Novinky

14.5.Doputovala k nám spousta fotek ze závodu od Honzy Smolíka.(Martin)
7.5.Závodu se zúčastnilo 356 závodníků. To a mnohé další je uvedeno v protokole o závodě (formát .pdf, velikost 137 kB)(Martin)
6.5.Milí závodníci, Vaše postupy z úterního sprintu na Židovských pecích si můžete zakreslit a prohlídnout na stránkách www.obpostupy.cz(Mirek)
6.5.Je to tady - jsou zveřejněny výsledky.(Martin)
5.5.Závod je za námi. V hlavních kategoriích zvítězili Šárka Svobodná a Petr Losman. Výsledky budou na web zveřejněny ve středu ve večerních hodinách, předtím ještě musíme provést jejich kontrolu a zohlednit změny startovních časů závodníků v některých kategoriích.(Martin)
4.5.Již jsou zveřejněny i pokyny. A jako bonus je zde umístění shromaždiště na mapy.cz.(Martin)
4.5.Byly zveřejněny startovky - po kategoriích a po oddílech. Ze startovek je taky vidět, že do hlavních kategorií se přihlásilo tolik závodníků, že nebyly nakonec sloučeny podkategorie L a K. Závodníci kategorií HDR a N mají sice všichni ve startovce uveden čas 0, ale budou startovat, kdy budou chtít, až přijdou na start.(Martin)
29.4.Dnes ráno, tj. 2 dny po vypršení termínu přihlášek za základní startovné, je přihlášeno celkem 336 závodníků. Na to, že se závod koná ve všední den v podvečer, jde myslím o velmi solidní číslo.(Martin)
19.4.Použití přihlašovacího systému hanácké oblasti má pro správu webu výhodu - stránku se seznamem přihlášených stačí jen na začátku vytvořit a o další aktualizace není třeba se starat... K dispozici je seznam přihlášených po kategoriích a po oddílech.(Martin)
7.4.Do rozpisu bylo doplněno netradiční, avšak velmi důležité upozornění: "Při závodě je zakázáno používat boty s hřeby i kopačky (orientky). Povolenou závodní obuví jsou pouze botasky, nebo jiná sportovní obuv s hladkou podrážkou!!!!! Závodní obutí bude na startu pořadateli kontrolováno, závodníci nesplňující tuto podmínku nebudou připuštěni ke startu."(Martin)
6.4.Již jen necelý měsíc zbývá do termínu Přeboru Prahy ve sprintu. Stránky závodu jsou spuštěny, v tuto chvíli je jejich nejdůležitější částí rozpis.(Martin)
VŠTJ Ekonom Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SmartMaps Gigasport