Výsledky

Byly zveřejněny výsledky.

Vlivem kombinace firmware vyčítací jednotky, pořadatelského software OB2000 a SI čipů série 6 docházelo k chybám ve vyčítání čipů této série.
Dotčeným závodníkům byly výsledky opraveny.
Omlouváme se za zdržení při vyčítání čipů.
Závod proběhl za proměnlivého počasí, od deště až k polojasnu.
14 závodníků kteří prošli startem se nedostavilo k vyčítání.

3 komentáře u „Výsledky

  1. Výsledky kategorie H21L, které jsou na webu asi nemyslíte vážně, že? Pokud ano, tak by mě zajímalo, na základě čeho jste k některým časům v první desítce dospěli. Vím minimálně o 2 lidech co tam tutově nepatří, ale myslím, že těch chyb tam je víc…

    1. Ano, trochu jsem se se zveřejněním výsledků ukvapil. Ale říkal jsem si, že když se tak dlouho čekalo na vyčítání, tak proč ještě čekat na výsledky.
      Mám vyčtené všechny krabičky z lesa a na opravě výsledků pracuji.

  2. Pěkně využitý „miniprostor“, zvlášť oceňuji že pro umísťování kontrol byly (alespoň na trati H21L) použity z jedné třetiny vrstevnicové tvary. Mapa OK, akorát místy jsem měl pocit že některé zelené plochy by si zasloužily o stupeň tmavší barvu (ale třeba to bylo zapřičiněno jen mou fyzickou neschopností se tím „protlačit“ :-). Je to ale typický prostor, který by si zasloužil měřítko 1:7500, což ale naše předpisy a řády bohužel nedovolují. Určitě by to zlepšilo jak možnost vykreslení terénu vrstevnicemi, tak i čitelnost mapy. Na některých místech jsem při závodu jen zhruba odhadoval co je tam nakresleno, a až doma s čistými brýlemi, silnou lupu a s osvětlením silnou stolní lampou jsem odhalil co tam vlastně je.

Komentáře nejsou povoleny.