Novinky

 17.4. Další fotky z odpoledního závodu si můžete prohlédnout na stránce Ivy Braunspergerové.
(Radim)


 16.4. Závodů se nakonec zúčastnilo 532 závodníků dopoledne a 308 odpoledne. Tímto děkujeme všem za účast a věříme ve Vaši přízeň i při dalších závodech pořádaných naším oddílem.(Mirek)


 16.4. Na stránkách www.obpostupy.cz si můžete zakreslovat své postupy z obou závodů.
Dopoledne a odpoledne.
(Radim)


 16.4. Ve výsledcích byly opraveny mezičasy kategorií startujících na krabičku (HDR a P) u dopoledního i odpoledního závodu.
(Radim)


 13.4. 
závodník Oubrecht Petr, DKL0606, nevrátil čip číslo 301121
(Radim)


 13.4. Na stránkách Petra Váni si můžete prohlédnout fotky z odpoledního závodu.
(Radim)


 13.4. Byly zveřejněny VÝSLEDKY dopoledního i odpoledního závodu.
Doufáme, že se vám naše závody líbily a děkujeme za účast.
(Radim)


 12.4. UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNY VE STARTOVCE DOPOLEDNÍHO ZÁVODU
U kategorie H21K došlo k malému posunu startovních časů, kategorie H18 byla přesunuta ze začátku startovky na její konec.
Omlouváme se za případné komplikace.
(Radim)


 12.4. V sekci STARTOVKY najdete už i startovky a délky tratí odpoledního závodu.
(Radim)


 12.4. Byly doplněny oddílové startovky pro dopolední závod.
(Radim)


 11.4. Bylo to těsně, ale přece jen se nám podařilo zveřejnit STARTOVKY dopoledního mistrovství oblasti ve sprintu ještě ve čtvrtek.
Ve stejné sekci najdete i tabulky délek dopoledního závodu.
Startovky odpoledního závodu zde najdete zítra.
Snažili jsme se maximálně vyjít vstříc všem žádostem o dřívější start, bohužel nás Soutěžní řád pražské oblasti o nasazování do skupin dost limitoval.
(Radim)


 10.4. Pro zjednodušení orientace si můžete prohlídnout i plánky okolí center závodů - dopoledne Vinoř a odpoledne Kbely.(Mirek)


 10.4. Již si můžete přečíst aktuálně vydané POKYNY před závodem. Důležitou informací je změna měřítka na 1:4000 pro některé kategorie na dopoledne a pro všechny kategorie na odpoledne. (Mirek)


 8.4. V termínu přihlášek se přihlásilo na dopoledne necelých cca 490 závodníků, na odpoledne pak cca 270 závodníků. Je nám jasné, že když by se nekonaly ten samý den dvojzávody po celých Čechách, že by byla účast výrazně vyšší, ale nedá se nic dělat.(Mirek)


 5.4. Jen připomínáme, že termín přihlášek za základní startovné je do nedělní půlnoci, 7.4. 23:59. Přihlášky zadávejte pokud možno výhradně přes ORIS, neregistrovaní mohou emailem. Poté již jsou přihlášky jen za zvýšené startovné, v ORISU se lze dohlásit do 9.4. 23:59, poté již všechny dohlášky do vydání startovek jen emailem.(Mirek)


 3.4. Mapy pro oba závody jsou už hotové. Můžete se těšit na závody v zajímavých místech orientačním během ještě nedotknutých.
Malá ukázka:
Vinoř - Ctěnice

Kbely

(Radim)


 2.4. Při dopoledním závodě budou některé kategorie probíhat zámeckým areálem CTĚNICE. Mezi závody Vám tak doporučujeme návštěvu zámeckého areálu a navíc tam najdete velmi dobrou restauraci. (Mirek)


 28.3. Na dopoledním závodě ve Vinoři i odpoledním závodě v Kbelích bude možnost odložit děti na nezbytně nutnou dobu do dětské školky. Vaše dítka budou hlídat zasloužilé matky :-) (Mirek)


 22.3. V sekci FOTKY se můžete podívat na obrázky ze závodního prostoru.
Ten sníh tam snad v dubnu už nebude...
(Radim)


 20.3. Již se přihlašují první závodníci - jejich seznam byl doplněn do sekce PŘIHLÁŠENÍ.(Martin)


 15.3. Těšit se můžete na 2 rankingové závody v jeden den - dopoledne od 10:00 ve Vinoři oblastní mistrovství pražské a středočeské oblasti ve sprintu a pak odpoledne od 14:00 v Kbelech veřejný závod ve sprintu.(Mirek)


 15.3. Dnes byl zveřejněn schválený ROZPIS dvou sprintů pořádaných 13.4.2013.(Mirek)