Novinky

31.5.Na mapu závodu, tratě a postupy některých závodníků se již můžete podívat na obpostupy.cz, kde můžete samozřejmě zakreslit i svoje postupy.(Martin)
31.5.Celkem 152 fotek stihl nafotit náš fotograf, který hlídal kontroly v okolí lávky mezi Pražačkou a Vítkovem - můžete se podívat na fotogalerii ze závodu.(Martin)
29.5.Na stránku s výsledky (na její konec) byly již doplněny i výsledky kategorií D10L, H10L a HDR.(Martin)
25.5.Výsledky jsou zveřejněny. Přesněji jejich převážná část - závodníci kategorií, které běžely s papírovými průkazkami (D10L, H10L, HDR), musí na svoje výsledkové listiny ještě chvíli počkat.(Martin)
25.5.Závody jsou za námi. V hlavních kategoriích zvítězili Dana Brožková před svojí sestrou Radkou a Martinou Tichovskou (která se stala přebornicí Prahy) a Tomáš Dlabaja před Janem Mrázkem (přeborník Prahy) a Janem Flašarem. Na finálních výsledcích ještě náš výpočetní tým pracuje.(Martin)
24.5.Dnes večer byly ještě provedeny drobné změny v dokumentech vyvěšených ráno - aktualizované jsou startovky a délky tratí u doplňkových kategorií N a T.(Martin)
24.5.Předpověď počasí na středu vypadá skvěle, můžete se tedy těšit na slunečno a akorát tak teplo. Navíc jsme pro závodníky na poslední chvíli zajistili bufet, který bude otevřen od cca 16:30 do 20:00 a najdete ho přímo na shromaždišti.(Mirek)
24.5.K dispozici jsou již i startovní listiny - startovka po kategoriích a startovka po oddílech. Podívat se můžete i na parametry tratí. Kategorie D21K a D21L byly spojeny v D21L. V mužích zůstávají jak H21K, tak H21L. (Martin)
23.5.Můžete se podívat na pokyny pro závodníky - ke stažení jsou k dispozici pokyny ve wordu nebo pokyny ve formátu PDF. Zároveň byl aktualizován seznam plateb po dnešních dohláškách. Na startovkách náš výpočetní tým ještě pracuje.(Martin)
23.5.Přihlášky jsou od této chvíle (pondělí 20:00) možné již jen na prezentaci do volných míst ve startovce (vakant). V tuto chvíli evidujeme 527 závodníků.(Mirek)
22.5.Můžete se podívat na několik fotek závodního prostoru.(Martin)
22.5.Vedoucí oddílů se mohou podívat, kolik peněz po nich budeme chtít na prezentaci - zde je přehled plateb.(Martin)
21.5.Pokyny a startovní listiny zveřejníme nejpozději v pondělí 23.5. večer - takže na jejich prostudování budete mít dost času.(Mirek)
21.5.Po ukončení termínu dodatečných přihlášek máme 509 přihlášených závodníků. Pro všechny dohlášené máme navíc vynikající zprávu - všem budeme účtovat základní startovné. Od této chvíle jsou však přihlášky možné pouze za zvýšené startovné a jen dle technických možností pořadatelů.(Mirek)
18.5.Kategorie HDR, H10L a D10L nakonec poběží z organizačních důvodů na papírové průkazky. Všechny ostatní kategorie poběží normálně na SI čipy. Kategorie HDR, H10L, D10L, N a T budou mít volný čas startu od 17:00 do 18:30. Všechny ostatní kategorie budou mít nalosované startovky, v kterých se budeme snažit vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům, ne vždy to ale bude možné. (Mirek)
18.5.V současné chvíli je na závod přihlášeno 466 závodníků, můžete se kouknout na aktuální seznam přihlášených. Dle počtu závodníků v kategoriích H21 je jisté, že kategorie H21L a H21K nebudou spojeny. Vysokou účastí jsme potěšeni a doufáme, že přízeň závodníků nezklameme. (Mirek)
18.5.Oproti rozpisu bude nakonec možné použít při závodě boty se špunty (kopačky) a boty s terénním vzorkem. Jedinou zakázanou obuví tak zůstavají boty s hřeby.(Mirek)
15.5.Připomínám všem zájemcům o účast na Mistrovství Prahy ve sprintu, že řádné přihlášky končí v pondělí 16.5.2011. Po tomto termínu jsou možné přihlášky jen za zvýšené startovné do pátku 20.5.2011, poté již jen dle technických možností pořadatelů. Zároveň prosíme i závodníky z kategorií Žaket Pražského poháru žactva (HDR, HD10L, HD10, HD12, HD14, N a T), aby se přihlásili předem a neodkládali to až na prezentaci. Výrazně tím pořadatelům ulehčí práci.(Mirek)
3.5.Již se přihlašují první závodníci, takže můžeme odkrýt seznam přihlášených, který není ničím jiným než pohledem do přihláškového systému hanácké oblasti (takže se seznam sám průběžně aktualizuje). K dispozici je seznam přihlášených po kategoriích a po oddílech. (Martin)
17.4.Stránky Mistrovství Prahy ve sprintu jsou spuštěny. Nejdůležitější sekcí bude teď určitě rozpis. Oproti původně avizované Liboci se nakonec závod bude konat na Žižkově na Pražačce.(Martin)
Mistrovství Prahy ve sprintu 2011 - plakát
VŠTJ Ekonom Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Enacon - ekologické konzultační služby Žaket - tiskárna a kartografické vydavatelství Pivovary Staropramen Mistrovství ČR na klasické trati 2011 - Bečov nad Teplou