Tři dny poté…

Máme radost, že jste o náš orienťák ve Vinoři měli takový zájem.

Přišlo vás tolik, že jsme vás málem nestihli odprezentovat a odstartovat:-) Poslední závodník se dohlašoval v 17: 53 (23 minut po ukončení prezentace), startovalo se do 18:25, takže tam je jen 10 minut zpoždění oproti plánu.

Oficiální výsledky najdete v orisu včetně protokolu o závodu.

Protože se závodu účastnila i spousta rekreačních OB běžců i úplných začátečníků, máme pro vás pár tipů, jak si příště dát pozor a neporušit pravidla. Což se u nás bohužel dělo -„podplouvání“ nepřekonatelné zdi a zkracovaní trasy přes nepřístupné – vyšrafované – oblasti.  Jako v našem případě konírna, zahradnictví nebo místo růstu vzácného břečťanu.

Na přesný popis míst včetně obrázků mrkněte sem,  vše vyvěsíme příští týden u srubu Gizela – na dalších závodech ŽAKET PPŽ.

Nikdy jsem „orienťák“ neběžel…

Do Vinoře zveme i ty z vás, kteří zatím s orientačním během nemají žádné zkušenosti, nebo pouze minimální. Za velmi příznivé startovné (do 15.5. 40 Kč, později a na místě 60 Kč) si můžete vyzkoušet tratě P pro příchozí – začátečníky, nebo tratě pro rodiče s dětmi HDR. Pokud s sebou budete mít již větší děti, můžete je pustit s mapu v ruce na trať DH10L, která vede po fáborkách.

Nejste-li registrovaní v žádném klubu, pošlete přihlášku přímo na náš e-mail: ekonompraha.ob@gmail.com – přihlášku za vás do systému vložíme. Pak stačí, když přijdete včas na prezentaci, kde vám zapůjčíme čip (nezapomeňte o něj požádat již v příhlášce). Pak již můžete vyrazit na start, kde vás následně odstartují – žádný přesný čas startu přidělený nemáte. Doporučujeme vyrazit včas, ať se v lese nepotkáte se sběrači kontrol a vaše kontroly vám nemizí před očima:-)

Budeme se na vás těšit!