Novinky

15.5.Všechny ohlasy na naše závody, které jsem našel na různých místech po internetu, najdete zkopírované na speciální stránce. Nejvíce připomínek směřovalo k nepříznivému počasí, což znamená, že můžeme být jako pořadatelé docela spokojeni.(Martin)
11.5.Konečně jsem se dostal ke zpracování fotek ze závodů, které jsme nafotili já a Honza Pecka. Větší množství fotek najdete také na stránkách OK Jilemnice.(Martin)
10.5.Musí se povinně zveřejnit, ale stejně asi nikoho nezajímá. Co to je? Protokol o závodě (k dispozici ke stažení ve formátu MS Word). Mimo jiné se tam píše, že pořadatelé děkují všem závodníkům za vzorné chování na shromaždišti, v závodním prostoru, v ubytovnách a školách. (Martin)
10.5.Na internetu se objevilo několik názorů na závody a nás těší, že převládaly ty kladné, odkazy na některé z nich se budu časem snažit na těchto stránkách zveřejnit. Již teď stojí za zmínku článek od Petra Klimpla, na svazových stránkách ve kterém jsou i okomentovány výsledky nejdůležitějších kategorií. Dále byste se zde časem ještě měli dočkat několika fotek ze závodů.(Martin)
8.5.Jsou zveřejněny výsledky obou závodů, včetně mezičasů.(Martin)
5.5.Dostala-li se k vám fáma, že tratě ještě nejsou postaveny, vězte, že se nezakládá na pravdě. Důkazem jsou zveřejněné parametry tratí.(Martin)
4.5.Prosíme zejména vedoucí oddílů, aby si přečetli pokyny k prezentaci. Jsou tam uvedeny oddíly, které mají správně zaplaceno a budou tak si moci jen vyzvednout obálku.(Martin)
4.5.K dispozici je už i startovka na neděli - všechny najdete v sekci startovky. Dohlášky přijaté po 2.5.2005 nemusí být ve startovních listinách na webu uvedeny, ale na startovních listinách použitých při prezentaci a vyvěšených v prostoru shromaždiště se již určitě objeví.(Martin)
3.5.Na stránkách Českého svazu OB najdete článek od Petra Klimpla, ve kterém si mimo jiné můžete přečíst o favoritech závodů v nejdůležitějších kategoriích. Také jsem se snažil podobný článek vytvořit, ale když jsem ho dopsal, už bylo pozdě...(Láďa Matušín)
3.5.Je zveřejněna startovka - zatím jen na sobotní závod, k dispozici je po kategoriích nebo po oddílech. Nedělní startovka se zde objeví později.(Martin)
3.5.Dobrá zpráva : u nás na západě prší, takže případně vyschlé bažinky po uplynulém týdnu mají možnost dočerpat potřebnou vláhu.(Pili)
1.5.V pátek spatřila v Žaketu světlo světa mapa. Přesněji řečeno mapy dvě, kromě patnáctky jsme vydali i desítku, na které poběží všichni mladší 15 let a veteráni od 45 let. Obě mapy mají rozměr A3.(Martin)
28.4.Můžete si přečíst pokyny k našim závodům. (Pili)
27.4.Přidány infomapky s vyznačenými důležitými body v Sokolově a Horním Slavkově.(Pili)
27.4.Přečtěte si rozdělení oddílů do škol a ubytoven a pokyny k ubytování. (Pili)
26.4.V seznamu přihlášených naleznete rozdělení kategorií HD21 do podkategorií. Pravděpodobně tím, že jsou to dvě klasiky, tak mnoho závodníků a závodnic z předních příček rankingu nepřijeli nebo raději zvolili nižší kategorie. Proto v H21E běží i závodník z 54 příčky a v D21E dokonce závodnice na 71 místě. (Pili)
21.4.Včerejším dnem skončil termín přihlášek. Neboť mnoho oddílů poslalo svou přihlášku na poslední chvíli, nejsou v seznamu přihlášených ještě všechny zpracované, snad to zvládnu během dneška. Upozornění: pokud se bude někdo chtít přihlásit, samozřejmě může, avšak v souladu s rozpisem za dvojnásobné startovné. (Pili)
20.4.Všichni čtyři autoři mapy pro závod - Zdeněk Švec, Zdeněk Sokolář, Aleš Hejna a Martin Sajal - dokončovali práce v terénu ještě na jaře. Od minulého víkendu je už mapa ale kompletní a připravuje se pro tisk. Poslední úpravy provede o následujícím víkendu stavitel tratí Míra Seidl - stále se v lese objevují nové paseky, dřevorubec byl aktivní již přes zimu a ani teď se nechce vzdát bez boje...(Martin)
14.4.Roste počet došlých přihlášek, v seznamech přihlášených na sobotu a neděli si můžete zkontrolovat své údaje.(Pili)
13.4.Zde si můžete přečíst v jakém stavu jsou přípravy na naše závody a co Vás na nich čeká tak, jak to sepsal ředitel závodů. Dočtete se, na čem si pochutnáte na shromaždišti, jak to vypadá s lesem, jak s ubytováním a spoustu dalších zajímavých informací.(Pili)
3.4.Mezi fotkami z terénu přibylo pár obrázků, které pořídil během velikonočního soustředění tajemník závodů Honza Pecka.(Martin)
29.3.Proběhlo velikonoční soustředění Ekonomu, kde jinde než ve Slavkově. Nejdůležitější informací je, že téměř veškerý sníh v lese roztál, zůstává jen na několika málo místech, a i tam brzy zmizí. Pochopitelně ne bez náhrady, v bažinách ho alespoň část v kapalném skupenství zůstane :-)(Martin)
17.3.Nejdůležitější však je, že zveřejňujeme rozpis. K dispozici je i ke stažení ve formátech .doc, .doc.zip a .pdf. Kdo nebude mít zájem o ubytování v tělocvičně či ubytovně zajišťované pořadatelem, může se podívat na speciální stránku se seznamem dalších ubytovacích zařízení v okolí.(Martin)
17.3.Co zde zatím najdete? V sekci mapy se můžete podívat na ukázky nové mapy i na předchozí mapy prostoru. Mezi fotkami najdete pár obrázků z terénu i z okolí Horního Slavkova.(Martin)
17.3.Dle ředitele závodu Karla Rambouska se o víkendu v závodním prostoru nacházel přibližně metr sněhu. Zima však již začíná pomalu odcházet a pokud bude v nastoleném trendu pokračovat i nadále, sníh jistě za pár týdnů zmizí a konání závodu v plánovaném prostoru neohrozí. Na roztání zbývá přibližně 50 dní, což je nejvyšší čas pro spuštění stránek závodu.(Martin)
KOB Baník Sokolov VŠTJ Ekonom Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Barum Continental spol. s r.o. Inasport Inasport - Diadora HI-TEC Kooperativa, pojišťovna, a. s. Newline - vysoce funkční oblečení pro sport T-Mapy spol. s r.o. Hradec Králové TOI TOI Sanitární systémy Žaket - kartografické vydavatelství Časopis Orientační běh Ecco RACOM Radio Data Networks