Budík Radek              TJ Elektrárny Kadaň  TCE7201 R      92.21  +      7.01  R:    0b
 16.Kondrat Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C      92.41  +      7.21  R:    0b
 17.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C      92.42  +      7.22  R:    0b
 18.Tomanek Daniel           SK SKI-OB Šternberk  STE7401 C      92.54  +      7.34  R:    0b
 19.Bláha Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK8215 C      93.36  +      8.16  R:    0b
 20.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C      93.40  +      8.20  R:    0b
 21.Gazdačko Jan             TJ Slavia Hradec Krá SHK8404 R      94.16  +      8.56  R:    0b
 22.Netuka Martin            TJ Slavia Hradec Krá SHK7302 C      94.24  +      9.04  R:    0b
 23.Bašus Petr               AC Sparta Praha      SCP7400 C      94.30  +      9.10  R:    0b
 24.Venhoda Milan            OK Jihlava           SJI7104 C      94.33  +      9.13  R:    0b
 25.Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 C      94.35  +      9.15  R:    0b
 26.Kadeřávek  Petr          OK 99 Hradec Králové PHK7605 C      94.46  +      9.26  R:    0b
 27.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C      94.49  +      9.29  R:    0b
 28.Janeček Oldřich          VŠSK MFF UK Praha    MFP8200 C      94.50  +      9.30  R:    0b
 29.Fučík Karel              VSK MZLU Brno        VBM7246 R      95.23  +     10.03  R:    0b
 30.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 R      95.51  +     10.31  R:    0b
 31.Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 C      96.10  +     10.50  R:    0b
 32.Holas Tomáš              SK Jamnice           JAM7800 C      96.12  +     10.52  R:    0b
 33.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C      96.48  +     11.28  R:    0b
 34.Stulík Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK8212 C      97.02  +     11.42  R:    0b
 35.Karel Pilař              KČT Aš               MAS5501 C      97.04  +     11.44  R:    0b
 36.Pašek František          SK Kotlářka Praha    DKP7600 C      97.41  +     12.21  R:    0b
 37.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C      97.45  +     12.25  R:    0b
 38.Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C      98.13  +     12.53  R:    0b
 39.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C      98.15  +     12.55  R:    0b
 40.Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C      98.29  +     13.09  R:    0b
 41.Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 R      98.44  +     13.24  R:    0b
 42.Vobr Marek               OK Jiskra Nový Bor   BOR7801 C      98.59  +     13.39  R:    0b
 43.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C      99.02  +     13.42  R:    0b
 44.Hübner Jan               SK Chotěboř          CTB7902 C      99.24  +     14.04  R:    0b
 45.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C      99.27  +     14.07  R:    0b
 46.Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C      99.45  +     14.25  R:    0b
 47.Procházka Jan            SK Kotlářka Praha    DKP8201 C     100.00  +     14.40  R:    0b
 48.Otruba Karel             TJ Sokol Plumlov     PLU7917 C     100.22  +     15.02  R:    0b
 49.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     100.24  +     15.04  R:    0b
 50.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     100.41  +     15.21  R:    0b
 51.Besta Michal             SK Jamnice           JAM7600 C     101.43  +     16.23  R:    0b
 52.Vítek Tomáš              SOOB Spartak Rychnov SRK7704 C     102.02  +     16.42  R:    0b
 53.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C     102.10  +     16.50  R:    0b
 54.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     102.12  +     16.52  R:    0b
 55.Hepnar Lubomír           SK SKI-OB Šternberk  STE6307 C     102.18  +     16.58  R:    0b
 56.Kratochvíl Karel         SKOB HOBES Horní Ben HOB7001 C     102.44  +     17.24  R:    0b
 57.Dvořáček Petr            TJ Tesla Brno        TBM7013 C     104.20  +     19.00  R:    0b
 58.Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C     104.56  +     19.36  R:    0b
 59.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     105.36  +     20.16  R:    0b
 60.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C     105.50  +     20.30  R:    0b
 61.Král Václav              SK Severka Šumperk   SSU8243 R     106.39  +     21.19  R:    0b
 62.Boudny Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C     107.53  +     22.33  R:    0b
 63.Otrusina Jiří            SK Žabovřesky Brno   ZBM8201 C     108.10  +     22.50  R:    0b
 64.Margold Martin           SK Kotlářka Praha    DKP8106 C     110.02  +     24.42  R:    0b
 65.Janda Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002 C     114.38  +     29.18  R:    0b
 66.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     119.01  +     33.41  R:    0b
 67.Pokorný Ondřej           SK Praga Praha       PGP7506 C     142.56  +     57.36  R:    0b
   .Slováček Tomáš           SKOB Zlín            TZL8002 C  DISK              
   .Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B       12.1km    0m 22k  Ranking:0.0000 * 1.08
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C      81.30  +      0.00  R:    0b
  2.Novák Michal             SK Praga Praha       PGP8205 C      84.40  +      3.10  R:    0b
  3.Procházka Jiří           TJ Tesla Brno        TBM7633 C      85.29  +      3.59  R:    0b
  4.Hájek Ondřej             TJ Tesla Brno        TBM7511 C      85.32  +      4.02  R:    0b
  5.Horáček Ondřej           VSK Slavia TU Libere VLI8236 C      86.53  +      5.23  R:    0b
  6.Přikryl Petr             TJ Spartak První Brn PBM6707 C      87.31  +      6.01  R:    0b
  7.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C      87.59  +      6.29  R:    0b
  8.Procházka Tomáš          SK Kotlářka Praha    DKP8200 C      88.02  +      6.32  R:    0b
  9.Došla Jan                TJ Tesla Brno        TBM7412 C      89.05  +      7.35  R:    0b
 10.Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 R      89.06  +      7.36  R:    0b
 11.Jirasek Milan            USK Praha            VSP7403 C      89.22  +      7.52  R:    0b
 12.Ptáček Ondřej            TJ Tesla Brno        TBM7120 C      89.29  +      7.59  R:    0b
 13.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C      90.03  +      8.33  R:    0b
 14.Otruba Marek             TJ Sokol Plumlov     PLU7417 C      90.05  +      8.35  R:    0b
 15.Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C      91.01  +      9.31  R:    0b
 16.Kunart  Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK7205 C      91.14  +      9.44  R:    0b
 17.Crha Jiří                VSK Slavia TU Libere VLI8000 C      92.44  +     11.14  R:    0b
 18.Prášil Aleš              OK Jihlava           SJI7415 C      93.23  +     11.53  R:    0b
 19.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C      93.47  +     12.17  R:    0b
 20.Kaplan Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C      94.24  +     12.54  R:    0b
 21.Teringl Radek            TJ OB České Budějovi VCB6502 C      94.27  +     12.57  R:    0b
 22.Slavík Viktor            SK Praga Praha       PGP6300 C      94.28  +     12.58  R:    0b
 23.Zakouril Vaclav          USK Praha            VSP7401 C      95.06  +     13.36  R:    0b
 24.Buzek Martin             SK Praga Praha       PGP8401 C      95.28  +     13.58  R:    0b
 25.Samek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7302 C      96.28  +     14.58  R:    0b
 26.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C      97.29  +     15.59  R:    0b
 27.Richtr Aleš              SK OK 24 Praha       OKP6601 C      97.35  +     16.05  R:    0b
 28.Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C      97.57  +     16.27  R:    0b
 29.Kvapil Petr              SOK TJ Turnov        TUV7402 C      98.01  +     16.31  R:    0b
 30.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C      98.10  +     16.40  R:    0b
 31.Brádler Jan              VŠTJ Stavební fakult FSP7500 C      98.18  +     16.48  R:    0b
 32.Zemla Tomas              AC Sparta Praha      SCP7105 C      98.25  +     16.55  R:    0b
 33.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900 C      98.31  +     17.01  R:    0b
 34.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401 C      98.36  +     17.06  R:    0b
 35.Hýbl Lukáš               SK Praga Praha       PGP7504 C      98.41  +     17.11  R:    0b
 36.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C      98.42  +     17.12  R:    0b
 37.Jedlička Marek           TJ Slavia Hradec Krá SHK7502 C      99.37  +     18.07  R:    0b
 38.Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C      99.38  +     18.08  R:    0b
 39.Doucha Jiří              TJ Start Náchod      SNA7105 C      99.51  +     18.21  R:    0b
 40.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C     100.43  +     19.13  R:    0b
 41.Buriánek Kamil           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7901 C     101.28  +     19.58  R:    0b
 42.Šafka Jan                SK Slavia Praha      SLP7704 C     102.59  +     21.29  R:    0b
 43.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C     103.20  +     21.50  R:    0b
 43.Cernin Zbynek            USK Praha            VSP6901 C     103.20  +     21.50  R:    0b
 45.Martínek Robert          VŠTJ Stavební fakult FSP7700 C     104.19  +     22.49  R:    0b
 46.Křenek Jaroslav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7502 C     104.23  +     22.53  R:    0b
 47.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     104.28  +     22.58  R:    0b
 48.Vondra Jiří              VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C     104.43  +     23.13  R:    0b
 49.Fukátko Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C     104.45  +     23.15  R:    0b
 50.Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     106.23  +     24.53  R:    0b
 51.Ježek  Jiří              OK 99 Hradec Králové PHK8403 C     106.25  +     24.55  R:    0b
 52.Šimík Daniel             SK Kamenice          KAM6900 C     107.32  +     26.02  R:    0b
 53.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM7901 C     107.46  +     26.16  R:    0b
 54.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     108.56  +     27.26  R:    0b
 55.Šebesta Petr             KOB TRETRA Praha     TAP7604 C     109.08  +     27.38  R:    0b
 56.Klimeš Petr              TJ Sokol Křemže      KRE7701 C     111.00  +     29.30  R:    0b
 57.Jedlička Karel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7709 C     112.02  +     30.32  R:    0b
 58.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     112.50  +     31.20  R:    0b
 59.Cichý  David             OK 99 Hradec Králové PHK7001 C     114.35  +     33.05  R:    0b
 60.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     114.56  +     33.26  R:    0b
 61.Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C     115.01  +     33.31  R:    0b
 62.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     115.10  +     33.40  R:    0b
 63.Hendrych Martin          OK Jihlava           SJI7828 C     115.28  +     33.58  R:    0b
 64.Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C     116.45  +     35.15  R:    0b
 65.Kadlec Jan               OK Jihlava           SJI8306 C     117.09  +     35.39  R:    0b
 66.Suchý Libor              OK Lokomotiva Plzeň  LPM8003 C     117.42  +     36.12  R:    0b
 67.Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C     118.43  +     37.13  R:    0b
 68.Talavašek Kamil          OK Jihlava           SJI8404 C     119.09  +     37.39  R:    0b
 69.Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600 C     119.34  +     38.04  R:    0b
 70.Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     120.48  +     39.18  R:    0b
 71.Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C     122.44  +     41.14  R:    0b
 72.Suchý Ondřej             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8301 C     122.59  +     41.29  R:    0b
 73.Kopecky Pavel            USK Praha            VSP7800 C     126.12  +     44.42  R:    0b
 74.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7902 C     129.40  +     48.10  R:    0b
 75.Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C     130.21  +     48.51  R:    0b
 76.Wohanka Pavel            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7501 C     130.31  +     49.01  R:    0b
 77.Tojnar Jan               VŠTJ Stavební fakult FSP6701 C     131.04  +     49.34  R:    0b
 78.Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002 C     145.04  +     63.34  R:    0b
 79.Hejna Martin             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8401 C     159.44  +     78.14  R:    0b
   .Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C  DISK              
   .Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  DISK              
   .Hartl Jan                TJ AERO Odolena Voda ODV8402 C  DISK              
   .Jahn Petr                TJ Sokol Vizovice    VIZ8400 C  DISK              
   .Cabrnoch Pavel           TJ Sparta Doly Kladn DKL8200 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        9.8km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.08
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Arnošt Kamil             USK Praha            VSP7301 C      72.18  +      0.00  R:    0b
  2.Horálek Radek            SK Kotlářka Praha    DKP8013 C      77.31  +      5.13  R:    0b
  3.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C      78.19  +      6.01  R:    0b
  4.Bauer Lukáš              Neregistrovaní       ZZZ            87.09  +     14.51  R:    0b
  5.Kubín Jiří               KUBÍNOVI             KUB6099        87.18  +     15.00  R:    0b
  6.Zrostlík Marek           TJ AERO Odolena Voda ODV7101 C      87.37  +     15.19  R:    0b
  7.Urbanec Vit              Přátelé evrop. vrcho EZL7010        93.47  +     21.29  R:    0b
  8.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 B      95.13  +     22.55  R:    0b
  9.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C      95.16  +     22.58  R:    0b
 10.Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C      98.20  +     26.02  R:    0b
 11.Kalenský Pavel           Slavoj Severotuk Úst SUL7601 C     100.52  +     28.34  R:    0b
 12.Vaněk Petr               TJ OK Tolar          TJH7302 C     102.36  +     30.18  R:    0b
 13.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     104.44  +     32.26  R:    0b
 14.David František          KOB TRETRA Praha     TAP5301 C     105.51  +     33.33  R:    0b
 15.Belžík Karel             TJ Spartak První Brn PBM7101 C     130.00  +     57.42  R:    0b
 16.Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C     142.52  +     70.34  R:    0b
    Pavel Burša              KČT Aš               MAS7500 C  DISK-LIM.         
   .Soukup David             Neregistrovaní       ZZZ        DISK              
   .Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C  DISK              
   .Tkadlec Josef            VŠTJ Stavební fakult FSP6002 C  DISK              
   .Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C  DISK              
   .Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21E       14.8km    0m 30k  Ranking:0.0000 * 1.08
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 E      85.08  +      0.00  R:    0b
  2.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E      88.51  +      3.43  R:    0b
  3.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 E      89.06  +      3.58  R:    0b
  4.Jedlička Michal          TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E      89.43  +      4.35  R:    0b
  5.Smola Michal             SKOB Zlín            TZL8131 E      91.33  +      6.25  R:    0b
  6.Losman  Petr             OK 99 Hradec Králové PHK7901 E      92.38  +      7.30  R:    0b
  7.Kozák Osvald             TJ Tesla Brno        TBM8201 R      92.54  +      7.46  R:    0b
  8.Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 E      93.03  +      7.55  R:    0b
  9.Váňa Petr                OOB TJ Turnov        TUR8103 R      93.41  +      8.33  R:    0b
 10.Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E      94.54  +      9.46  R:    0b
 11.Zvěřina  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK8204 E      95.24  +     10.16  R:    0b
 12.Černý  Michal            OK 99 Hradec Králové PHK8005 R      95.25  +     10.17  R:    0b
 13.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 E      95.52  +     10.44  R:    0b
 13.Skripnik Štěpán          AC Sparta Praha      SCP7901 R      95.52  +     10.44  R:    0b
 15.Čech Radovan             TJ Tesla Brno        TBM7835 E      96.17  +     11.09  R:    0b
 16.Henek Vladan             SK Prostějov         JPV8002 R      96.28  +     11.20  R:    0b
 17.Pekárek Evžen            SKOB Zlín            TZL7007 R      97.38  +     12.30  R:    0b
 18.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R      98.01  +     12.53  R:    0b
 19.Hepner David             TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E      98.41  +     13.33  R:    0b
 19.Macek  Martin            OK 99 Hradec Králové PHK7102 R      98.41  +     13.33  R:    0b
 21.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E      99.21  +     14.13  R:    0b
 22.Lauerman Jan             OK Jihlava           SJI7419 E      99.22  +     14.14  R:    0b
 23.Mateju Michal            USK Praha            VSP7700 E      99.24  +     14.16  R:    0b
 24.Prášil Marek             OK Jihlava           SJI7313 E      99.35  +     14.27  R:    0b
 25.Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R      99.38  +     14.30  R:    0b
 26.Kozak Petr               USK Praha            VSP6501 R     100.54  +     15.46  R:    0b
 27.Košárek Pavel            SK Jamnice           JAM7100 R     101.42  +     16.34  R:    0b
 28.Hanák Pavel              SK SKI-OB Šternberk  STE7101 R     102.16  +     17.08  R:    0b
 29.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 R     102.44  +     17.36  R:    0b
 30.Hošek Václav             SK Kotlářka Praha    DKP8000 R     103.03  +     17.55  R:    0b
 31.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 R     103.21  +     18.13  R:    0b
 32.Krejčík Jiří             SKOB Zlín            TZL8301 R     103.35  +     18.27  R:    0b
 33.Kucera Jan               USK Praha            VSP7302 R     103.59  +     18.51  R:    0b
 34.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 E     104.04  +     18.56  R:    0b
 35.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 R     104.20  +     19.12  R:    0b
 36.Kovář Miroslav           AC Sparta Praha      SCP8103 R     104.34  +     19.26  R:    0b
 37.Pleticha Richard         TJ Elektrárny Kadaň  TCE7502 R     104.45  +     19.37  R:    0b
 38.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 R     105.38  +     20.30  R:    0b
 39.Gösswein Csaba           Hungaria Dudu Team   HUN8501       106.04  +     20.56  R:    0b
 40.Zsebeházy István         Hungaria Dudu Team   HUN8502       106.52  +     21.44  R:    0b
 41.Sommer Michael           DENMARK              DEN           108.06  +     22.58  R:    0b
 42.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R     109.38  +     24.30  R:    0b
   .Zřídkaveselý Libor       SK Žabovřesky Brno   ZBM7207 E  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35B        9.3km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC6705 R      62.15  +      0.00
  2.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700        69.06  +      6.51
  3.Ropek Rudolf             VSK Slavia TU Libere VLI7007        69.46  +      7.31
  4.Novotný  Milan           OK 99 Hradec Králové PHK6502 C      69.58  +      7.43
  5.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C      71.52  +      9.37
  6.Kovařík Tomáš            SK Kamenice          KAM6901        73.59  +     11.44
  7.Kamenický  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK6601 C      74.32  +     12.17
  8.Kavalír  Karel           OK 99 Hradec Králové PHK6503 C      76.20  +     14.05
  9.Straka Daniel            SK Kamenice          KAM6602        77.47  +     15.32
 10.Milan Bílý               KOS Jesenice         JES7001 C      77.51  +     15.36
 11.Drábek Jan               SK Meteor Kačerov Pr MKP6700 C      80.57  +     18.42
 12.Čechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C      82.01  +     19.46
 13.Netuka Jan               TJ Slavia Hradec Krá SHK7001 C      84.41  +     22.26
 14.Přibík Jan               SK Praga Praha       PGP6301 C      84.50  +     22.35
 15.Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB6701 C      85.14  +     22.59
 16.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600        85.41  +     23.26
 17.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C      87.54  +     25.39
 18.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C      88.34  +     26.19
 19.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA6601 C      95.16  +     33.01
 20.Bartoš Luděk             SK KOURA Praha       KRP6701 C      95.40  +     33.25
 21.Miroslav Vlach           TJ Skalka Cheb       SCH6101 C     103.10  +     40.55
 22.Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701 C     104.36  +     42.21
 23.Král Martin              OK Jilemnice         JIL6101 C     105.21  +     43.06
 24.Reichardt Maxim          TJ Tatran Jablonec n TJN6807       110.07  +     47.52
 25.Jeřábek Milan            SK Praga Praha       PGP6800 C     111.51  +     49.36
 26.Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C     115.30  +     53.15
 27.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401       115.42  +     53.27
 28.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401       125.29  +     63.14
 29.Pták Miroslav            KOB Baník Sokolov    BSO           139.57  +     77.42
 
Konečné výsledky kategorie: H40B        8.8km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C      64.10  +      0.00
  2.Urválek Jiří             TJ Tesla Brno        TBM6107 C      67.53  +      3.43
  3.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C      68.08  +      3.58
  4.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C      72.37  +      8.27
  5.Klapal František         OOB Vamberk          VAM6402 C      75.51  +     11.41
  6.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C      76.08  +     11.58
  7.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C      77.02  +     12.52
  8.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C      78.47  +     14.37
  9.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200 C      82.21  +     18.11
 10.Heikoop Mark                                  NLS64          82.53  +     18.43
 11.Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C      84.18  +     20.08
 12.Hájek Jiří               OK Potůčky           PTK6401        84.29  +     20.19
 13.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800        84.33  +     20.23
 14.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C      84.58  +     20.48
 15.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C      86.12  +     22.02
 16.Chmelař Pavel            TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C      87.17  +     23.07
 17.Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C      88.50  +     24.40
 18.Petržela Pavel           Lokomotiva Trutnov   LTU6301 C      91.35  +     27.25
 19.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C      91.39  +     27.29
 20.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300        93.40  +     29.30
 21.Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C      95.21  +     31.11
 22.Hlaváček  Lubomír        OK 99 Hradec Králové PHK6401 C      98.40  +     34.30
 23.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500       101.56  +     37.46
 24.Petráček Aleš            OK Jihlava           SJI6301 C     102.05  +     37.55
 25.Jan Hájek                KČT Aš               MAS5401 C     104.55  +     40.45
 26.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     114.35  +     50.25
 27.Mádle Petr               TJ Slavia Hradec Krá SHK6101 C     117.47  +     53.37
 28.Štěrba Jiří              TJ Slovan Karlovy Va SKV6201       118.07  +     53.57
 29.Zuna Jaroslav            AC Sparta Praha      SCP6101 C     122.46  +     58.36
 30.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C     135.12  +     71.02
   .Nykodým Petr             TJ Tesla Brno        TBM6307 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45B        7.8km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801 C      59.14  +      0.00
  2.Šebesta Vlastislav       TJ Tesla Brno        TBM5807 C      60.11  +      0.57
  3.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C      61.39  +      2.25
  4.Krafka Jiří              OK Jiskra Nový Bor   BOR5500 C      61.49  +      2.35
  5.Pospíšek Zbyněk          TJ Tesla Brno        TBM6007 C      62.33  +      3.19
  6.Dušátko  Petr            OK 99 Hradec Králové PHK5702 C      65.45  +      6.31
  7.Kamenický Radan          SK Orientační sporty OSN6004 C      66.24  +      7.10
  8.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C      66.50  +      7.36
  9.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C      69.46  +     10.32
 10.Kodeda Oldřich           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5901 C      69.52  +     10.38
 11.Václav Chotětický        KČT Aš               MAS5200 C      70.03  +     10.49
 12.Gazdačko Milan           TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C      70.17  +     11.03
 13.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C      70.52  +     11.38
 14.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C      71.09  +     11.55
 15.Švic Michal              SK Praga Praha       PGP5700 C      73.22  +     14.08
 16.Šámal Václav             SK Praga Praha       PGP5601 C      73.38  +     14.24
 17.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C      74.27  +     15.13
 18.Pichal Jan               USK Praha            VSP5202 C      75.51  +     16.37
 19.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C      75.57  +     16.43
 20.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C      76.48  +     17.34
 21.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C      78.17  +     19.03
 22.Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C      78.42  +     19.28
 23.Václav Suchý             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5502        79.55  +     20.41
 24.Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C      81.36  +     22.22
 25.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C      84.40  +     25.26
 26.Dlouhý Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP5700 C      85.09  +     25.55
 27.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C      85.19  +     26.05
 28.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C      85.31  +     26.17
 29.Jan Chotětický           KČT Aš               MAS5400 C      85.54  +     26.40
 30.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C      87.57  +     28.43
 31.Poklop Lubomír           SK OK Olomouc        LOL5601        88.17  +     29.03
 32.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C      88.33  +     29.19
 33.Fanta Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5800 A      88.55  +     29.41
 34.Vohadlo Jiří             SK Praga Praha       PGP5701 C      89.16  +     30.02
 35.Žemla Antonín            TJ AERO Odolena Voda ODV4300        92.32  +     33.18
 36.Wald František           VŠTJ Stavební fakult FSP5300 C      93.27  +     34.13
 37.Červinka Stanislav       SK OK 24 Praha       OKP5701 C      96.34  +     37.20
 38.Svobodný Petr            SK Kotlářka Praha    DKP5800 C      97.09  +     37.55
 39.Koutný Ivan              TJ AERO Odolena Voda ODV5300        97.34  +     38.20
 40.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     109.55  +     50.41
 41.Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C     110.08  +     50.54
 42.Šváb Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP5801 C     121.39  +     62.25
 43.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C     130.31  +     71.17
 44.Kučera Zdeněk            TJ Sparta Doly Kladn DKL5601 C     162.13  +    102.59
   .Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C  DISK              
   .Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50B        7.0km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C      50.30  +      0.00
  2.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C      50.37  +      0.07
  3.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500 C      53.06  +      2.36
  4.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C      53.14  +      2.44
  5.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C      55.49  +      5.19
  6.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C      56.40  +      6.10
  7.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C      57.39  +      7.09
  8.Gurka Jiří               SOK TJ Turnov        TUV4601 C      58.01  +      7.31
  9.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C      58.04  +      7.34
 10.Hora Vlada               USK Praha            VSP5100 C      58.21  +      7.51
 11.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C      62.50  +     12.20
 12.Juračka Vojtěch          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C      63.17  +     12.47
 13.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C      63.59  +     13.29
 14.Štěrba Pavel             OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C      64.34  +     14.04
 15.Laciga Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5101 C      66.07  +     15.37
 16.Cabrnoch Jiří            TJ Sparta Doly Kladn DKL5400 C      66.57  +     16.27
 17.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C      76.31  +     26.01
 18.Jedlička Miroslav        KOB Chemopetrol Litv LIT5302 C      77.15  +     26.45
 19.Junek Petr               SK Studenec          STH5501        77.54  +     27.24
 20.Korecký Miroslav         KOB Temelín          TEM5501 C      82.07  +     31.37
 21.Grešle Jaroslav          OK Potůčky           PTK5500 B      93.32  +     43.02
 22.Herman Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C     101.24  +     50.54
 
Konečné výsledky kategorie: H55B        6.0km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417        44.40  +      0.00
  2.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C      48.48  +      4.08
  3.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C      49.41  +      5.01
  4.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C      49.42  +      5.02
  5.Otta Pavel               TJ Elektrárny Kadaň  TCE4601        49.43  +      5.03
  6.Farář Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C      50.03  +      5.23
  6.Rančák Josef             OK Doksy             DOK5000 C      50.03  +      5.23
  8.Knobloch Jindra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C      50.19  +      5.39
  9.Pospíil Jiří             SOK TJ Turnov        TUV4701 C      52.03  +      7.23
 10.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C      53.03  +      8.23
 11.Fujan Břetislav          TJ Sparta Doly Kladn DKL4800 C      53.04  +      8.24
 12.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C      53.06  +      8.26
 13.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C      54.34  +      9.54
 14.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C      55.10  +     10.30
 15.Rychtecký Josef          TJ OB České Budějovi VCB4801 C      55.24  +     10.44
 16.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR4802 C      56.13  +     11.33
 17.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C      57.51  +     13.11
 18.Tvrdek Vojtěch           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C      58.33  +     13.53
 19.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 B      59.02  +     14.22
 20.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801        61.43  +     17.03
 21.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C      63.20  +     18.40
 21.Valeška Rudolf           TJ Loko Chomutov     LCV4700 C      63.20  +     18.40
 23.Novotný Jiří             SK Slavia Praha      SLP4601 C      66.55  +     22.15
 24.Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C      67.16  +     22.36
 25.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C      68.01  +     23.21
 26.Městka Václav            Tempo Praha          TEP5000        69.42  +     25.02
 27.Čenovský Jiří            SK Meteor Kačerov Pr MKP4900 C      74.02  +     29.22
 28.Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C      74.03  +     29.23
 29.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C      74.53  +     30.13
 
Konečné výsledky kategorie: H60B        5.2km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fridrich Jaroslav        OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C      44.19  +      0.00
  2.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C      44.37  +      0.18
  3.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C      44.58  +      0.39
  4.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C      48.30  +      4.11
  5.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C      49.53  +      5.34
  6.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201        51.51  +      7.32
  7.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201        52.31  +      8.12
  8.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C      56.42  +     12.23
  9.Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200        57.17  +     12.58
 10.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C      59.04  +     14.45
 11.Aschermann Michal        Tempo Praha          TEP4400        60.04  +     15.45
 12.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201        61.30  +     17.11
 13.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C      62.23  +     18.04
 14.Urbanec Antonín          VŠTJ Stavební fakult FSP4100 C      69.34  +     25.15
 15.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C      71.31  +     27.12
   .Němec Vladimír           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4202 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65B        4.7km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C      43.17  +      0.00
  2.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C      47.02  +      3.45
  3.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C      47.34  +      4.17
  4.Máslo Miroslav           TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C      49.06  +      5.49
  5.Mikulecký  Jan           OK 99 Hradec Králové PHK3801 C      51.34  +      8.17
  6.Weber  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK3901 C      54.38  +     11.21
  7.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C      55.31  +     12.14
  8.Kalivoda Vladimír        Sokol Kostelec n. Č. KNC3800 C      59.56  +     16.39
  9.Ďurčat Jozef             SK Kotlářka Praha    DKP3800 C      61.45  +     18.28
 10.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C      63.58  +     20.41
 11.Pich Josef               TJ ČZ Strakonice     CST4002 C      66.25  +     23.08
 12.Vinš Jaroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL3800 C      81.53  +     38.36
 13.Šrůta Pavel              SK Praga Praha       PGP3802 C     120.37  +     77.20
   .Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C  DISK              
   .Zemánek Bohumil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70B        4.2km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semorád Miloš            AC Sparta Praha      SCP3300 C      41.17  +      0.00
  2.Koubek Jiří              KOB Baník Sokolov    BSO3500        47.33  +      6.16
  3.Hanák Milan              VŠTJ Stavební fakult FSP3400 C      50.48  +      9.31
  4.Kalivoda Viktor          Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C      52.15  +     10.58
  5.Vondra Jaroslav          VŠTJ Stavební fakult FSP3300 C      53.35  +     12.18
   .Reidinger Antonín        TJ Sokol Pražák      PVD3101 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H75B        3.2km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vykysalý  František      OK 99 Hradec Králové PHK3002 C      33.35  +      0.00
  2.Petr Miroslav                                 TKP2700        53.32  +     19.57
  3.Cupák Miloslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE2200 C      58.45  +     25.10
  4.Samohýl Richard          SK Praga Praha       PGP2800 C      67.05  +     33.30
  5.Kreisinger Vladimir      USK Praha            VSP2900 C      75.39  +     42.04
  6.Veit Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP2800 C      85.29  +     51.54
 
Konečné výsledky kategorie: P4          4.9km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horký Roman              USK Praha            VSP6503 C      33.18  +      0.00
  2.Lisý Ondřej              SKOB Ostrov          ONO            33.31  +      0.13
  3.Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704 C      33.51  +      0.33
  4.Kiacz Bence              Hungaria Dudu Team   HUN            37.50  +      4.32
  5.Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP6500 C      44.48  +     11.30
  6.Mechl Miroslav           Neregistrovaní       ZZZ6300        47.51  +     14.33
  7.Savičová  Gabriela       TJ Slovan Karlovy Va SKV7953        48.41  +     15.23
  8.Hartl Martin             TJ AERO Odolena Voda ODV9000 B      49.16  +     15.58
  9.Cabrnoch Jan             TJ Sparta Doly Kladn DKL8601 C      52.15  +     18.57
 10.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C      59.19  +     26.01
 11.Arnoštová                USK Praha            VSP8150 R      59.20  +     26.02
 12.Langer Roman             TJ LIAZ Jablonec nad LJN7206 C      61.02  +     27.44
 13.Brlicová Jana            TJ Tesla Brno        TBM7474        61.08  +     27.50
 14.Mechlová Petra           Neregistrovaní       ZZZ8700        61.36  +     28.18
 15.Petrov Michal            SK Praga Praha       PGP            66.31  +     33.13
 16.Krišková Marie           TJ Sparta Doly Kladn DKL8650 C      68.23  +     35.05
 17.Bělostíková Pavla        TJ Sokol Dobřichovic DCE8851 C      71.04  +     37.46
 18.Jedličková Renata        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7854        73.07  +     39.49
 19.Peckl Martin             Neregistrovaní       ZZZ            74.25  +     41.07
 20.Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C      82.15  +     48.57
 21.Kopecký Jiří             USK Praha            VSP            82.20  +     49.02
 22.Rusá Lenka               TJ Sokol Dobřichovic DCE6452 C      99.47  +     66.29
 23.Strachotová Jarmila      Neregistrovaní       ZZZ           129.18  +     96.00
   .Trojčák Daniel           USK Praha            VSP6510 C  DISK
KOB Baník Sokolov VŠTJ Ekonom Praha