Novinky

 21.9. Na stránkách WinSplits Online si můžete prohlížet mezičasy semifinále a finále v pěkných přehledných tabulkách.
(Radim)


 19.9. Na stránkách OBpostupy.cz byly zveřejněny mapy a tratě semifinále a finále.
Můžete si zde zakreslit svoje postupy.
(Radim)


 19.9. Na shromaždišti zbyla spousta oblečení ze startu. A to i sobotního...
K vyzvednutí budou o víkendu v Liberci, na shromaždišti, v oddílovém stanu Ekonomu Praha.
(Radim)


 19.9. Sekce Výsledky byla doplněna o celkové výsledky Mistrovství a Veteraniády ČR.
(Radim)


 18.9. Na webu najdete výsledky nedělního finále. Všem závodníkům děkujeme za účast a těšíme se na viděnou i na dalších akcích pořádaných naším oddílem.(Mirek)


 17.9. Konečně jsme dokončili Startovky finále.
Hodně štěstí v zítřejším závodě.
(Radim)


 17.9. V sekci Výsledky naleznete výsledky sobotního závodu. Startovky na neděli očekávejte někdy kolem půlnoci.(Mirek)


 16.9. Do sekce Startovky byly doplněny nedělní startovky kategorií T.
Sobotní startovky kategorií T byly aktualizovány o dohlášky.
(Radim)


 15.9. Dnes a zítra v 19 hodin ve Sportžurnálu Českého rozhlasu máte možnost si vyslechnout reportáž o víkendovém Mistrovství ČR na klasické trati.
Jeho součástí bude i rozhovor s naší úspěšnou reprezentantkou Danou Brožkovou a s ředitelkou víkendového závodu Janou Zurynkovou.
(Radim)


 15.9. Důležitá informace pro ubytované v tělocičně Toužim z pátka na sobotu. Tělocvičnu je nutno do 12:00 v sobotu vyklidit z důvodu sportovního utkání, znovu otevřena bude opět od 18:00. Věci si můžete mezitím odložit do šatny, která bude uzamčena.(Mirek)


 15.9. V sekci Startovky najdete parametry semifinálových a finálových tratí.
(Radim)


 15.9. Aby nebylo plánků málo, přidáváme plánek centra závodu.(Radim) 14.9. Byly zveřejněny Startovky semifinále.
(Radim)


 14.9. Připravili jsme pro Vás seznam plateb oddílů, který jsme aktualizovali dnes ráno v 8:00.(Mirek)


 14.9. Sekce Pokyny je aktivní, pořádně si vše prostudujte.(Radim)


 12.9. O víkendu jsme naposledy probíhali kontroly a tratě.
Snažili jsme se udržet mapu co nejaktuálnější, poslední z probíhačů byl v lese ještě v pondělí v 7 ráno. Pak už se mapy začaly tisknout v Žaketu.
Nebylo to jednoduché, protože, jak říká klasik: les je organismus živý, různorodý, ale hlavně - neustále se měnící...


(Radim)


 8.9. Následující závodníci nemají dle naší kontroly právo startu, prosíme aby se co nejdříve ozvali, budou přeřazeni do kategorie T5 případně T7:
H21:
LCE8801 Perůtka Jan
TUR8001 Gomzyk Andriy
TUR9001 Hostaš Petr
D21:
LCE9051 Cahlová Blanka
ZBM8954 Hendrychová Zuzana
H20:
PGP9104 Denk Štěpán
D20:
JES9151 Beroušková Katka
H16:
ABM9708 Kelbl Vladimír
CHA9500 Nejman Stanislav
LLI9702 Kraus Jakub
(Radim)


 7.9. Volná místa na postelích v Toužimi jsou již zaplněna. Ti, kteří stále nevědi, kde budou spát, nabízíme možnost přespat ve vlastních oddílových stanech na shromaždišti za 50kč/osoba/noc.(Mirek)


 7.9. Přihlášky do kategorií veřejného závodu (T3, T5 a T7) jsou možné i nadále. Cena startovné zůstává totožná, tedy 140kč/etapa. V případě zájmu přihlašujte emailem. (Mirek)


 6.9. Mám dobrou zprávu pro ty, kteří hledají solidní ubytko na MČR. Nakonec se nám přibyla ještě volná místa na postelích v Toužimi. Přesněji 10 míst na ubytovně Toužim (170kč/osoba/noc) a 8 míst na SOU Toužim (150kč/osoba/noc). Kdo dřív napíše, ten tato místa získá. Ještě informace pro ty, kteří chtějí objednat stravování v Toužimi (sobotní večeře a nedělní snídaně) - konečný termín pro objednání je tento čtvrtek dopoledne (8.9. 12:00).(Mirek)


 6.9. K dnešnímu dni je přihlášeno celkem 1008 závodníků. Odhlášky akceptujeme pouze do dnešní půlnoci (6.9. 23:59), poté již začínáme připravovat startovky.(Mirek)


 3.9. Řádný termín přihlášek končí již tuto neděli 4.9. Zároveň upozorňuji všechny závodníky, že ubytování na postelích je již dávno plné a v nabídce jsou tedy pouze tělocvičny.(Mirek)


 22.8. Do mistrovských kategorií HD16-HD21 se mohou přihlásit jen závodníci, kteří splňují kritéria zveřejněná v Seznamu závodníků s právem startu na MČR na klasické trati 2011. Zároveň všechny upozorňujeme, že řádný termín přihlášek končí za necelé 2 týdny, tj. v neděli 4.9. o půlnoci.(Mirek)


 22.8. Na stránky závodu jsme přidali loga všech sponzorů, které jsme pro Vás na MCŘ na klasické trati zajistili. Jejich výčet najdete v pravém sloupci pod logem Ekonomu.(Mirek)


 9.8. Všechno pořadateli nabízené ubytování na postelích je již beznadějně zaplněno (celkem 136 míst - SOU Toužim, Ubytovna Toužim a chatky Komtesa). V nabídce jsou již jen ubytování tělocvičně v Bečově a v Toužimi, tam je však cca 300 volných míst. Dále máme dobrou zprávu pro zájemce o přespání na shromaždišti - bude možnost přespat ve vlastních oddílových stanech za 50kč/osoba/noc. Pro zájemce o další ubytování na postelích máme následující nabídku - SPŠ Loket (20km od Bečova) nabízí ubytování na internátu (celkem 50 míst, cena cca 200kč/osoba/noc, minimálně je však třeba objednat 15 míst), takže větší oddíly mohou zkusit toto. Jinak přímo v Bečově Teplou je velké množství hotelů a i nějaké penziony a apartmány, stačí hledat a najít, co potřebujete.(Mirek)


 2.8. Fotky z lesa si prozatím můžete prohlédnout v sekci Fotky.(Radim)


 28.7. Nabízené ubytování na postelích (celkem 115 míst - SOU Toužim a Ubytovna Toužim) je již zaplněno. Mimo informace v rozpisu a v sekci Ubytování nabízíme ještě dalších 20 míst v chatkách RS Komtesa, kde budou jinak spát pořadatelé. Ještě zkusíme pro Vás sehnat i nějaké další ubytování na postelích, ale nezaručujeme, uvidíme.(Mirek)


 17.7. Práce v terénu na nové mapě skončily na konci června a teď se v sekci Mapy můžete podívat na první ukázky. Máte se na co těšit.(Radim)


 12.7. Byl zveřejněn rozpis letošního Mistrovství ČR na klasické trati.(Mirek)


 1.1. Vítejte na právě spuštěném webu letošního mistrovství republiky na klasické trati, které se bude konat 17.-18.9.2011 v Bečově nad Teplou. Zatím se můžete podívat, jaké závody jsme v tomto prostoru pořádali v minulosti. Naposledy to byly vícedenní závody v roce 2001 (jejich web vydržel v provozu úctyhodných 10 let), předtím to byly vícedenní v roce 1999 (jejich web byl pro tuto příležitost vzkříšen) a poprvé jsme prostor použili pro závod Poháru elity, žebříčku A a žebříčku B na podzim 1998. Tehdy Ekonom pořádal pouze jeden ze dvou víkendových závodů - v archivu jsme našli výsledky sobotního závodu na krátké trati. Hlavní kartograf a stavitel tratí letošního mistrovství tam obsadil v elitě 9. místo.(Martin)


Plakát - Mistrovství ČR v orientačním běhu na klasické‚ trati 2011, Bečov nad Teplou