Novinky

12.4.K dispozici jsou i výsledky veřejného závodu. Jsou k nim pro porovnání doplněny i výsledky těch kategorií z hlavního závodu, které běžely na stejných tratích.(Martin)
11.4.Nový obsah má sekce fotky - objevilo se v ní množství fotek ze závodu. Autory jsou Honza Pecka a Martin Sajal.(Martin)
10.4.Žádné reklamace k výsledkům nepřišly, takže je můžeme považovat za finální. Časem se na těchto stránkách objeví i fotky ze závodu a snad i výsledky veřejného závodu.(Martin)
8.4.Jsou zveřejněny předběžné výsledky a také mezičasy. Oproti výsledkům vyvěšovaným na shromaždišti jsou výsledné časy o minutu kratší. Připomínky posílejte kam jim než Láďovi Matušínovi (stížnosti na špatný mezičas z kontroly 79 nebudou vyřešeny, krabička se asi zbláznila).(Martin)
8.4.Přeborníky Prahy ve sprintu se v hlavních kategoriích stali Martina Tichovská a Jan Procházka (oba PGP).(Martin)
6.4.Aktuální zprávy: Kontroly dnes večer dorazily do závodního prostoru. Bagr během dneška zboural další budovu zobrazenou na mapě. Hladina Botiče oproti víkendu výrazně poklesla. A hlavně, předpověď počasí na sobotu je příznivá - jasno až polojasno, 12 až 16 stupňů.(Martin)
6.4.Připravil jsem plánek příjezdové cesty a shromaždiště.(Láďa Matušín)
5.4.Můžete se již podívat i na pokyny.(Martin)
5.4.Je zveřejněna startovka. Případné nesrovnalosti prosím hlašte na mail Láďovi Matušínovi.(Martin)
4.4.Před chvílí byly vylosována startovka (Martin ji snad dá brzy na web). Krom jiného to znamená, že od této chvíle jsou všechny dohlášky nekompromisně za zvýšené starovné...(Láďa Matušín)
3.4.Můžete se podívat na seznam přihlášených - ve stavu z neděle 2.4. zhruba 20:00 (novější přihlášky ještě nejsou doplněny). Případné nesrovnalosti prosím hlašte Láďovi Matušínovi.(Martin)
3.4.Dnes, tj. 2 dny po termínu přihlášek, máme nahlášeno jen přibližně 400 závodníků. Důležitější informací je, že do hlavní mužské kategorie je přihlášeno 85 závodníků, což znamená sloučení podkategorií L a K do jedné nazvané H21. V ženách je situace obdobná, také bude jediná kategorie D21.(Láďa Matušín)
2.4.Byla zprovozněna sekce fotky, kde najdete několik fotografií z terénu. Vznikaly v polovině března, takže sněhu se už bát nemusíte. Zato hladina Botiče je teď trochu výš, ale není to nic hrozného - Botič kulminoval zhruba ve čtvrtek.(Martin)
28.3.Došlo k aktualizaci méně podstatných detailů v rozpise: Závod je navíc i přeborem Středočeské oblasti, mapa bude mít ekvidistanci 4 metry.(Martin)
28.3.Sledování sněhového zpravodajství je již naprosto out, zato aktuální začíná být zpravodajství povodňové :-) Hladina Botiče opět stoupla a v tuto chvíli na některých místech už nejde o překonatelný vodní tok... Naštěstí přes Botič vedou i lávky, které pod vodou rozhodně nebudou.(Martin)
21.3.Novinky z terénu: V sobotu se v prostoru mapy pohybovali dokonce někteří jedinci na běžkách. Jejich skluznici bych však nechtěl vidět, sněhu bylo jen minimum a i jeho zbytky postupně mizí. Sníh závod rozhodně nijak neovlivní. V nádrži uprostřed mapy plave vozík ze supermarketu. Pod jedním srázkem, kde má být umístěna kontrola, bylo čerstvě nas.... Snad to za 3 týdny zmizí...(Martin)
21.3.Informace pro všechny, kteří původně nepočítali s účastí kvůli termínové kolizi s Mistrovstvím republiky na dlouhé trati: mistrovství bylo z důvodu množství sněhu v prostoru zrušeno. Místo dlouhé si tedy můžete zaběhnout náš sprint. (Martin)
12.3.Čtyři týdny před termínem závodu je celý prostor pod sněhem. Konání závodu však není ohroženo, kde jinde by měl sníh roztát, když ne na pražském sídlišti a v jeho okolí... Počasí lehce komplikuje mapařské práce (dokončit ale zbývá jen části, které se při závodě nepoužijí) i přípravu tratí (stavitelé ovšem uprostřed prostoru bydlí, takže tady problém také nenastane). Další zajímavou informací je, že hladina místního veletoku Botiče je hodně vysoko a že na loukách okolo Botiče žije hodně zvířátek. Nejvíce těch ušatých. (Martin)
12.3.Stránky historicky prvního Přeboru Prahy ve sprintu, který se bude konat 8. dubna 2006 v Praze - Petrovicích, jsou uvedeny do ostrého provozu. Nejdůležitější sekcí je teď určitě rozpis.(Martin)
VŠTJ Ekonom Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odkazy na stránky sponzorů akce

Odkaz na stránky SIEMENS - divize Transportní systémy Odkaz na stránky ING LEASE